امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کارهای هنری در خانه
سلام خانوم گلای هنرمند
هنر که کار دست باشه رو جز کسانیکه کار هنری انجام میدن رو کسی دیگه ای نمیتونه درک کنه واسه همین همه مجانی میخوان

من ویترای انجام میدم و ی سری از نمونه کارامو قبل از عید بردم باشگاه خدارو شکر مورد استقبال قرار گرفت و سفارش گرفتم و شاگرد
الیته با اجازه مدیریت بردم.
مهدکودک های نزدیک خونتون یا ارایشگاهی که مشتریش هستین میتونین نمونه کاراتونو بذارید اونجا
یا اگه تو اپارتمان زندگی میکنید و اتاق سرایداریش خالیه میتونید واسه ارایه کاراتون ازش استفاده کنید.
تو کلاسای قرانی که بیشتر شهرها و تو هر محله ای هست میتونید کاراتونو اونجا ببرید
یا یه قسمت از حیاط خونتونو اماده کنید با خلاقیت خودتون کاراتونو ارایه بدین از همسایه ها دعوت کنید و سفارش بگیرید و شاگرد
خلق هنر برآوردن یک نیاز نیست،بلکه آفریدن یک نیاز است.
پاسخ }
منم گيفت عروسي درست ميكنم البته يكي دئ بار سفارش گرفتم ولي چون من اينجا غريبم زياد نميتونم سفارش بگيرم البته گيفتهاي من از اين معمولي ها نيست خيلي ميگردم گيفتهاي تك براي درست كردن پيدا ميكنم ولي چه فايدهDash2
پاسخ }
(۲۲-۰۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ق.ظ)alale1 نوشته:  من تو بوشهرم منبع خرما و رطب یکی ایده بده چه کاری در ظمن بچه شیرازم اونجا وطنم

دوست خوبم.میتونی خرما رو تو بسته بندیهای مختلف قرار بدی و بفروشی.یا هستشو در بیاری و وسطش گردو یا چیزای دیگه بزاری.من شنیدم مکه که میری انواع بسته بندیهای خرما با شکل و طعمهای متفاوت هست.بسته هاشو کوچیک بگیر .البته برای شهرهای دیگه که خرما ندارن بفرستی بهتر فروش میره.موفق باشی.
کنار آشیان تو من آشیانه می کنم
فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم
کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای
و من برای زندگی،تو را بهانه می کنم
پاسخ }
مرسی بی نام و نشان چون دیگه یک ماه دیگه فصل خرما می تونی یکم اطلاعات بیشتر بهم بدی ایده بیشتر خوشم اومد از ایدت

می خوام یک کار کامپیوتری کنم تو خونه که بشه درامدزایی ازش کرد اخه می خوام پولی ازش در بیارم یک بگه جز میکس فیلم و تایپ (که به سرفه نیسن) چه کار دیگه می شه کرد
خدایا هیچ وقت به حال خودمون وامگذارمون31
پاسخ }
خانومای گل نازم میتونین از همینجا ایده و اموزش بگیرین تاج و سنجاق شینیون بزنین سالنای ارایشی فوق العاده استقبال میکنن الان دختردایی من همین کارو میکنه میگه خیلی خوبهFlowerysmile
پاسخ }
الاله جون
طراحی کارت ویزیت بکن. خیلی اسونه.
اگه بلدی نرم افزار طراحی کن .
یا تقویم درست کن واسه سال دیگه برای شرکت یا جایی که باشون از قبل قرارداد بسته باشی یا تایید شده باشه.
من اینا به ذهنم رسید اگه چیز دیگه ای یادم اومد میام بهت میگم.
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند...
پاسخ }
سلامWavesmileWavesmile
بچه ها من پاکت پول درست میکنم از مقوای رنگی ولی جایی نیست که ازم بخرن.سنجاق شینیوم وتاج هم خییییلی دوست دارم درست کنم نمیدونم وسایلشو از کجا باید تهیه کنم..دوست دارم خودم پول دربیارمhihhih
undefined
پاسخ }
(۰۴-۰۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ)atiasal11 نوشته:  
(۰۴-۰۴-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ)miadkazemi نوشته:  بچه ها من خودم معلم هستم ولی تازگیا یه فکری به ذهنم رسیده برای سه ماه تابستونی که بیکار توی خونه هستم.
راستش توی شهرستان محل کارم چند تا مغازه هست که توش انواع تیکه پارچه های مجلسی و شیک رو از دبی و کویت میارن که بهش میگن "بُرّه" (اضافه ی پارچه ها)! تیکه ای 2500 تومن می فروشن. چند باری ازش خریدم و باهاش لباس های بچگونه دوختم . حتی تاپ و تونیک های مجلسی خیلی شیک زنونه هم میشه ازشون در آورد و به قیمت خوبی فروخت.
کلیپس و گیره های مو رو هم میشه باهاشون درست کرد. خیلی مشتری دارن...

Flowerysmile

miadkazemi جون
منم اهوازم . کجاست اینجا که می گی؟
میشه ادرسشو بگی عزیزم؟

من اهوازم ولی محل کارم شادگان هستش! لب رودخونه توی شادگان چند تا مغازه هست که توش تیکه های پارچه میفروشن. اگه خواستی پیام خصوصی بده، آدرس دقیق و اسم فروشندش رو برات میفرستم.Flowerysmile
این حق مسلم هر دختریه که عکسای 13 تا 18 سالگیشو بسوزونهlaf

در نبرد بین روزهای سخت و انسان های سخت ، این انسان های سخت هستند که می مانند نه روز های سخت
پاسخ }
من یک مدت دوست داشتم کارای قلاب بافی که انجام میدم کسی پیدا شه که ازم بخره و سفارش بده تا یک درامدی باشه برام ولی نمی دونم چیکار باید بکنم.
الان مدتیه که کار طراحی دکوراسیون انجام میدم و به 3D max مسلطم توی یک شرکت کار میکنم که طراحی اجرا انجام میده ولی توی مشتری هامون چند نفر هستن که کابینت سازن ولی طراح ندارن میان اینجا فقط طرحو میخرن و میرن که من براشون طراحی میکنم میکنم و شرکت ازشون 250 تومن بابت یک آشپزخانه متوسط میگیره و البته هیچیش گیر من نمیاد دلم میخواد از این قضیه خودم استفاده کنم چون محل کار من حقوق نمیده و خیلی سخت میده میخوام برای خودم در امد داشته باشم.
میخوام سفارش طراحی بگیرم ولی اونم الان شده مثل قلاب بافیم که نمیدونم چی کار کنمDunnof
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
پاسخ }
(۰۴-۰۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ)leuli نوشته:  سلام خانوما من برای یادگیری تابلو فرش ثبت نام کردم.البته خیلی دنبال درآمدش نیستم و نمیخوام که به عنوان منبع درآمدم باشه..بنظرتون تابستون برای یادگیریش کافیه؟؟آخه مهر میرم سرکار و دیگه وقت نمیکنم.
کسی می دونه که کلا با توجه به زحمت و هزینه هاش می ارزه؟؟

سلام عزیزم
من رفتم کلاس تابلو فرش.هزینه کلاسش کم بود 15 ت. ولی وقتی تموم شد یه نقشه و دار سفارش دادم که جمعا شد 400 تومن.بعدش اوردم خونه 8 ردیف که بافتم رفتم سرکار جدیدم .دیگه اصلا وقت نمی کنم حتی بهش نگاه کنم.البته من واسه خودم میخاستم ببافم.ولی وقت زیاد میخاد.تازه من دستم هم تند بوده
پاسخ }