• 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کارهای هنری در خانه
(۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ صبح)totalitrain نوشته است: بچه ها من تو خونه کار میکنم کار تبلیغاتی
گل های کابینتی با فوم(بلندر) درست میکنم
آهن ربایی که پشتش میزنم گرد و وسطش سوراخه کارت ویزیت شرکت مربوطه رو پانچ میکنم با ربان یا نخ مخصوص وصل میکنم به آهن ربا و به گل میچسبونم
و بسته بندی میکنم
برای یه ارایشگاه درست کردم با منجوق و سیم کارتو وصل کردم
قبلا دونه ای 1200 میدادم
الان 1500 میدم
تعدادش که زیاد باشه به صرفس
من یه 200 تا سفارش گرفتم
یه 500 تا خوب لوازمشون رو هم شد 100 تومن
سودش بد نیست نه؟1 (49)

اینم فکرخوبیه. آهنرباها رو ازکجا باید خرید؟دونه ای میفروشن؟قیمتش چنده؟بعد اینکه چطور سفارش بگیرم؟شما میری در مغازه ها راجع به کارتون توضیح میدی؟
هوا رو از من بگیر لبخندتو هرگز
" پابلو نرودا "
  پاسخ
اونهایی که خیاطی و درست کردن گلهای پارچه ای رو بلدن می تونند با یک پرده دوزی صحبت کنند اضافه پارچه های پرده رو بگیرن و باهاش کوسن بدوزند و به صاحب پرده ها بفروشند.
یا اونهایی که قلاب بافی بلدند می تونند ظرفشور ببافند و با مغازه دار یا پلاستیک فروشی ها صحبت کنند و محصولاتشون رو ببرند اونجا بفروشند.
Flowerysmile
[تصویر:  eNortjKzUjIysLQ0NlayBlwwFZsC1w,,42.png]
  پاسخ
یکی از دوستان من با پارچه گل درست میکنه برای روی لباس.خیلی قشنگه. و با خیلی از مزون ها کار میکنه.پارچه لباسی مشتری رو میاره خونه و ازش گل درست میکنه البته کار سنگ هم روی لباس انجام میده و اینجوری درآمدی هم داره.و تازه با آرایشگرها هم کار میکنه گل یا تاج درست میکنه و بهشون میفروشه میگه درآمدش خوبه.فقط اولش باید چندتا کار تک و خوب ارائه بدی و چندتا مزون و آرایشگاه سر بزنی تا تبلیغ کارهات باشه.کسانی که به کارهای هنری علاقه دارن میتونن این کار رو انجام بدن.Flowerysmile
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
سلام منم کارهای هنری رو خیلی دوست دارم وانجام میدم کارهای خمیری از رویخچالی گرفته تا مجسمه های بزرگتر و دکوپاژ وترک و...قبلنا در طول سال سفارش میگرفتمو درست میکردم اما 3ساله که دیگه فقط 2ماهه اخر سالو هفت سین درست میکنم البته گهگاهی شاگرد هم دارم و اموزش میدم/من اول نمونه کار میزنم بعد میرم نشون میدم هر چقدر سفارش بدن درست میکنم یه مغازه هست که اشناست و 3 ساله که برای اون کار میکنم درامدش هم خوب بوده اما امسال خیلی وسایل گرون شده نمیدونم برام بصرفه یا نهDunnof
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود گرنشود
حرفی نیست.....اما...!
نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
[/size]
  پاسخ

Wavesmileباران جون سلام روبان دوزی اتفاقا خیلی کاربرد داره به نظر من از همین الان یه ایده هایی رو در نظر بگیر و چند مدل هفت سین درست کن بعد نمونه ها رو اول به دوستو اشنا یا مثلا ارایشگاهی که بیشتر میری یا اگر مغازه یا فروشگاهی که بشناسی نشون بده موفق میشی گلمFlowerysmile
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود گرنشود
حرفی نیست.....اما...!
نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
[/size]
  پاسخ
(۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر)baran7 نوشته است: سلام خانما منم همه جوره كار بلدم يعني عاااااااشق كارهاي هنري هستم نميدونم چكار كنم تو شهرستان ما كسي طرفتدار اين چيزا نيست وانتظار دارن با قيمت خيلي كم خريداري كنندcrying من روبان دوزي رو كامل بلدم ولي نميدونم چه جوري باهاش پول در بيارم خواهشا كمكم كنيدangelic0شما هم نظر بديد1 (49)

به نظر من هم روبان دوزي جز يكي از پر كاربرد ترين كارهاست ميتوني باهاش وسايل آشپزخونه عروس درست كني و بفروشي.ميتوني گل براي روي لباس درست كني.ميتوني تاج عروس مدل گل درست كني اتفاقا الان هم خيلي طرفدار داره همه دوست دارن تاج گلشون از گل رز باشه/ميتوني گل سرهاي بزرگ با گل درست كني.و ميتوني ...............
فقط يه بار بايد امتحان كني و ببري چند جا نشون بدي.همين.Flowerysmile
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
خيلي ممنونم خانم گلها كه راهنماييم كردين(1782) ولي اين فكرها به ذهن خودمم رسيدhaمن تو يه شهرستان كوچك زندگي ميكنم اينجا همينطور كه گفتم انتظار قيمت خيييييييييلي پايين دارن در حالي كه اينجا مواد اوليه هر كار هنري كه بگين 2 برابر شهر هاي بزرگهcrying مثلا من يه گيفت بسيار زيبا درست كردم خودم تقريبا 300تومان براش هزينه كردم بردم چند تا مغازه به عنوان نمونه ببيننgag ميگفتن دونه اي 100 تومان ازت ميخريم oof
به وبلاگم سر بزنيد Winking
http://zhinijoon.blogfa.com/
  پاسخ
سلام دوستای خوبم اگه یه کاریکه تو خونه باشه با هزینه کم شروع بشه و بازار اون کار هم خیلی زود بگیره مثلا تا یکماه بتونی بری روی سود خوب اون چکاری میتونه باشه؟هان؟ HangheadHanghead
  پاسخ
(۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر)baran7 نوشته است: سلام خانما منم همه جوره كار بلدم يعني عاااااااشق كارهاي هنري هستم نميدونم چكار كنم تو شهرستان ما كسي طرفتدار اين چيزا نيست وانتظار دارن با قيمت خيلي كم خريداري كنندcrying من روبان دوزي رو كامل بلدم ولي نميدونم چه جوري باهاش پول در بيارم خواهشا كمكم كنيدangelic0شما هم نظر بديد1 (49)

سلام عزیزم
میتونی یه وبلاگ بزنی و کارهاتو بذاری،سعی کن ببینی نیاز بازار چیه و بازار پسند باشه
الان خرید اینترنتی زیاد شده ممکنه از یه شهر دیگه واست مشتری پیدا شه مخصوصا سرویس عروس ، بعد تو وبلاگت بفروش
علاوه بر اون اگه میتونی نزدیکای عید بیا شهر های بزرگ، نمیدونم فامیل دارید یا نه،چون کاملا حق با شماس، شهرستان های کوچیک خیلی پول نمیدن، اما اگه بتونی نزدیکای عید به قول دوستان 7سین درست کنی خیلی خوب و با قیمت خوب تو تهران فروش میره، میتونی نمونه کارهاتو بیاری به مغازه دارها، پاساژها نشون بدی مطمئن باش میخرن، اما بگو بازاریابی نگو خودت درست کردی، که قیمت خوب بخرن.
اینجا هم میتونی نمونه کارهاتو بذاری
این وبلاگم ببین خیلی ایده داره
نام وبلاگ حذف شد.
  پاسخ
بچه ها به نظرتون آدم بخواد بدلیجات درست کنه تو خونه وبفروشه چطوره؟
باید چطو بازاریابی کنه وبفروشه؟کسی میدونه راهنمایی کنه؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟ flight_757 32 16,124 ۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: sussan
Ksmiletris پارتیشن برای خانه 258 0 1,431 ۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: 258
  برای درست کردن رگال لباس ایده ای دارید؟ flight_757 1 2,880 ۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alale1