تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره خرید جهیزیه
سلام من می خوام بدونم لوازم بزرگ آشپزخونه شما مثل یخچال ،گاز ،ماشین لباسشویی...به نظر شما کدوم بهتره؟و چرا؟Flowerysmile
به نظر شما استیل بهتره یا سفید؟چه مارکی؟Dunnof
}
به نظر من سفید چون استیل ممکنه بعد از مدتی دلتو بزنه یا قدیمی بشه ولی سفید اینطور نیس.hihuhum
}
گوناگون از وب
loading...
عزیزم به نظر من هر رنگی که خودت دو ست داری بگیر چون هرروز خودت باهاشون سر وکار داری از الان اگه بخوای ببینی کی چی میگه بعدا بری تو زندگی باحرف دیگران اون وسیله دلتو می زنه البته این نظر شخصی من بود خانومادیگه هم نظرشون رو گفتن راجع به این دو رنگ انتخاب کن Dunnof .عزیزم از این حرفا گذشته رنگ مهم نیست مهم اینه که به خوشی از همشون استفاده کنی کنار شوشوConsolingFlowerysmile
خداي خوبم هرگز كسي را به آنچه قسمتش نيست عادت مده.Dan
}
سفید یا استیل یه چیزه سلیقه ای هستش.Consoling
من خودم دارم جهاز میخرم،وسایل بزرگم رو سفید خریدم...استیل یه مزایا و معایبی داره ....سفید هم یه مزایا و معایبی داره....Consoling
مهم مارکشه که واست چه جوری کار کنه!!
و به قول دوست بالایی مهم اینه که با دل خوش بری توی آشپزخونه و آشپزی کنیFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
من گازم رو ایرانی خریدم اسنوا راضی هم هستم لباسشویی و ظرفشویی بوش یخچالم هم ساید سامسونگ که خیلی عالیه یه سری از لوازم برقی هام مثل چرخ گوشت و... مولینکس و کنوود هست مایکروفر هم ال جی از همشونم راضی ام بعضی ها دوست دارن همه چیزشون یه مارک باشه اما واسه من مهم نبود تحقیق کردن گفتن اینا خوبه.شما هر طور خودتون صلاح می دونید خرید کنید
}
مرسی بچه ها.آخه یه سری می گن استیل مدرن تره.یک سری همئ می گن سفید بعد از مدتی زرد می شه.
می خواستم ببینم ئئشما رنگ آشپزخونه و دستشویی حمام و اتاق خواب رو چه رنگی ست کردید؟angelic
}
گوناگون از وب
loading...
Ksmiletris 
سلام دوستای گلم من عروسیم ابان هست (87)خونمون شهریور اماده میشه
عقدوعروسیم با همه هیچ کاری هم نکردم فقط تالارو اتلیه رزرو کردمhih
همه میگن از الان زوده ولی خیلی استرس دارمDash2
خوشحال میشم تجربیاتتون رو اینجا بگید تا مایی که احتیاج داریم استفاده کنیم(1782)
چه مدت خریدتون طول کشید ؟هزینتون چه مقدار شد؟و...
هر چی دوست داشتید بگید Flowerysmile
}
سلام عزیزم من فکر میکنم اول از همه پول 2 همت 3 پای خرید 4 سلیقه
کمک خواستی بگو من مشهد هستم و در زمینه تزیین جهیزیت میتونم کمک کنکم.
بزرگترین اشتباهی که ما ادما میکنیم:
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
و دوبرابر واکنش نشون می دیم ... !!!
}
گوناگون از وب
loading...
سلام من شهریور عروسیمه هنوز خرداد میرم واسه خرید جهاز...تالار و ارایشگاه و اتلیه وقت گرفتم خونه ام باید اجاره کنیم توی تیر استرس نداشته باشه عادیه پول باشه روی 1 هفته تمام کارات ردیف میشه خوشبخت بشی(1782)Flowerysmile
[عکس: 032.jpg]
}
به نظر من زود نیست. من خودم اواخر شهریور عروسیمه( هنوز تالار نگرفتیم) اما تقریبا 80% وسایلمو گرفتم. خیلی کار وقت گیریه مخصوصا که من نصف روز سر کارم. تو هم وسایل برقی و وسایل اشپزخونه ات را بگیر . وسایل اشپزخانه چون خیلی ریز و زیاده وقت گیره. بعد برو سراغ لحاف و رو تختی و وسایل بهداشتی.
برای وسایل چوبیت حداقل از 2ماه زودتر باید سفارش بدی چوت خیلی بدقولن. دختر عموم شب عروسیش مبل نداشت چون بهشون تحویل نداده بودن ....
خداوندا ، من راه را نمی بینم و آینده مبهم است، اما غمی
نیست چون تو راه را می بینی و من تو را ..
}
گوناگون از وب
loading...