امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بانوی دو عالم (حضرت زهرا(س)
التماس دعا خانما
هر کی میخواد باشه باید اینجا اعلام کنه؟
پاسخ }
منم هستم دوستای گلم. 100 صلوات و یک حدیث کساء. انشاءا.. همگی حاجت روا بشن. التماس دعا
پاسخ }
کسی امروز نمی خاد بیاد. برای حدیث کسا هرچی تعداد بیشتری صدا بزنیم زودتر جواب می گیریمWavesmile
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
ديگر آن خنده ى زيبا به لب مولا نيست
همه هستند ولى هيچ كسى زهرا نيست
قطره ى اشك على تا به ته چاه رسيد
چاه فهميد كسى همچو على تنها نيست
سلام خانم گلا الآن دیگه وقتشه بیایید از ته دل خانم را صدا کنیم وبرای همه دعا کنیم چه اونایی که هستن وچه اونایی که جاموندن
دعا کنیم برای همه اونایی که محتاج دعای ماهستند
دعا کنیم خدا قفلهای زندگیهامون روباز کنه
دعاکنیم ما هیچوقت توزندگی جا نمیونیم یک وقتی نرسه که ببینیم تو زندگی همه چی داریم اما اونی را که باید داشته باشیم نداریم
دعا کنیم در زندگی جوری باشیم که لیاقت کنیزیش رو داشته باشیمcrying
دعا کنیم به حق محسن حضرت زهرا دامن همه خانم گلای این انجمن سبز بشهcrying
پاسخ }
فرا رسیدن ایام شهادت صدیقه طاهره، أمّ أبیها،

حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را به فرزند سوگوارش حضرت مهدی(عج) و تمامی شیعیان،

مخصوصا شما دوستان عزیزم تسلیت و تعزیت عرض می‌‌‌کنم.

«زیارت حضرت زهرا(س) به نقل از امام حسن عسکری(ع)» را تقدیم دوستان عزیز می‌‌‌‌کنم.

صلوات بر حضرت فاطمه زهرا(س) به نقل از امام حسن عسکری(ع)

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّیقَةِ فَاطِمَةَ الزَّهْرَاءِ الزَّکِیَّةِ حَبِیبَةِ نَبِیِّکَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِکَ وَ أَصْفِیَائِکَ الَّتِی انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِینَ اللَّهُمَّ کُنِ الطَّالِبَ لَهَا مِمَّنْ ظَلَمَهَا وَ اسْتَخَفَّ بِحَقِّهَا اللَّهُمَّ وَ کُنِ الثَّائِرَ لَهَا بِدَمِ أَوْلَادِهَا اللَّهُمَّ وَ کَمَا جَعَلْتَهَا أُمَّ أَئِمَّةِ الْهُدَى وَ حَلِیلَةَ صَاحِبِ اللِّوَاءِ الْکَرِیمَةَ عِنْدَ الْمَلَإِ الْأَعْلَى فَصَلِّ عَلَیْهَا وَ عَلَى أُمِّهَا خَدِیجَةَ الْکُبْرَى صَلَاةً تُکْرِمُ بِهَا وَجْهَ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِه‏ وَ تُقِرُّ بِهَا أَعْیُنَ ذُرِّیَّتِهَا وَ أَبْلِغْهُمْ عَنِّی فِی هَذِهِ السَّاعَةِ أَفْضَلَ التَّحِیَّةِ وَ السَّلَامِ. خدایا درود بفرست بر بانوی صدیقه، فاطمه‏‌ی پاکیزه صالحه، که اوست حبیبه‏‌ی تو و پیامبرت و مادر اولیائت و برگزیدگان تو(امامان معصوم علیهم‏‌السلام) آن بانوئی که او را بر زنهای جهانیان برگزیده‌‏ای و برتری داده‌‏ای و انتخاب کرده‏‌ای،

خدایا تو داد او را از ستمگرانش بستان و از کسانی که حق او را سبک شمردند بازخواست نما، و به حق خون فرزندانش، خونخواه او باش.

خدایا همچنانکه او را مادر امامان هدایت و همسر صاحب لواء(علی علیه‌‏السلام)، و بزرگوار در نزد ملأ اعلی(ملائکة الله) مقرر داشتی، پس درود بفرست بر او و بر مادرش(خدیجه کبری) آن درود و صلواتی که بوسیله‏‌ی آن کرامت و آبروی افزون دهی پدرش حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) را و آن درود و صلواتی که روشن گردانی چشمهای ذریه او را، و برسان به آنان از طرف من در این وقت بهترین درود و سلام را.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
یا علی رفتم بقیع اما چه سود،عرچه گشتم فاطمه آنجانبود،یاعلی قبرپرستویت کجاست؟آن گل صدبرگ خوشبویت کجاست؟هرچه باشد من نمک پرورده ام،دل به عشق فاطمه خوش کرده ام،کعبه ی بی فاطمه مشتی گل است،قبر زهرا کعبه اهل دل است.
شهادت حضرت فاطمه(س)بر تمامی شما دوستان گرامی تسلیت باد.
پاسخ }
[/color]یا فاطمه به سجده بگویم به صد نفس

مولای من تویی و به فریاد من برس
[color=#006400]

فایل‌های پیوست عکس(ها)

کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
پاسخ }
    [/color]آن مدینـه شهـر پیغمبر(ص) بود شهر دختـش بانوی اطـهر بود

گرچه قبرش مخفی از انظار ماست رد پایش در تمـام کوچـه هاست

[color=#006400]
پاسخ }
ما زنده به لطف و رحمت زهرائیم

مامور برای خدمت زهرائیم

روزی که تمام خلق حیران هستند

ما منتظر شفاعت زهرائیم

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بر شما تسلیت باد

احساسم مثل شکوفه های گیلاس برزمین می ریزد ومن دفن شدن آرزوهایم را جرعه جرعه سرمی کشم تااستکان آخر
پاسخ }
ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت / زهرایی و خورشید غبار قدمت

کی گفت که تو حرم نداری بانو؟ / ای وسعت دلهای شکسته ، حَرَمت . . .

شهادت حضرت زهرا (س) تسلیت باد
پاسخ }