تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با چه دعایی حاجت گرفته اید
سلام دوستان

اینکه همه ما توکل به خدا داریم بحثی درش نیست اما همه ما به یه دعا خاص یا یه حاجتی که داریم یه نذر همیشگی متوسل میشیم و حاجت میگیریم . من خودم یا نمک نذر امام زاده حسن ( تو کرج ) میکنم یا اکثر اوقات ایته الکرسی نذر میکنم و حاجت میگیرم . اگه دوست داشتید شما هم بگید . Flowerysmile
}
من و مامانم هم اکثر اوقات نمک نذر امامزاده صالح میکنیم
اما راستش من با اینکه خیلی نذر کردم اما تا حالا حاجتمو نگرفتم اما مامانم میگه از قدیم برای هرچیزی که نمک نذر کرده حاجتشو گرفته
من شنیدم خوندن10مرتبه زیارت عاشورا هم برای برآورده شدن حاجت موثره
خانوم گلا خیلی دعام کنید
}
منم چهل روز سوره ي "يس" ميخونم.هميشه هم حاجتمو گرفتم.
واسه بعضي كارها كه ديگه خيلي گره افتاده باشه چهل روز "حديث كسا" ميخونم.خيلي خوبه.خيلي زود جواب ميده.

خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده

نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . .
}
Wavesmileمن خانواده شوهرم یه حلیم نزر حضرت عباس دارن که هر سال تو روز تاسوعا خونه مادر بزرگ شوهرم یعنی بزرگ خانواده خودمون میپزیم بیرون نمیدیم واسه پختن جاتون خالی هر سال همه هر شهری باشیم اونجا جمع میشیمhShake از شب دیگو بار میزاریم (یه دیگ بزرگ چون هر سال اونایی که حاجت میبینن نذرشون رو ادا میکنن زیادتر میشه)صبح شروع به زدن حلیم میکنیم اونم با دست دستگاه حلیم زنی نمیاریم همه مردها نوبتی شروع به زدن میکنن ما خانوما هم گوشتشو میکوبیم خیلی خوبه هم دور هم هستیم هم خادم اقامون هرسال نزدیک محرم لحضه شماری میکنیم
راستش من خودم نذر کردم حاجت گرفتم Dreamyeyesfangelic0
واسه چند نفر هم پارسال نذر کردم حاجتشونو گرفتن Flowerysmile
هر کی هم بیکار بود پارسال همشون رفتن سر کار ونذر شون رو ادا کردنhih
خدا حاجت همه رو ادا کنه بحق عزیز کربلاFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
عزیزم ایشالا امسال تاسوعا که رفتی برای منم خیلی دعا کن
انقدر مشکل برام پیش اومده که نمیدونم از کدومش بگم
توروخدا فراموشم نکنی
[/php]
}
نگین جان اگه لیاقت داشته باشم حتما اما عزیزم خودتم یه نزری بکن یا زیارت عاشورا یا هرچی در توانت هست ایشالا از راه دور نزر کن خود اقا حاجتتو میده منم نایب از طرف توFlowerysmile
}
ما توشهرمون هميشه به امامزاده اسماعيل دخيل ميبنديمو اكثرا حاجتمون روا ميشه... ولي يه مشكلي دارم كه به هرايمه اي التماس ميكنم نميشه كه نميشه... ميدونم هيج. كارخدا بيحكمت نيست ولي خانوما تو خلوتتون باخدا منوفراموش نكنين
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
}
FIRIHAجان معلومه دل پری داری حدیث کسا بخون البته با معنی نمیدونم چه مشکلی داری اما اگه دلت شکست منو فرموش نکن اخه خدا اونایی رو که خیلی دوست داره یه کم دیرتر حاجت میده که تو بیشتر در خونش بری منم یه مشکل دارم 2ساله دارم واسش دعا میکنم اما خدا الحمد اله موقت مشکلمو حل کرده اما اینده مهمتره دعام کنcrying
}
گوناگون از وب
loading...
بارانWavesmile جان من شوهرم اسفند پارسال تصادف کرد cryingcryingطوری که خودش میگه دیگه گفتم زنده نمیمونم اما خدا رو شکر از ماشین زنده بیرون اومد Dreamyeyesfپاهاش خورد وداغون بود دکتر کلی ترسوندمSwear از استخون لگنش به پهاش پیوند زدن تا سه ماه رو تخت خوابیده بود ماه اول دور از جونش مثل یه جنازه رو تخت بود تکون نمیتونست بخوره یک اوضاعیHanghead بود منم از مادر پدرم دور cryingخونه مادر شوهرم بودیم غذا دهنش میزاشتم دست شویی هم که.... دستش هم شکسته بود الان بهداز هفت ماه هنوز عصا میزنه اما تا چند روزه دیگه ایشالا کنار میزارتش: واسه اون لحضه لحضه شماری میکنمrunning: .اما من وخصوصا شوهرم توکلشو از دست نداد خدا خدشو تو اون زمان واقعا به من نشون داد غصه نخور فقط صبر میخواد1 (49)Flowerysmile
}
سلام به همگیWavesmile
من نذری که تقریبا طوری شده که هرساله داره شکر خدا برام پیش میاد و حاجتم رو میگیرم اینه که :
تو شام غریبان 2 سال پیش از فامیلایه همسرم شمع نذر کرده بود و به کسایی که علاقه به این چیزا داشتن میداد .( شمع هایه نذری به این صورت هستن که به نیت 72 تن به 72 نفر تقسیم میکنی توروز قبل از شام غریبان تا قبل از شروع شام غریبان باید تقسیم کنی و به افراد بگی که به نیت حاجتتون یک شمع روشن کنید اگه تا محرم سال آینده حاجتتون رو گرفتید سال بعد اونا هم به همین صورت 72 عدد شمع بین 72 نفر تقسیم کنن.)
من و همسری هم گرفتیم چون تو زمان عقد قراربود عقدمون 3 ساله باشه من نذر کردم زودتر بریم خونه خودمون و عروسی بگیریم .شوشو هم نذر خریدن خونه رو کرد. تا سال بعد هم ازدواج کردیم و هم خونه خریدیم . (دوران عقدم 1 سال شد)
محرم پارسال 144 عدد شمع تقسیم کردیم 72 تا از همسری 72 تا از من.
پارسالم شوشو واسه کنکورش شمع روشن کردو با مشغله کاری زیاد که اصلا امسال واسه کنکور درس نخوند با حیرت همهfak تو شهر نزدیک لیسانس هم قبول شد . منم واسه چندتا چیز نذر داشتم که فعلا داره خرید خودرو امکان پذیر میشه و داریم دنبال ماشین میگردیم.
ان شالله اگه امسال هم حاجتمونو بگیریم بازم شمع ها رو توزیع میکنیم.
( دوستان اگه دوست دارید ازین شمع ها داشته باشین پیام خصوصی بزنن من شب شام غریبان شمع ها رو به نیتشون روشن میکنم اگه تا محرم بعد حاجتتون رو انشاءلله گرفتید اون موقع 72 عدد شمع تقسیم کنید . هرکس علاقه داشت پیام خصوصی بده )
[img][url=http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][عکس: tt1a1155.aspx][/url[/img]
}