• 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کارهای هنری در خانه
یه جایی خوندم یه خانومی می خواست واسه ولنتاین کارت درست کنه بفروشه!

به نظرتون فایده داره؟
منم فعلا بیکارم گفتم این ایده آسونه شاید از پسش بربیام
شما می تونین بیشتر راهنماییم کنین
چه مقوایی چه چسبی و... نیاز دارم و آیا درآمد زاست؟
کسی تجربه داره؟
  پاسخ
درآمد زاییشو نمیدونم.ولی چسب از اون ماتیکی ها میخواد.مقوا هم فابریانو باشه بهتره گلم
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام منم دکوپاژ و جعبه سازی و ویترای و مروارید بافی بلدم اما شهر ما کوچیکه و خریدار نداره البته جعبه سازی با لوازم التحریر صحبت کردم اما برای درست کردن پاکت پول یه مقوا میخواد1400باهاش 6 تا پاکت میشه ساخت اما اون 250ت بر میداره به غیر از تزئیناتش و چسب یعنی سود صفر میشه . میشه راهنماییم کنید چی کار کنم؟
  پاسخ
من گرافیک کامپیوتری بلدم و الان حدود نه ساله که تو خونه سفارش می گیرم و بنر و پوسترو بروشور و... طراحی می کنم!Wavesmile

البته خلیی سر خودمو شلوغ نکردم ماهی یکی دو تا سفارش قبول می کنمhih
درآمدشم با اینکه تو شهر ما زیاد واسه طراحی پول نمی دن خوبه!angelic

دوس دارم کارای دستی انجام بدم!Dreamyeyesf
مثل ساخت کارت تبریک شیک و خوشگل
ساخت جعبه کادویی و...
اما همسری قبول نمی کنه با طراحی هم زیاد موافق نیستVahidrk(آخه من وقتی سفارش می گیرم تا کارمو تموم نکنم از پای کامی بلند نمی شمfak اونم حرصش در میاد!hih )
  پاسخ
طراحی های کامپیوتری.
تعمیرات کامپیوتر.
قلاب بافی 1 (49)
Veiledsmile2
بلتم angelic
  پاسخ
(۱۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ صبح)hanie mo نوشته است: من قلاب بافی بلدم تقریبا همه چیزم بافتم ولی نمیدونم چطوری باید بفروشمشون هر چی میبافم مجبورم نگه دارم واسه خودم یه مدت میدادم به دوست مامان ولی خیلی سودش کم بود اصلا فایده نداشتDash2

منم مثل توام
قلاب بافی رو خیلی خوب بلدم
یه مدت به سرم زد اول از چیزای کوچیک شروع کنم
مثلا شال، کلاه، دستبند (از این دستبند دوستیا هم بلدم)، گوشواره، گردنبند و ... و بفروشم
ولی هرچی فکر کردم عقلم به جایی قد نداد که کجا ببرم بفروشمشون؟؟؟؟
این شده معضل بزرگ من
وگرنه کار رو که راحت میشه انجام داد
فقط فروشش سخته
  پاسخ
من الان تهرانم
ولی انشالله قصد رفتن به مشهد رو داریم
خیاطی-مرواریدبافی-روبان دوزی-گریت-فتوشاپ حرفه ای-میکس-گل چینی و چند چیز دیگه رو یاد دارم
دوست دارم کمک خرج شوهرم باشم
با توجه به خرید خونه دوست دارم بهش زیاد فشار نیاد
از طرفی دو بچه کوچیک دارم
نمیدونم چی کار باید کنم
البته برای فامیل عکس و فیلم های عروسی شون رو درست کردم ولی میدونید که برا فامیل کار کردن زیاد سودی نداره (شده چند نفری حتی پول کاغذ و چاپ عکس رو هم بهم ندادنcrying)
خوشحال میشم راهنماییم کنیدFlowerysmile
  پاسخ
سلام خانم گلا
منم عروسک بافتنی بلدم ولی مغازه داداشم گذاشتم هنوز کسی نخریده.به نظرتون 15 تومن زیاده؟آخه خیلی ریزه کاری دارهDash2

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

آنه ! تكرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت ، وقتی روشنی چشمهایت ، در پشت پرده های مه آلود اندوه ، پنهان بود. با من بگو از لحظه لحظه های مبهم كودكی ات ، از تنهایی معصومانه دستهایت...
  پاسخ
سلام به همگی.من یک ایده دارم که خودمم میخوام انجامش بدم.و اون ایده اینه:
کارهای هنریتونو انجام بدید تا زیاد بشه.غصه نخورید که این همه کار کردید و روی دستتون مونده.از الان تا ماه بهمن کار کنید با شروع ماه اسفند و نزدیک شدن به بهار توی خونتون یا خونه پدرتون یک نمایشگاه دایرکنید و از همه فامیل دعوت کنیدکه به نمایشگاهتون بیان.فقط خواهشن اگه میخواین پذیرایی کنید فقط با چایی باشه که متضرر هم نشید.نمیدونم ایده منو میپسندید یا نه؟
اگه کاراتون امسال فروش نرفت دوباره کارای جدیدتر انجام بدید برای سال بعد.
میتونید واسه روز مادر یا روز معلم هم نمایشگاه بذارید و از بچه مدرسه ایهای فامیل دعوت کنیدFlowerysmile
[تصویر:  20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
  پاسخ
فامیل که اصلا
دختر میان هرچی رو پسندیدن ورمیدارن می برن بدون پرداخت هیچ هزینه ای
آدم هم روش نمیشه بگه نه
بهترین کار اینه که رو یه کاغذ a5 تبلیغات نمایشگاهتونو بزنید به درودیوار محله تون و دو سه محله اینور اونورتر
فقط جاش مهمه
یعنی برا ما تبریزی ها سخته که تو خونه ی خودمون نمایشگاه بذاریم
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟ flight_757 32 16,122 ۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: sussan
Ksmiletris پارتیشن برای خانه 258 0 1,431 ۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: 258
  برای درست کردن رگال لباس ایده ای دارید؟ flight_757 1 2,880 ۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alale1