تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 56 رای - 2.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باغ و هتل وتالار عروسی در مشهد
Package_favorite 
سلام
یه باغ خوب در محدوده طرقبه یا شاندیز (مشهد)که حاشیه جاده باشه میخوام
اگه میشناسین معرفی کنین بهم(1782)
جای پارک هم داشته باشهhih
قیمت هم بدین ممنونHanghead1 (111)
پاسخ }
پارمیس خیلی خوبه با دیزدر (1782)
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم بی تو و اسمت عزیزم این جا خیلی سوت و کوره ولی خوب عیبی نداره دله من خیلی صبوره صبوره Dreamyeyesf
پاسخ }
من و شوهری واسه شهریور رفتیم پارمیسو رزرو کردیم . جاش قشنگ بود hih
خدا جونم دوشت دارررررررررررررررررررررررررررررررررررررمdancy واسم دعا كنين.مرسي
پاسخ }
اره پارمیس خیلی قشنگه غذاشم خیلی خوب بود عروسی دختر خالم اونجا بود ولی اگه باغ نمیخوای من عروسیم هتل پردیسان بود خیلی خیلی راضی بودم مدیریتش عالییییییی بود غذاش عالی بود با بهترین دی جی مشهد قرارداد داشت غذاشم که دیگه معرکست 1شب اقامت تو هتلم دارین با صبحانه و ناهار خیلی همه چیش منظمه هم خودم راضی بودم هم بقیهFlowerysmile
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم بی تو و اسمت عزیزم این جا خیلی سوت و کوره ولی خوب عیبی نداره دله من خیلی صبوره صبوره Dreamyeyesf
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
زمان من 2سالو نیم پیش نفری 45تومن بود الانشو نمیدونم منوهای مختلف داره بستگی داره چه منویی رو انتخاب کنی از هتل هما خیلی بهتره هم جاش هم غذاشFlowerysmile
پاسخ }
در ضمن جدیدن میگن سفر دبی و کیشم گذاشته ولی شنیدم مطمین نیستم واسه عروس و دامادایی که اونجا مجلس بگیرن
پاسخ }
پارمیس واقعا عالیه من نامزدیم اونجا بود واقعا راضی بودم(1782)(1782)(1782)
پاسخ }
من باغ سی گل رو رزرو کردم(1782)
بچه ها شب عروسی بنظرتون کدوم هتل خوبه؟Dunnof
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم دوست داری کدوم قسمت شهر باشه ؟؟؟
هزینش چقدر بشه؟؟؟hih
پاسخ }
من باغ گل رو رزرو کردم . اول جاده طرقبه . تو حاشیه میشه تقریبا .نبش امام رضا 3 .هنوز مجلسم برگزار نشده ولی جاش خوبه
پاسخ }