تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کارهای هنری در خانه
من می خواستم نمایشگاه بزنم 10 نو هفت سین درست کنم حساب و کتاب کردم 100 هزار تومان خرجم می شد مشکلی نداشتم اما شوهرم مخالفت کرد شاید فروش نره جاش دردسر داره هزار تا چیز دیگه
پاسخ }
من یه پسر شیطون وناز دارم اگه بگم یه جور هکر زیاده روی نکردم یه کاسب بازاری هم هست بااینکه زیاد موافق کارکردن من نیستند ولی توی این زمینه ها خیلی کمکم کرد فایده نداشت ما اذری ها همسرامون یه کم غیرتین برای نمایشگاه به خاطر اون مشکل دارم چندتا مشتری دستو پا شکسته تو خونه دارم ولی جواب نمیده نمیدونم چی کار کنم اگر تو خونه کار نکنم میمیرم Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من هم همین مشکل را دارم تو تمام زمینه ها واردم از گلدوزی وخیاطی گرفته تا گلسازی وگل چینی وزیور آلات اما نمیدونم چجوری میشه ازش کسب درآمد کردضمن این که حرفه اصلی ام ادیت است اما بخاطر پسر کوچولوی شیطونم نمیتونم اون کار را هم انجام بدم چون خیلی نیاز به تمرکز داره
از این توخونه موندن وبیکاری هم خسته شدم توروخدا یکی یک راهنمایی اساسی بکنه چیکار کنم
پاسخ }
من یک سری رو در یخچالی درست کردم به قوم و خویش همسایه ها فروختم یک بارم سفارش مغازه گرفتم رو هم رفته یک 150 هزارتومانی خالص کار کردم اما امان از دست شوهر و بابام که می گن مرد باید نون دربیار نه زن دیژلم کامپیوترم به فکرم زده تا چند سالی رو کار میکس کار کنم بعد اگه خدا بخواد یک کارای کنم الانم دارم یک کارای می کنم
دارم سیدی اموزشی کارای هنری می فروشم از طریق اینترنت دارم وبلاگم کامل می کنممن که راه به جای نبردم راستی من تو شهر بوشهر غریبم به خاطر همین یکم دستم بستس اما اگه شما ها تو شهر خودتون هستین می تونین آموزش کارای هنری بدین این بهترین کار که شوهرا با اون مخالفت نمی کنن که با خانومها سرو کار داریم اگه تو شهر خودم بودم این کارو می کردم
پاسخ }
(۰۶-۰۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ)مارال جون نوشته:  ادیت فکر کنم ویرایش اره
مونتاژوتدوین فیلم است که شامل ادیت ومونتاژ میشه و به کسی که این کار را انجام میده مونتور میگن
اگر کسی به این شغل علاقه داشته باشه میتونه با جمع کردن یک سیستم وگذراندن کلاسهاش ویا حتی تهیه کتاب وسی دی آموزشی این کار راشروع کنه برای شروع هم میتونید از یک عکاسی آشنا فیلم بگیرید برای مونتاژ کار خیلی دوست داشتنی است
در سطح حرفه ای تر هم میتونید برای شبکه های خبری یا تلویزیون وسینما کار مونتاژخبر یا فیلم انجام بدید

پاسخ }
مارال جان می شه با هم بیشتر بگپیم اخه من رشته ام کامپیوتر بوده از فتو هم سر در میارم می خوام برم تو کار میکس از کتاب edius دارم این نرم افزار یاد می گیرم به عکاسی ها که می ره خیلی گندش می کنن یکم ترس برم داشت پارسال تا حالا ولش کردم حالا دیگه بیخیال شدم دارم یاد می گیرم از رو کتاب فکر اینده می کنم که بیام تو شهر خودم اون موقعه یک عکاسی بزنم مار میکسم بردارم به قول همسرم برنامه طولانی مدت
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...

کاربران محترم 2 تا موضوع رو میخواستم بهتون بگم

یکی اینکه خواهش میکنم این تاپیک رو تبدیل به گفتگوهای روز مره نکنید تا بتونید ازش استفاده کنید و ناچار به بستنش نشم...من برای ایجاد این تاپیک از آقای ادمین اجازه گرفتم و ریش گرو گذاشتمangelic

دوم اینکه به لطف گیسوی نازنین و آقای ادمین برای کاربران طلایی امکانی ایجاد شده که بتونن محصولات دست خودشون را ( اعم از هنری خدماتی تایپی و.... ) به تمام کاربران ارائه کنند.این کار فقط در راستای حمایت از خانمهای خانم گل انجام شده و سود مالی برای انجمن نداره .

توضیحات کامل در

اینجا

پاسخ }
چشم مامان کیانا راستش سوال منم به این خاطر چون تو تلوزیون صنایع دستی دیدم که با سوزن دوزی دریت می کنن مثل کلاه اینا شیراز گرون مثلا من تو نمایشگاه کلاه و کفشش و بهم گفت 20 هزار تومان نخریدم حالا اگه بتونیم درست کنیم به قیمت کمتری می فروشیم

راستی من اگه خدا بخواد می خوام یک کاری شروع کنم
کوسن می دوزم برای جا کنترلی اول یکی یکی به فامیل می دم مجانی با تیکه پارچه های اضافی می دوزم اگه کسی دوست داشت شاید بهم سفارش بده دلم می خواد با چرم بدوزم اما می دونم گرون در میادمن که بسم .. گفتم امشب بیدار نشستم اخه شوهرم نبود 2 ساعت وقت برد که دوخته شد عکسش اگه بشه می خوام تو کارای هنری از مواد دور ریختنی بزارم این و از تو تایپک یاد گرفتم تا ببینیم چی پیش میاد اول دوست دارم به مامان و خالم و زندایم بدم شاید طرفدار پیدا کرد

دوستا ببینین یک چیز جالب دیدم تو کلوپ بچه های مشهد خوشم اومد خیلی
من رشته ام کامپیوتر ولی عکاسی دوست دارم. همیشه دوست داشتم توی یک آرایشگاه یه اتاقِ کوچولو داشته باشم با امکانات معمولی و از خانمهایی که میان اونجا اگه دوست داشتن عکس بگیرم. چون خودم هر وقت برای رفتن به مهمونی یا عروسی میرم آرایشگاه دوست دارم برم آتلیه عکس هم بگیرم ولی دنگ و فنگش زیاده و بی خیال میشم. ولی اگه همون جا توی آرایشگاه همچین امکانی باشه خیلی خوبه
عالی به نظر من
پاسخ }
سلام به همه خانم گلای عزیز.من تقریبا بیشتر کارهای هنری را امتحان کردم اما تنها چیزی که از نظر من ارزش وقت گذاشتن را داشت فقط قالیبافی بود اولا ارامشی را که موقع بافت پیدا میکنم فوق العاده است اصلا نمیفهمم زمان کی میگذرد ثانیا وقتی کارم را قاب کرده روی دیوار میبینم احساس غرور و شادمانی میکنم ثالثا یک یادگاری خوب از من باقی میمونه و...مهمتر از همه:یکی از هنرهای اصیل ایرانی را ادامه میدهم فکر میکنم هر ایرانی باید یکی از هنرهای ایرانی را بلد باشد......امیدوارم همگی موفق باشیدFlowerysmile(1782)
سعی کن امروز را به گونه ای زندگی کنی که فردا حسرت امروز را نخوری[/b][/color][/size]
پاسخ }
یک ایده پیدا کردم که اگر کسی جا وحوصله اش را داشته باشه فکر کنم کار پر سودی باشه
یکی از همسایه های ما در خانه ترشی درست میکنه ترشی هاش هم خیلی طرفدار داره
جدیدا هم با چند تا سوپر مارکت قرار داد بسته ویک دستگاه پرس خریده حدود 100 تومان وبرای اونا ادویه وحبوبات بسته بندی میکنه

یک ایده دیگه :فکر کنم به راحتی بشه در خانه میوه خشک تهیه کرد ودر ظرفهای طلقی با طرح های مختلف قلب وستاره وغیره ویک روبان زیبا یک شکل شکیل وجذاب بهش داد میتونید اول از فامیل ودوست وآشنا شروع کنید وکم کم کارتون راگسترش بدید

(۳۰-۰۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ)lale khanom نوشته:  سیلور جان مامان من یک میوه خشک کن برقی 3-4 طبقه خرید من امتحانش کردم 8 ساعت مان میوه ها توش هیچی نشد چه جوری میوه خشک کنم پس
خانمی باید برشهاتون خیلی نازک باشه من معمولا شب میوه هارا میچینم تو ظرف وصبح که برشون میدارم کاملا خشک است
البته در زمستان میشه روی شوفاژ الومینیم کشید ومیوه ها را رویش چید ویا در کف آبکش بچینی ونزدیک بخاری قرار بدهید
توی آفتاب هم میشه به روش کاملا طبیعی (مثل درست کردن لواشک)میوه ها را خشک کرد

در کارخانه ها وبرای تولید انبوه هم بوسیله وزش بادمیوه ها خشک میکنن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...