• 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کارهای هنری در خانه
منم كلاس قاليبافي ثبت نام كردم 1تابلو فرش كوچيك بايد هر ترم ببافيم هزينه دار و نقشه و وسايل شد 220تومن. دوستم 1ترم ازم جلوتره 6جلسه رفت 1تابلو فرش رو تموم كرد خيلي خوبه ارزش داره البته بايد وقت گذاشت
  پاسخ
خانوما منم چیزایی که بفکرم رسید یا دیدمو میگم...
اگه به گلسازی علاقه ای دارید میتونید به مغازه و جاهایی که آموزش کار هنری میدن و همونجا هم فروش دارن کارو با وسیله هایی که خودشون بهتون میدن بگیری و ببری خونه درست کنی حالا میشه بلندر باشه یا الیاف یا گل کریستال که جدیدا هم خیلی تو بورسه/یا کارهای هنری تون رو درست کنین و اگه کسی رو دارین که از این فداکاریا براتون بکنه Consolingبدین ببره بازار روز بفروشه به عینه دیدم که زیورآلات مفتولی خیلی زیبایی رو همونجا آماده میکنن و میفروشن حتی میتونه به سلیقه و پیشنهاد مشتری همونجا براش آماده کنی داغ داغ1 (49)/دیگه اینکه من خودم تو هر هنری یه دستی دارم مثلا یادمه چندین سال پیش نمارومی یاد گرفتم که هر کی میدید خوشش میومد و چندنفرم -که البته فامیل بودن و خسیسangelic-سفارش دادن ولی من چون به عنوان منبع درآمد زایی بهش نگاه نمیکردم پیشنهادشون رد شد یا گل بلندر که درست میکردم مربی م از تمیزکاریم خیلی خوشش میومد و بهم سفارش کار میداد و دوباره توسط من...رد میشدangelic و خیلی موردای دیگه م بوده ه هVahidrk
حکایت من حکایت اون آدمیه که کار دنبالش میاد ازش فراری بودhih
ولی بهترین کاری که خودم هم از انجام دادنش لذت میبردم و مایشم خوب بود آرایشگری بود به این صورت که چون دیپلم آرایشگری رو داشتم و دوستامو غیره هم میدونستن هرموقع جشن و مراسمی بود یا کوتاهی و کاری داشتن به من مراجعه یا من به خونه ی اونا angelicمراجعه و کارشون انجام میدادم.حتی یکی از دوستان برای خودش کیفی درست کرده بود و کارت ویزیتشو بینه آشنایان و همسایه ها پخش کرده بود به عنوان آرایشگر سیارlafکار میکرد
راستی میتونید نمونه کارهای هنری تونو ببرید بازار بزرگ نشون بدید و سفارش بگیرید تو شبکه بازار خانومی رو به عنوان بانوی موفق در این زمینه نشون میداد که میگفت از همین طریق کلی درآمد زایی کردهangelic
دعا میکنم زیر این سقف بلند
روی دامان زمین
هرکجاخسته شدی یا که پرغصه شدی
دستی از غیب به دادت برسد....
و چه زیباست که آن دست خدا باشد و بس............
Flowerysmile
  پاسخ
سلام دوستان Wavesmile
به نظر من مهم فروش کارای هنریه
کجا بفروشبم؟ چه قدر بفروشیم؟ اصلا تو بین کارای هنری کدوم بهتره؟ منظورم ایننه سرمایه زیادی نمیخواد؟
زود بازده باشه؟Hanghead
1
  پاسخ
سلام دوستای عزیز
به نظر من بهترین روش اینه که نمونه کاراتونو ببرین برای مغازه ها و از اونا بخاین براتون بفروشن.دیگه دردسر فروشو چونه زدن با مشتری رو هم ندارین.هم شما یه سودی می کنین هم فروشندهhih
  پاسخ
عزیزان فقط وفقط ایده کارهای هنری
جای پرسش وپاسخ اینجا نیست
گفتگوی روزانه هم توی این تایپیک جایی نداره

ممنون از نگاهاتون Flowerysmile
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
  پاسخ
اگر پستم اسپمه معذرت
برای فروش کارهای هنریتون
منو چندتا از دوستام برنامه ریزی کردیم-اول یه تعداد از بهترین کارها رو اماده میکنیم(تو هر زمینه ای)-بعد هرکی برای خودش یه وبلاگ میزنه کارشو با قیمت نحوا پراخت هزینه و ....کلا همه چی توضیح میده
بعد یه وبلاگه واحد داریم لینکه وبلاگمون با سوگولیه کارو میزاریم تو اون وبلاگ کلیه
جدا از انواع تبلیغات ف*****یس و سایتهایه دیگه و تبادل لینک
پنل تبلیغاتی میفرستیم-بعد با نمایشگاههای محلهای صحبت کردیم با یه برنامه واحد نمایشگاه بزنیم با کمترین هزینه
هرکس به نوبه خودش تبلیغ میکنه هرجور بتونه-و لیستو تاریخه نمایشگاهو با تراکت و همون پنل پخش میکنیم
هزینه زیادی نمی افته اما نتیجه عالیهFlowerysmile
خدایا شکرت بالاخره بعد از چهارسال مهرماه میریم زیره یه سقفFlowerysmile

پاسخ
سلام دوستان من ميخوام برم كلاس شمع سازي به نظرتون ميتونم بفروشمشون؟ايا درامدي داره؟

ادرس اینستگرام من هم YZFATEMEH هست خوشحال میشم به صفحه من سر بزنید
83:
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟ flight_757 32 15,581 ۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: sussan
Ksmiletris پارتیشن برای خانه 258 0 1,375 ۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: 258
  برای درست کردن رگال لباس ایده ای دارید؟ flight_757 1 2,792 ۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alale1