خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باز گرداندن فايل هاي حذف شده توسط ويروس

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 336

ارسال: #1
باز گرداندن فايل هاي حذف شده توسط ويروس
سلام دوستان اين تاپيك رو به كمك همسرم درست كردم.فكر مي كنم مشكل خيلي از دوستان باشه.
فايلهاي من كو؟
حتما براي شما هم پيش آمده كه وقتي فلش يا حافظه قابل حمل خود را به يك سيستم آلوده به ويروس متصل مي‌كنيد فايلهاي شما به يكباره حذف مي‌شوند!وقتي حجم فلش خود را بازبيني مي‌كنيد مي‌بينيد كه كماكان حجم اشغال شده توسط فايلها به قوت خود باقيست اما خبري از خود فايلها نيست؟
ما فرض مي‌كنيم اسم درايو فلش ما در كامپيوتر N: باشه يعني وقتي اون رو به كامپيوتر وصل مي‌كنيم توي My Computer درايو N: به اون اختصاص داده مي‌شود. اگر براي شما حرف ديگري است به جاي N از اين حرف استفاده كنيد.
روي دكمه Start كليك كرده و گزينه Run رو انتخاب مي‌كنيم براي سهولت كار از كليد پنجره و حرف R نيز مي‌توان استفاده كرد. در كادر متني گزينه Run عبارت CMD رو تايپ و اينتر كنيد.

با اين كار يه پنجره سياه بر روي صفحه نمايش ظاهر مي‌شه

با تايپ عبارت N: و فشردن كليد اينتر به درايو فلش وارد مي‌شويم در اين حالت بايد يه صفحه به صورت زير داشته باشيد:

خوب خسته نباشيد تقريباً نصف راه رو اومديم حالا آخرين دستور و اصلي ترين دستور:
Attrib –r –s *.* /s /d
اگه اين فرمان رو درست استفاده كرده باشيد هيچ پيغامي نبايد براي شما نمايش داده شود ولي فايلها و فولدرهاي حذف شده بايد به صورت عادي نمايش داده شود. ميتونيد توي ماي كامپيوتر امتحان كنيد. ولي اگر فايلي را نتواند تغيير خاصيت دهد حتما به شما اعلام خواهد كرد:

امضای anita3283
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ صبح، توسط anita3283.)
۴-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2212

ارسال: #2
RE: باز گرداندن فايل هاي حذف شده توسط ويروس
(۹-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ عصر)گلبرگ تنها نوشته شده توسط:  عزیزم من اینکارارو کردم فایل فلشم چند تا فایلش ناپدید شده اینکار که شما گفتینو کردم تو این صفحه سیاه فایلام اومد اما چجوری باید برش گردونم سر جاش و در واقع ریکاوریش کنم؟

[/quote]

دوست گلم این روش برای فایلهاییه که حذف نشدن فقط به خاطر وجود ویروس یا به هر دلیل دیگه ای مخفی شدن و از طریق ویندوز نمیتونی برشون گردونی
از طریق دستور آخری که این دوستمون نوشته میتونی فایلهاتو توی ویندوز ببینی ... نیازی به ریکاوری نیست ..... قسمت آخر پست قبلی و بازم مطالعه کن .... Flowerysmile
۹-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 174

فقط یه چیزی هواستون باشه یه موقع این دستور رو تو یه جایی مثل درایوC اجرانکنید اون وقت تمام فایلهای hidden کامپیوتر دیده میشن و بیچاره میشین مجبورین ویندوز عوض کنین مثل من
امضای banooyekhune
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
۹-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 336

ارسال: #4
(۹-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  
(۹-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ عصر)گلبرگ تنها نوشته شده توسط:  عزیزم من اینکارارو کردم فایل فلشم چند تا فایلش ناپدید شده اینکار که شما گفتینو کردم تو این صفحه سیاه فایلام اومد اما چجوری باید برش گردونم سر جاش و در واقع ریکاوریش کنم؟

دوست گلم این روش برای فایلهاییه که حذف نشدن فقط به خاطر وجود ویروس یا به هر دلیل دیگه ای مخفی شدن و از طریق ویندوز نمیتونی برشون گردونی
از طریق دستور آخری که این دوستمون نوشته میتونی فایلهاتو توی ویندوز ببینی ... نیازی به ریکاوری نیست ..... قسمت آخر پست قبلی و بازم مطالعه کن .... Flowerysmile
[/quote]

سلام
صحبتهاي دوستمون آليسا كاملا درسته
فقط يه مطلب اينكه وقتي دستور Attrib رو اجرا ميكني درصورتي كه كارش رو بتونه بطور كامل انجام بده هيچ پيغام يا نام فايلي رو نشون نميده . اگه به تصوير آخر آموزش من نگاه كني اين دستور فقط فايلهايي رو كه نتونسته تغيير بده به عنوان خطا نشون ميده اين نتونستن ميتونه به هر دليلي از جمله عدم دسترسي به فايل يا بلاك شدن توسط آنتي ويروس باشه. همونطور كه دوست خوبمون آليسا گفتن اين روش فقط فايلهايي كه مخفي شدن رو به حالت اول بر ميگردونه و با برگردوندن فايلهاي حذف شده فرق داره. وقتي اين دستور اجرا بشه و همه چي درست انجام بشه ميتوني تو ماي كامپيوتر فايلهاتو ببيني
نكته: در بعضي از موارد وقتي اين دستور رو اجرا ميكنيد يا كار نميكنه و يا بعد يك زمان كوتاه دوباره فايلها مخفي ميشن. اين به اين خاطره كه سيستم شما ويروسي شده و ويروس در حال اجرا (اكتيو) هستش. پس اول با يه آنتي ويروس خوب سيستم رو اسكن كنيد بعد به فكر بازگردوندن فايلهاتون باشيد!
موفق باشيدFlowerysmile
امضای anita3283
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۱۰-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد