• 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کارهای هنری در خانه
در این تاپیک به هم دیگر برای کارهای هنری که میشه در خانه انجام داد که بتونه منبع در آمدی هم برای خانمها باشه ایده بدهید...:

فقط قبل از شروع به چند نکته توجه کنید:

لطفا از بحث و گفگوی بیمورد و درد ودل خودداری کنید.

تبلیغ به هیچ عنوان صورت نگیرد.

هیچ آموزشی اینجا مطرح نشود و برای هر آموزش به تاپیک خاص خودش مراجعه کنید و در صورتی که تاپیکی نداشت با مشورت با یکی از مدیران این بحش در جهت ایجاد تاپیک در جای مناسب اقدام کنید.

در صورتی که مدیران در هر زمانی نیاز به بستن تاپیک باشد اقدام خواهند کرد.

هدف ما فقط ایده دادن به همدیگر است و لا غیر...[/b]

در ضمن فقط کارهای هنری ....

پاسخ
شمع سازی
ساخت جعبه های کادویی
خیاطی
ساخت بدلیجات
( اینا همه در آمد زا هست و نیازی به سرمایه زیادی نداره و میشه داخل خونه هم انجام داد )
  پاسخ
گلیم بافی
  پاسخ
(۹-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ صبح)baran62 نوشته است: سلام.
مامان کیمیا من عکس کارمو تحت عنوان خلاقیت در خانه گذاشتم. اما شما فرمودید که تاپیک تکراریه . حالا میشه بفرمایید کجا منتقل شده؟ یه دخترک جا نایلونی بود

اینجاست عزیزمFlowerysmile
http://www.khanoomgol.com/thread-8728-pa...B%8C%D8%AA

معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
  پاسخ
اره جعبه سازی خیلی خوبه من دورشو دیدم حالا تو تابستون میخوام کلاس بزارمFlowerysmile خدا کنه بگیره چون تابستونا حوصلم سر میرهangelic0
راستی خدایا.... جایی بهتر از بهشت هم سراغ داری؟؟ برای زیر پای مادرم می خواهم....
  پاسخ
میتونید گل سر و تا ج عروس درست کنید
سادس
آدم ...گويند که حاصل ازدواج مخفيانه مردي از سرزمين آتش با زني از سرزمين پري هاست ... آکنده به خوبي ها و سرشار از بدي ها ... اين منم ، انسان ... که آتش درونم مي خواند مادرم را ... و من خواهان پري شدن ، پري وشم هنوز ... باشد که روزي پري شوم به مانند مادرم!
  پاسخ
من خواهرم خیاط برای یه بوتیک مانتو میدوزه پارچه های اضافرو داده به من من هم کلی گلهای پارچه ای زیبا درست کردم حالا نمیدونم اونارو چیکارکنمDash2Dash2Dash2کمکم کنیددددددددددددددددددددددددددددددcryingcrying
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
(۸-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ عصر)mamane kiana نوشته است:
(۸-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ عصر)nazaninnabi نوشته است: من قبلا که درس میخوندم سر کار نمیشد برم یکی از راههای درآمدم درست کردن جعبه کادو بود و گلسازی.البته گل سازی مثلا برای روی تخت و سرویس عروس و این چیزا.
یه مدت هم آباژور دست ساز .
بی دردسر و درآمد خوبی هم داره.

سلام FlowerysmileFlowerysmile

آیا از کارهاتون عکس دارید؟ و اگر دارید ممکنه در تاپیکهای مربوط به خودش بگذارید؟

آیا ممکنه مراحل ساخت آباژور رو در تاپیک خودش آموزش بدهید؟

متاسفانه عکس ندارم چون مربوط به 5 6 سال پیشه ولی در اولین فرصت توضیحاتی درباره آباروژور میزارم . چشم .
  پاسخ
(۶-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ عصر)lale khanom نوشته است: من کار با خمیر چینی رو در یخچالی اپنی یکم همیکاری کار کریستال خیاطی بلدم اما نمی دونم چه جوری بفروشم مغازا هم از به قیمت خیلی کم می خرن خیاطی هم با قیمتای خیلی کم باید قبول منم که پر دردسر موندم چه کنم می خوام مفید باشم بدم میاد از رکود حتی سایتم ساختم برای فروش کارام و آموزشش رو سی دی اما بی فایده

دقیقا حرف دل منو زدی یکی کمکون کنه

[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
مارال جون تا به حال فکر نمایشگاه کردی
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟ flight_757 32 15,500 ۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: sussan
Ksmiletris پارتیشن برای خانه 258 0 1,358 ۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: 258
  برای درست کردن رگال لباس ایده ای دارید؟ flight_757 1 2,777 ۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alale1