تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.43 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایرادهای اندامی
درمورد ایرادهای اندامی در دامن .باسن برجسته (طاقچه)الگویش را چگونه بکشم.
پاسخ }
(۱۰-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ)باران1364 نوشته:  سلام، لطفا راهنماییم کنید که برای ادمای شکم دار چه نوع کت و دامنی مناسب تره؟

عزیزم برای آدمای با شکم برجسته پیراهن های ماکسی مناسب تراز کت و دامنه . اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت داره طریقه اندازه گیریه صحیحه.
برای اندازه گیری دور باسن در این موارد باید یک مجله یا خط کش رو روی شکم نگه دارید طوریکه لبه خط کش به سمت پایین باشه.و متر رو دور باسن قرار بدید طوریکه از روی این خطکش بگذره.

[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام
من مولر کار میکنم یعنی در واقع به صورت مبتدیgag
یقه های ساده ای که برای خودم میدوزم جلوی یقه م از بدنم دور وایمیسه
یه ذره اندازه دور سینه م زیاده به نسبت بقیه اندامم، می خواستم ببینم به این ربط داره؟ چیکارش کنم که قشنگ جلوی یقه م بخوابه؟
پاسخ }
(۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ)mamanbahar نوشته:  سلام
یه ذره اندازه دور سینه م زیاده به نسبت بقیه، می خواستم ببینم به این ربط داره؟ چیکارش کنم که قشنگ جلوی یقه م بخوابه؟

دلیلش این نیست باید پنس شلی یقه بگیری:به این صورت که یک سوم خط شکست رو اندازه زده یک پنس یک سانتی میگری که به نوک پنس س ی ن میرسه وانجا صفرمیشه این پنس رو میبندی خط شکست رو ترمیم میکنی وبعد یقه رو میکشیFlowerysmile
[عکس: 20140822091512_64531319934704373428-2.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ممنون اینکه گفتی میبندیم بعد یقه رو میکشیم یعنی چه؟
یعنی پنسو میبندیم و اونو به پنس زیر بغل منتقل میکنیم؟ یا همونطوری پف کرده باید بندازیم روی پارچه؟1 (49)
پاسخ }
(۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ)mamanbahar نوشته:  سلام
یه ذره اندازه دور سینه م زیاده به نسبت بقیه اندامم، می خواستم ببینم به این ربط داره؟ چیکارش کنم که قشنگ جلوی یقه م بخوابه؟

شما می تونین از روی انتقال پسنهای مولر .پنس سرشانه رو به خط پهلو منتقل کنین و از روش انتقال پنس مولر مخصوص سینه های بزرگ استفاده کنین
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام به دوست های هنرمند من (1782)
تا تابستان که عروسی خواهر شوهرمه من عزا میگیرم به خاطر ایرادی که اندامم داره و خرید و دوخت لباس برام شکستن شاخ غولهDash2
راستش من دور کمرم از دور باسنم کوچیکتره و ب ا س ن بزرگی دارم نه این که بگم کمر لاغری دارم ها نهHangheadکلا درشت و تپلم و کمی شکم هم دارم اما ایرادم بیشتر رو بزرگی باسنمه که اگر بخوام لباس آماده بخرم همیشه بالاتنه ام یک سایز بزرگمه و بد وایمی ایسته و رو باسنم تنگمهcrying تو خیاط هم شانس نداشتم چون همیشه یک جاییش رو خراب میکنه با این که من اصلا آدم حساس و ایراد گیر هم نیستم
حالا میشه راهنماییم کنید که برای این که بزرگی پشتم کمتر دیده بشه و بدتر چاقم نکنه باید پیراهن ماکسی بدوزم؟و اگر بگین چه مدل برای پوشوندن این مسئله بهتره ممنون میشمFlowerysmile
پاسخ }
یعنی کسی نیست که من رو راهنمایی کنهDash2crying
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام نسترن جان
فکر میکنم رفع مشکل تو برای یه خیاط حرفه ای کار سختی نباشه
من هنوز حرفه ای نشدماgag ولی فکر میکنم مشکل رفع ایراد باسن بزرگ روی الگو خیلی سخت نباشه
غصه نخور عزیزم
به نظرم بگرد خیاط خوب پیدا کن Flowerysmile
پاسخ }
سلام عزیزم Wavesmile
این که عزا گرفتن نداره من یه خیاطم البته بدون الگو کار میکنم خودم یه مقدار چاقم از ناحیه شکم انواع لباسهارو برا خودم دوختم ولی کت ودامن نسبت به لباسهای لختی از همه بهتره یه جاری دارم که مشکل تو رو داره اندام چاقی داره وباسن بزرگ ولی با وجود شکم کمرش کوچکتر از باسنشه برای اونم کت دامن دوختم خیلی لاغر تر نشونش میده البته تاپ دامن هم خوبه بستگی به خیاطت داره دامنهای خیلی مدل دار خوب نیست ولی دامنهایی مثل مدل ماهی/کمی فون/یا دامنهای گوده دار که از قسمت وسط ران گوده زیاد بخوره زیباست /دامن از پشت تک گوده هم زیباست من برای خودم همیشه کت دامن میدوزم مدلهای مختلف تازه تو مراسم عروسی همه میگن چقدر لاغر شدی angelichih
امیدوارم کمکت کرده باشمgag
اعتراف میکنم همه چیز زیر سر من است
وقتی سرم روی شانه های توست.......
gh&s 1/5/88 (1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...