خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایمیلی که برخی را تا سر حد سکته برد

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها:
588
تاریخ عضویت:
Nov 2011
مدال ها

اعتبار: 823


محل سکونت : تهران
ارسال: #1
ایمیلی که برخی را تا سر حد سکته برد
پرونده ارسال پستهای الکترونیک مشکوک برای برخی داوطلبان دانشگاه آزاد به گفته رئیس مرکز آزمون این دانشگاه هم اکنون با همکاری پلیس فتا در دست بررسی است و با آنکه در این زمینه نتایجی حاصل شده اما به زودی مراجع ارسال این ایمیلها اطلاع رسانی خواهد شد. پس از ارسال پستهای الکترونیک برای برخی از داوطلبان کنکورهای دانشگاه آزاد اسلامی،‌ عبدالله سجادی جاغرق - رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد به برخی ابعاد این موضوع اشاره کرد.
وی درباره ارسال ایمیلهای مشکوک قبولی به داوطلبان آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی با یادآوری این موضوع که از مدتی قبل یعنی پیش از آغاز سال 91، برخی گزارشها مبنی بر ارسال پستهای الکترونیک برای داوطلبان کنکور دریافت شد و با بیان اینکه این پستهای الکترونیک حاوی نکات عدم قبولی متقاضیان است، ادامه داد: شکل و ظاهر ایمیلها به گونه ای است که داوطلب تصور می کند از سوی مرکز آزمون این پستها را دریافت کرده و اوایل احساس کردیم ممکن است یک سری دشمنیهای شخصی باشد که البته با دقت پیگیری شد و به تازگی هم با مشاهده ایمیلها شکایت و رسیدگی کردیم. وی با بیان اینکه موضوع از طریق حراست مرکز آزمون و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد پیگیری شد، تاکید کرد که این موضوع هم اکنون توسط پلیس فتا در دست بررسی است.

جاغرق از مکاتبه اخیر فتا با مرکز آزمون این دانشگاه خبر داد و گفت: در این زمینه پلیس فتا یک سری اطلاعات مورد نیاز دارد تا بتواند افراد را ردیابی کند و هم اکنون این اطلاعات در حال تهیه است که به زودی ارسال می شود.
[عکس: 20120605012012_.jpg]

05-06-2012, 02:53 AM,
یافتن نقل قولّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد