تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای نگهداری لباسهای نشسته(چرک وکثیف )
ایده مناسب واسه سبد یا وسیله ای برای نگهداری لباسای کثیف

بازنگری مدیران(کلی سازی تاپیک و جلوگیری از گفتگوی بیمورد در تاپیک)
پاسخ }
سلام. من لباسای کثیف رو میذارم توی سبد رخت چرک ها بعد میذارم توی حمام. البته روی زمین نمیذارم چون ممکن خیس بشن ، شوهرم یه میز کوچیک با پی وی سی برام درست کرده گذاشتم گوشه ی حمام سبدم را میذارم روش. یه روش دیگه اینه که یه پیچ رو بزنید به دیوار و محکمش کنید و سبد را ازش آویزون کنید.

پاسخ }
من برای اتاق خوابم سفارش چند تکه وسیله را داده بودم من جمله:روکش اتو پرس جا اتویی سطل و دستمال کاغذی و سبد لباس که لباسای کثیفمو تو این میریزم خیلی هم بزرگه و چون با بقیه اون وسیله ها ست شده خیلی هم شکیل شده تو هم میتونی همینکارو بکنی هم ظاهر قشنگی داره چون گوشه اتاق خوابه دیگه بالخره باید خوجملم باشه Flowerysmile هم اینکه کاربردی
دعا میکنم زیر این سقف بلند
روی دامان زمین
هرکجاخسته شدی یا که پرغصه شدی
دستی از غیب به دادت برسد....
و چه زیباست که آن دست خدا باشد و بس............
Flowerysmile
پاسخ }
من توی آشپزخونم کنار لباسشویی یه کابینت هست که دلخلش سبد رخت چک داره میزارم داخل اون راحت هم هست کنار لباسشویی هم هست
برای ظهور امام زمان صلوات
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مال من این شکلیه

[عکس: 20121217140615_20.jpg]
برای ظهور امام زمان صلوات
پاسخ }
پركردن ماشین با لباس‌های كثیف از چند روز قبل
این خطا از آن دست اشتباه‌هایی است كه اكثر خانم‌ها آن را مرتكب می‌شوند. خانم‌ها معمولا برای جلوی چشم نبودن لباس‌های كثیف، آنها را درون ماشین لباس‌شویی می‌ریزند تا زمانی كه ماشین كاملا پر از لباس شد، آن را روشن كنند. غافل از اینكه عرق، رطوبت و آلودگی لباس‌ها می‌توانند زمینه‌ساز تولید انواع میكروب‌ها و رخنه كردن آنها درون لباس‌ها شوند. میكروب‌هایی كه در محفظه‌های ریز لباس‌ها رخنه می‌كنند تا در فرصت مناسب شروع به فعالیت‌هایی كنند كه موجب ناراحتی‌های پوستی در ما می‌شود.
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
پاسخ }
منم سبد رخت چرک توی حموم دارمhih
ترجیح دادم قابل شستشو باشه تا بتونم بشورم وتمیزش کنمangelic
این حصیری که پارچه داره یه کم شستنش سخت میشه
[عکس: 20130305075808_014.jpg]
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }
منم از این سبد ها دارم ...البته آبیش رو1 (49)توی حموم پشت در گزاشتم1 (49)
[عکس: 20130305094240_20130203202526_25.JPG]
دوست جونایی که لباساشونو توی ماشین میزارن،این کار هم واسه لباسا بده هم واسه خود لباس شویی...اینو من از کسی که اومده بود واسم ماشین لباسشوییم رو نصب کنه شنیدم.تاکیید میکرد لباس چرکاتونو توی ماشین نندازینSwear
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ق.ظ)nsomayeh نوشته:  خب منم چون خونه مون کوچیکه و حموم و دستشویی باهمه مجبور شدم رخت چرکامو بریزم تو ماشین لباسشویی
ولی تو چند پست قبل تر خوندم که کار اشتباهیه و باعث رشد میکروب ها تو لباسا میشه
پس چکار کنم؟ اصن جا ندارم که تو خونه
اولا میخواستم یه سبد حصیری در دار بخرم و لباسارو بریزم اون تو، ولی بعد دیدم حتی تو اتاق خوابمونم جا ندارم که یه سبد بذارم
عجس اوضاعی شده این خونه های کوچیک

عزيزم ميتوني يكي از كابينت هاي آشپزخون رو خالي كني توش سبد لباس چرك بزاري Flowerysmile
رسم اين شهرغريب است بيابرگرديم
قصه اين قوم عجيب است بيابرگرديم
يك نفربودكه مادل به نگاهش داديم
خنده اش سردوغريب است بيابرگرديم...!

پاسخ }
منم یه سبد حصیری با در چرمی همرنگ مبلام گرفتم که حتی میشه ازش به جای صندلی هم استفاده کرد،برا همین کنار در حمام و هالمونه.
[عکس: as1cOFZ0g410000MDAzMTUwc3wyMDEyNTEyc3w5M...CAgICA.gif]
پاسخ }