امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره انواع مختلف گوشی تلفن همراه
عزیزم گلکسیAcelng GT-S5830i من دی ماه91خریدم550 واقعا ازش راضیم خیلی برنامه خوریش خوبه به دو تا قاب مشکی وسفید.الان نهایتش 600هزار باشه بنظرم انتخاب خوبیهFlowerysmile
1 (49)
پاسخ }
خانوما من بین این چند مدل موندم که کدومش بهتره؟؟؟؟Dunnof تو سایت های دیگه مقایسه کردم اماااااااااااا ..... لطفا اگه خودتون و یا آشناهتون دارن نظر بدین(1782)Flowerysmile

کلا سونی بهتره یا سامسونگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Samsung Galaxy Ace 3

Samsung I9105 Galaxy S II Plus

Samsung Galaxy Ace 2 I8160

Samsung I9070 Galaxy S Advance

sony xperia L

راستی میخوام تو رنج قیمت 700 تا 1 تومن باشهangelic اگه میدونید بهتر از این مدل ها چیزی هست لطفا بگیدhihFlowerysmile
ممنونم
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }
(۱۹-۰۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ)بانوی مهربانی نوشته:  خانوما من بین این چند مدل موندم که کدومش بهتره؟؟؟؟Dunnof تو سایت های دیگه مقایسه کردم اماااااااااااا ..... لطفا اگه خودتون و یا آشناهتون دارن نظر بدین(1782)Flowerysmile

کلا سونی بهتره یا سامسونگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Samsung Galaxy Ace 3

Samsung I9105 Galaxy S II Plus

Samsung Galaxy Ace 2 I8160

Samsung I9070 Galaxy S Advance

ssony xperia L
سلام عزيزم من داداشم galaxy s2 داره و ازش راضيه Flowerysmile
و خودمم هم samsung دارم و فك ميكنم كه samsung بهتر باشه دركل تا بحال كم پيش اومده ببينم كسي ناراضيه Dunnof Flowerysmile موفق باشي 1 (49)
هميشه حرفـــــــــــــــــــــــ
از رفتن هاستــــــــــــــ ....
كــــــــــاش يــــــكي با آمدنش
غـــــافلگيرمـــان كــــــــــــــند...Winking
پاسخ }
سلم بچه ها گوشی من سامسونگ گلکسی اس 3 هستش ازهمه نظرعالیه دوماه پیش کادو قبولی کارشناسی بابام برام گرفت یک میلیون وسیصد واقعا ازش راضیم
نیمکت های با هم بودنمان تنهاست
من دل نشستن ندارم
تو دلیل نشستنم باش
پاسخ }
گوشی همسری من نوکیا لومیا920 که ازش خیلی راضی هست که فعلانم دست بنده است. از قابلیت هاشم اینه که سیستم عاملش ویندوز 8 و دوربین 8 و حافظه داخلیشم 32 گیگ و خیلی چیزای دیگه .سوالی بود در خدمتم یه چیزه دیگه هم اینکه لمسش خیلی روانه
خدایا التماست میکنم همه ی دنیایت ارزانی دیگران .انکه مال من است دنیای دیگری نباشد
سلام خانوماFlowerysmile
گوشی من xperia pro هست خیلی ازش راضیم. به نظرم فوق العادس. دوربینش 8 مگاپیکسله. سیستم عاملش اندروید2.3 هست. خیلی نرم افزار روش دارم و کارش خیلی خوبه. حدود 7 ماه پیش گرفتم 600 تومن. الان فکر کنم ارزونتر شده.
به یک عدد Shift جهت همکاری با Delete برای پاک کردن کمی خاطره نیازمندیم...!!!

پاسخ }
(۲۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ)بانوی مهربانی نوشته:  سلام خانوماWavesmileمیشه بگید گوشی عااااااااااااااااالیhih گلکسی سامسونگ که قیمتش حدود 600-700باشه معرفی کنید1 (49)angelic

ممنونم.(1782)Flowerysmileمنتظر جوابتون هستمHangheadHangheadHanghead(1782)Flowerysmile

سلام خانمی من هفته پیش یه گوشی سامسونگ گلکسی اس 2 خریدم کارایی خیلی خوبی داره رم 32 و دوربین 8 و کلی امکانات با کیف و یه سری لوازم جانبی که براش گرفتم 760 تومن شده
خدایا مرا ببخش بخاطر درهای زیادی که زدم و هیچ کدام خانه تو نبود .
پاسخ }
سلام
گوشی من گلکسی نوت 1 . حدود 2 ساله دارمش و خیلی خیلی ازش راضیم. با قلمش میشه یادداشت برداری کرد و .....
به علاوه برای ضبط صدای استاد ،عالیه. اصلا صدای اضافی رو توی گوشی ندارین.
دوربینش هم خوبه .
فقط یه چیزی که شاید خیلی ها دوست نداشته باشن. صفحه گوشی حدود 5 اینچه . که شاید خیلی ها از این اندازه گوشی خوششون نیاد. به این گوشی ها که مرز بین تبلت و گوشی موبایل هستند،فبلت میگن.
در کل برای استفاده هایی که من خواستم بهترین بوده.
پاسخ }
سلام به همه..گوشی من sony xperia v هستش...من 850 گرفتم..اندازه صفحش 4.3 اینچیه...سیستم عاملش اندرویده...حافظه داخلیش 8 گیگه که تا 32 گیگ میتونید ارتقاش بدید...یه گوشی کاملا ضد ابه..در ضمن دوربین 13 مگاپیکسلی داره که کیفیت عکساش فوق العادست اما به خاطر مشکلی که سیستمم داره تا حالا نتونستم از عکسایی که باهاش گرفتم تو خانوم گل استفاده کنم...من که ازش خیلی راضی هستم..اینم عکسش.
[عکس: 20141003144842_SonyXperia-V-2.jpg]
عکسایی که تو خانوم گل گذاشتم تا الان با گوشی مدل huawei y330گرفتم..قیمتش فک کنم 250 گرفتم....اینم سیستم عاملش اندرویده ..دوربینشم 3 مگا پیکسلیه که مطمئنا کیفیت عکسش اصلا قابل مقایسه با sony نیست.اینم عکسش
[عکس: 20141003150625_huawei-ascend-g330.jpg]
[عکس: 20141016171440_vvvvvvv.jpg]
پاسخ }
Ksmiletris 
سلام.1..بچه ها نظرتون در مورد گوشی های جی ال ایکس چیه؟
الان قیمتا اومده پایین و میشه با 300 400 تومن گوشی خوب خرید مثلا هوآوی ولی من دلم میخواد ایرانی بخرم...لطفا نظراتتون رو بگید. .10
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }