تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بانوی دو عالم (حضرت زهرا(س)
دل خورشید محک داشت؟ نداشت! یا به او آینه شک داشت؟ نداشت! آسمانی که فلک می بخشید احتیاجی به فدک داشت؟ نداشت! غیر دیوار و در و آوارش ، شانه ی وحی کمک داشت؟ نداشت! مردم شهر به هم می گفتند در این خانه ترک داشت؟ نداشت! شب شد و آینه ی ماه شکست! دست این مرد نمک داشت؟ نداشت! تو بپرس از دل پرخون غمت! چهره ی یاس کتک داشت؟ نداشت! cryingcrying
دوستای خانم گلی بیایید به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا*س*از یکشنبه به مدت 3 روز ختم 100تاصلوات و1حدیث کسا داشته باشیم
نیتمون هم بعد از شادی حضرت زهرا*س* وتسکین دل شکسته امیرالمومنین*ع* وکودکان یتیم حضرت زهرا*س*crying
سلامتی وظهور آقامون .حاجت دل تمام خانم گلای اینجا .شفای بیماران .قرض قرض داران وخونه دار شدن همه خانم گلایی که مستاجرن باشهangelic0

پاسخ }
من هستم FlowerysmileFlowerysmile

اللهم الرزقتی شفاعة الحسین، یوم الورود
و ثبت لی قدم صدق
عندک مع الحسین
و اصحاب الحسین
الذین بذلوا مهجهم دون الحسین علیه السلام
پاسخ }
همون 8 تا12 شب فکر کنم بهتره
پاسخ }
سلام سیلوررزجون
من 500صلوات و5حدیث کساء
التماس دعا
احساسم مثل شکوفه های گیلاس برزمین می ریزد ومن دفن شدن آرزوهایم را جرعه جرعه سرمی کشم تااستکان آخر
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم هستم روزي 100تا صلوات و حديث كسا؟
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
سلام Wavesmile

منم 100 تا صلوات با 3بار حديث كساء (البته واسه امروز)
زندگی بافتن یک قالى است، نه همان نقش و نگاری که خودت مى خواهى، نقشه را اوست که تعیین کرده، تو در این بین فقط می بافى، نقشه را خوب ببین، نکند اخر کار، قالى زندگى ات را نخرند(1782)
پاسخ }
من هم هستم
[عکس: 20141126102957__.jpg]
پاسخ }
من هم هستم ان شالله همگی حاجت روا بشید(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من تازه واردم ولی منم هستم
پاسخ }
منم هستم خیلی التمــــــــــــــــــــاس دعا دارم خانم گلاcryingcrying
[]برای فرج مهدی فاطمه صلوات[]
پاسخ }