امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره انواع مختلف گوشی تلفن همراه
(۰۹-۰۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ)negin.s نوشته:  
(۰۹-۰۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  

سلام
من گوشی نوکیا N79 دارم و بــــــــــــــی نهایت ازش راضیم , بعد سه ، چهار سال به فکر تعویض گوشی نیفتادم
دوربینش 5 مگاپیکسله و کیفیتش از این دوربین دیجیتالی های معمولی هم بهتره
عکسهایی که میزارمو با همون میگیرم
برای چاپ میتونی حداقل سایز 16×21 سانت چاپ کنی
من سه سال پیش خریدم 300 تومن
نمی دونم الان تولید میشه یانه ولی فکر نکنم خیلی گرون شده باشه ، شاید 400 یا 500 باشه

مهمترین ویژگیش FM TRANSMITTER من خیلی آهنگ روش دارم، خیلی زیاد اصلا نمیتونم بگم چندتا، هر وقت تو ماشین میشینیم همه به من میگن آهنگای گوشیتو پخش کن، میزاریم روی رادیو FM و من آهنگا رو پخش میکنم، فوق العاده است

ولی واسه تنوع دلم سونی اکسپریا میخوادHanghead
پاسخ }
منم اکسپریا sl دارم فوق العاده راضیم، آنتن دهیش حرف نداره، کلا خیلی عالیه
حالا فک نکنین مزیتش فقط اینهhih چون فرصت توضیح نداشتم کلی گفتم
پاسخ }
(۰۲-۰۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ق.ظ)نیوشا نوشته:  خانوم گلا کسی نبود راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ha
امروز یا فردا میخوام بخرم
نیوشا جان من HTC SALSA دارم.دوربینش که حرف نداره.الان دستم راه افتاده کار باهاشو یاد گرفتم.فقط تنها ایرادش اینه زود شارژ خالی میکنه.ینی یه روز نگه میداره.یکی هم حافظه داخلیش کمه
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
خانوما
من خودمم دنبال یه گوشی خوب هستم
بهترین چیزی که تو رنج قیمت 500 پیدا کردم هواوی Y300 بود
واقعا از همه نظر عالیه
فقط تنها مشکلی که داره اینه که یذره صداش کمه و اسپیکراش زیاد قوی نیست
اندرویدش 4 هست
دوربین 5
کیفیت ساخت و ظاهرش هم عالیه
بابام گفته تا آخر رمضون میخره برامhihVeiledsmile2انشالله!!!Yum2
پاسخ }
خانوم گلا کسی گوشی اپل که رنج قیمتش 600 تا700 باشه سراغ داره؟
پاسخ }
سلامWavesmile
گوشی مدل galaxi ACEسامسونگ خییییییییلی خوبه منکه هیییییچ ایرادی ندیدم. عکاسی و فیلمبرداری عالی.صدای اسپیکر عالییییی.بقیه چیزا عالیییی1 (49)
undefined
پاسخ }
گوشی منgalaxi s سامسونگه 2 سال پیش همسرم به مناسبت سالگرد ازدوتجمون بهم کادو داد اون موقع 500 خرید خیلب عالیهه بعد چند وقت رفت مال خودش رو عوض کرد گلکسی اس ادونس خریدhih
پاسخ }
سلام دوست جونا کسی اکیپریا تی ایکس داره؟ راضیه؟
پاسخ }
سلام برا منم گلکسی نوت 1 صورتی هست خیلی ازش راضیم امکاناتش خیلی بالاست دوربینش 8 گوشی فوق العاده ایه
اللهم صل علی محمد وآل محمد
پاسخ }
سلام خانوماWavesmileمیشه بگید گوشی عااااااااااااااااالیhih گلکسی سامسونگ که قیمتش حدود 600-700باشه معرفی کنید1 (49)angelic

ممنونم.(1782)Flowerysmileمنتظر جوابتون هستمHangheadHangheadHanghead(1782)Flowerysmile
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }