خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

با توجه به فرم بینی چه ارایشی بهم میاد

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 22

با توجه به فرم بینی چه ارایشی بهم میاد
سلام من صورت استخوانی و بینی کوفته ای دارم لبام قیطونیه خواهشا کمکم کنید چه مدل ارایشی بهم میاد لبام که پهن میکنم بهم نمیاد نمیدونم چکار کنم هزینه ارایشگاه زیاد میشه میخوام خودم ارایش کنم مرسی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ عصر، توسط Galaxy.)
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 436

ارسال: #2
RE: چه ارایشی بهم میاد
به نظر من هر کسی یه خصوصیت قشنگی تو ظاهر داره.فقط میتونم واسه بینیت یه توصیه کنم.میتونی روی بینیت رو یک تن تیره تر از صورتت ارایش کنی.میتونی فرچه ای که باهاش رژ گونه میزنی رو به رنگ قهوه ای که تو سایه های چشم هست بزنی و رو بینی پخش کنی.البته باید کاری نکنی که تفاوت رنگ بین صورت Flowerysmileو بینی ت زیاد مشخص بشه.از این کار تو گریم هم استفاده میکنن.میتونی به لبات رنگ طبیعی بزنی و چشمات رو بارزتر آرآیش کنی.
امضای minaarash
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 960

ارسال: #3
نکته‌های آرایشی زیر به شما کمک می‌کند صورتتان را پرتر نشان دهید :[تصویر:  20141226172129_arayesh2.jpg]

معمولا نواحی سایه‌ دار و تیره صورت را لاغرتر و گودتر نشان می‌دهند.
پس خانم‌ها و آقایانی که صورت لاغری دارند، باید تا جای ممکن صورتشان را باز و روشن نشان دهند تا پرتر به نظر برسند.

در تصویر زیر زیرسازی و گریم صحیح چهره را مشاهده میکنید؛ زیر گونه ها ،امتداد چانه ،هلال پیشانی ،کناره ی بینی بخصوص اگر بینی پهنی دارید همگی سایه ی تیره میخورند .

۱-رنگ کرم پودر باید دو درجه از رنگ پوست روشن‌تر باشد.

۲- مدل ابروها باید پهن، بلند، صاف و گوشه آن کمی متمایل به بالا باشد.

۳-خط چشم‌ها نباید خیلی به سمت بالا باشند بلکه باید به دو طرف صورت مایل شوند.

۴- ریمل به تنهایی کافی نیست. باید از مژه مصنوعی استفاده شود چون در زیبایی این نوع چهره خیلی موثر است.

۵-رنگ رژلب و سایه باید خیلی روشن باشد.

۶- برای زدن رژ گونه بهتر است حالت خنده به چهره داده و بعد کمی زیر برآمدگی حاصل از خندیدن را با برسی پهن به دو طرف صورت به‌خصوص سمت گوش‌ها رژگونه زد تا گونه‌ها برجسته و صورت پرتر دیده شود.

۷- مدل موها برای صورت‌های لاغر باید باز و شلوغ باشد و هرگز نباید موها را بالا بست. برس زدن مو به بیرون باعث زیبایی این چهره می‌شود. آرایش مو در قسمت بالای سر تا بالای گوش‌ها صورت و گردن را بزرگ نشان می‌دهد.
امضای homa4290
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
[تصویر:  20141226173013_eda17a14cc98d683e08d9d9fc3e6c6da.jpg]
این گریم مخصوص بینی های پهنه اگه بینیتون کوتاه هست و میخواید بلندتر نشون بده فون روشن رو تا پیشونی ادامه بدین و زیر بینی و اطراف سوراخ های بینی رو هم رنگ روشن بزنید و همچنین فون تیره اطراف بینی رو تا ابروها ادامه بدین طبق شکل سومی!
اگر بینی بلندی دارید و میخواهید کوتاه تر به نظر بیاد به گزارش جی تاک فون روشن رو تا انتهای بینی ادامه بدین و زیر بینی و اطراف سوراخ های بینی رو فون تیره کار کنید!
بعد از زدن فون ها با یه قلموی نرم و متوسط خطوط پر رنگ رو به آرومی نرم تر کنید و کار رو طبیعی تر کنید یا به اصطلاح کلی مِرج کنید!
امضای homa4290
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ عصر، توسط homa4290.)
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ عصر
1 کاربر از homa4290 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
kentia
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
اگر بینی گوشتی و پهنی دارید و دوست دارید با ترفند ارایشی ان را درست کنید بهتر است فوت و فن کوچک کردن بینی با ارایش را فرا گیرید. با این اموزش دیگری نیازی به عمل زیبایی بینی ندارید.
برای فرم دادن به بینی و کوچک نشان دادن ان قسمت خط وسط بینی را از پودر روشن و کناره‌ها را از پودر تیره استفاده کنید و با برس محو کنید ( مانند نمونه )
[تصویر:  20141226172908_654a4c3118138721a4589d7f989ee36b.jpg]
امضای homa4290
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ عصر
1 کاربر از homa4290 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
kentia

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد