تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با این گرونی جهیزیه چی بخریم چی نخریم خوبه؟
میخواستم بدونم با این گرونی بازار چیها رو از لیست جهیزیمون حذف کنیم؟
}
یه کم صبر کنید واسه خریداتون احتمالا یه نزول قیمت پیش بیاد . همیشه وقتی یه گرونی شدید میاد یه مدته کوتاه بینش قیمتا میشکنه .
}
من تقریبا وسایل آشپزخونه ام بجز یخچال البته خریدم.مونده مبلمان و اینا که باید بمونه تا به موقعش به قول مامانم.1 (49)
خدایی خیلی همه چی گرون شده.
من پارسال جاروبرقی خریدم 350 الان شده 700fak
سولاردوم گرفتم 550 الان شده 1050000Dash2
و الی آخرcrying
ولی دوست نازنینم فقط خودت میدونی که چه چیزایی رو می تونی از لیست خریدت حذف کنی. هرکسی بسته به نیاز خودش به لوازم خونه و مخصوصا آشپزخونه خرید میکنه.
[عکس: countdown.php?h=250&w=160&imgid=40&bride...=04&day=18]

}
من از اول سال تاحالا خريدنكردم به اميدارزونتر شدن اما ديگه الان واقعا ترسيدم
************خوشي وغم هردو بخشي از زندگيند.*************
}
گوناگون از وب
loading...
عزیزم خیلی چیزا رو میشه حذف کرد...مثلا چرخ گوشت که الان همه گوشت چرخ کرده از بازار میخرن.به جای سبزی خورد کن،آبمیوه گیری،همزن برقی و....میتونی غذاساز 29 کاره مولینکس بخری که همه ی این کارها رو انجام میده.کلی هم فضا به آشپزخونت اضافه میشه.
یه چیزی هم بگم : تو اگه کل جهیزیه ات رو از طلا هم بخری بازم مادرشوهر و ... حرف توش درمیارن.fak
}
به نظر من که ارزون شدنی تو کار نیستcrying
البته خدا کنه خدا کنه که ارزون بشه همه چی.ولیangelic0
[عکس: countdown.php?h=250&w=160&imgid=40&bride...=04&day=18]

}
Swear جارو شارژی و بخارشور و سرخ کن و بخار پز به درد نمیخورن نخرییییییییییییییییییید
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
}
این حرف من ربطی به گرونی و ارزونی نداره بنظرم وسایل ضروری رو فقط بخرید یخچال و فرگاز و...
باقیه وسایل و میشه کم کم خودتون تو زدگیتون تهیه کنید.اینجوری فشار کمتری به خونواده ها میاد...
دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد نه مرد.....
خدایا زمین نمیایی؟؟؟
}
گوناگون از وب
loading...
عزیزم من همه اینارو که میگم دارم ولی هیچ کد.مش ضروری نیست . سرخ کن - چرخ گوشت - ابمیوه گیری - چای ساز - قهوه جوش - گوشتکوب برقی - اتو پرس - گوشت چرخ کرده الان تو بازار فراوونه . به جای برقی های ریزه ریزه هم یه غذا ساز بگیر حتما هم لازم نیست از این 30 و 40 کاره ها باشه . یه غذا سازه 7 و 8 کاره بسیار کافی و مناسبه . اگه کتری و سماور داری چای ساز به چه درد میخوره؟ به جای قهوه جوش بزرگ اگه خیلی علاقه به قهوه خوردن داری یکی از این 2 فنجون دارای کوچیک بکیر . کاراییش خیلی بیشتره .اتو پرس با توجه به گرونی های الان اصلا لازم نیست . راستی اگه خونت بزرگ نیست بخار شو هم اصلا ضروری نیست . ماکروفر کافیه . سلاردم ضروری نیست . بازم اگه یادم اومد میگم .
}
(۱۵-۰۷-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ)samare نوشته:  من تقریبا وسایل آشپزخونه ام بجز یخچال البته خریدم.مونده مبلمان و اینا که باید بمونه تا به موقعش به قول مامانم.1 (49)
خدایی خیلی همه چی گرون شده.
من پارسال جاروبرقی خریدم 350 الان شده 700fak
سولاردوم گرفتم 550 الان شده 1050000Dash2
و الی آخرcrying
ولی دوست نازنینم فقط خودت میدونی که چه چیزایی رو می تونی از لیست خریدت حذف کنی. هرکسی بسته به نیاز خودش به لوازم خونه و مخصوصا آشپزخونه خرید میکنه.
آره واقعا من موندم کسی اگه تو خونه 2 تا دختر داشته باشه بیچاره میشه.زمانهای قدیم 12تا بچه داشتنhih همشونو هم به راحتی سروسامان میدادن ! ولی حالا چی؟
}