خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

با موی خشک و وز کرده ام چه کنم؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

RE: با موی خشک و وز کرده ام چه کنم؟
سلام خوبین خانوما من 20سالمه و مادرم از سن 14سالگی شروع کرد برام حنا گزاشتن چون موهام خرمایی بود ترکیبش قشنگ میشد و البته بخاطر تقویتشم بود کم کم موهایه پرو خوش حالتم وز شد و من فک میکردم موهام بی جون شده و همچنان حنا گزاشتن برام الان به شدت موهام خشک شده ریزش مو پیدا کردم کف سرم چربه همیشه انواع ماسکه مو هارو استفاده کردم تورو خدا بگین چیکار کنم موهام احیا بشه دکتر شامپو هایه نرم کننده برام تجویز کرد که فقط لختشون میکردن اما احیا نکرد خیلی خسته شدم
28-07-2016, 04:12 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

من از شامپو KD کنجد استفاده کردم بصورت باور نکردنی ریزش موهام قطع شد در واقع خیلی خیلی کم شد. باورم نمیشد منکه از انواع شامپوها گرون قیمت خارجی استفاده میکردم الان دربدر داروخانه هارو میگردم واسه شامپو KD که متاسفانه اکثر داروخانه ها ندارن و اصلا میشناسن. من موهای چرب و ریزش شدید داشتم . تقریبا یدونه شامپو رو کامل استفاده کردم تا کم کم تاثیرش روو موهام مشخص شد‌ خلاصه روو موهای من معجزه کرد. ۰ فقط خیلی کم یابه
11-04-2017, 04:27 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 43

ارسال: #83
سلام منم موهای فر و وزی دارم یکی دو روز بعداز حمام بدتر وز میشه اما حالا دو سه باره اول موهامو با این صابونهای سبز زیتون رودبار میشورم وزی موهام گرفته شده وکاملا نرم شده البته بعد صابون شامپو هم میزنم
13-04-2017, 01:05 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 3

ارسال: #84
روغن ارگان عالیه
14-04-2017, 02:51 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #85
(10-07-2013, 06:32 PM)amitris نوشته: خانوم گلا من از گل سرشور استفاده میکردم.عطاری ها دارن.موهام صاف بود وقتی میزدم اصلا دیگه تو دست نمیومد خیلی نرم میشد.زن داداشمم موهاشو که رنگ کرده بود زبر و خشک شده بود.میخواست کریستال بگیره که اینو بهش پیشنهاد کردم.اونم زد خیلی راضی بود.گل سرشور یه چیز طبیعی هست خیلیم ارزونه.حتما پیشنهاد میکنم استفاده کنین واقعا خوبه.ولی طرز استفاده داره.اگه گرفتین یا از عطاری بپرسین یا بگین تا خودم بگم.Flowerysmile
15-04-2017, 09:44 AM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #86
وای چشت روز بد نبینه من هم گیل استفاده کردم هم سدر بهه صورت جدا گانه خدایا موهام انقدر بد و چوب خشک شده بود که گریه م در اومد خیلی بدددددددددددددددد بود خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 666Dash2Dash2
15-04-2017, 09:46 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 56

سدر زبر میکنه
18-04-2017, 07:20 PM,
یافتن نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد