• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه
سلام یعنی طلای دست دوم یا طلای بدون اجرت و دستمزد
  پاسخ
وضع مالی شوهرم خوبه، ولی دست بده نداره واسه هر چیزی باید بهش بگی و دلیل بیاری به خاطر این میگم خرج خونه که دستم باشه شاید راحت تر باشم البته امتحان کردم ما سه نفریم و اصلا 800 نمیرسه شوهرم میگه تو ول خرجی ????نه اهل رستوران رفتنیم نه تفریح خاصی ???کلافه شدم
  پاسخ
سلام عزیزم....خب یعنی خودشون با همین 800 ماه خرج ماه رو میدن ؟
بچه تون چند سالشه؟
[تصویر:  20151225233921_m.jpg]
  پاسخ
نه وقتی خودشه خرج میکنه 5سالشه، میگه باید صرفه جویی کرد
  پاسخ
ولی از این عادتا نداره بگه بیا این مقدار پولو بگیر شاید نیاز شد، مدام باید بهش گوش زد کنی الان فلان چیزو میخوایم
  پاسخ
یه اشنایی داشتیم پول از شوهره میگرفت میگفت اینو باید بخرم بعد مثلا شوهره بهش سی تومن میداد جنسی که میخرید میشد مثلا بیست تومن میومد میگفت شده سی و پنج تومن یا همون سی تومن!! یه چیزی هم طرفو بدهکار میکرد!!! اینجوری پول واسه خودش جمع میکرد! بنظر من زیر بار خرج خونه نرو که دردسر داره . برا خودت مقرری تعیین کن که ماه بماه بهت بده. اینو حتی با دعوا هم شده بگیر وگرنه تا اخر عادت میکنه
البته الانم عادتش دادی دیگه!
  پاسخ
(۶-۹-۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ صبح)شب یلدا 65 نوشته است: وضع مالی شوهرم خوبه، ولی دست بده نداره واسه هر چیزی باید بهش بگی و دلیل بیاری به خاطر این میگم خرج خونه که دستم باشه شاید راحت تر باشم البته امتحان کردم ما سه نفریم و اصلا 800 نمیرسه شوهرم میگه تو ول خرجی ????نه اهل رستوران رفتنیم نه تفریح خاصی ???کلافه شدم

با این شرایط بنظرم یک بار دیگه امتحان کن. نظر من اینه که پولی که دستته به چهار هفته تقسیم کن و هفتگی خرج کن.مثلا هفته ای دویست تومن و همه خریدها رو فقط برای یک هفته انجام بده و ریز خریدت رو توی یک دفترچه بنویس که اگه احیانا کم آوردی دفترچه حساب داشته باشی و بتونی به همسرت ثابت کنی که این مبلغ کمه و ربطی به ولخرجی نداره.اگرم کم نیاوردی که خیلی هم عالیه.
[تصویر:  20141125144421_14.jpg]
  پاسخ
البته نظر سعیده جونم خیلی خوبه و اگه بتونی برای پول تو جیب خودت مقرری تعیین کنی و زیر بار خرج خونه نری خیلی عالیه. یا لااقل گوشت و مرغ و ماهی رو خودش بخره و این پول برای بقیه مواد غذایی باشه. اینطوری هم بدک نیست. به هر حال اگه راه نیومد و مجبور شدی یک ماه امتحانی اینطوری که گفتم خرج کن ببین شدنی هست یا نه
[تصویر:  20141125144421_14.jpg]
  پاسخ
حتماً امتحان میکنم مرسی از راهنماییتون
  پاسخ
سلام به نظرتون با پولمون طلا بخریم بهتره یا بذاریم بانک بهش سود تعلق بگیره ؟
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  تجربه های خونه داری خودمون Galaxy 337 153,085 ۷-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: golnaz1393
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
  روشهای نابود کردن سوسک ریز مامان نانی 23 27,358 ۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: banu_darya