• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه
سلام دوستان کل تاپیک خوندم ممنون از نظرات همه به درد من خیلی خورد من هم کارمندم و هم تو صندوق وام خانوادگی شرکت کردم هم به همسرم تو یه سری از قسط ها کمک می کنم و معمولا اخر ماه 1 سوم حقوقم می مونه فقط بزرگترین اشتباهم اینه که به حسابی دیگه منتقل نمی کنم خیلی وقت ها با حقوق ماه بعدی خرج می شه
دیروز یه تصمیم گرفتم گفتم به شما هم بگم تصمیم دارم ماهی یه سکه امامی بگیرم 1 گرمی هم پس اندازه هم اگر یهو مهمونی عروسی کسی تو فامیل پیش بیاد خیالم راحته اگر هم لازم نشد می مونه برای اینده خوبیش اینه که کپک نمی زنه hih
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSJ5YN3TLEeYGrOmM8GAdt...sMAZDYBkQO]
  پاسخ
سلام خانوما من بهتون پیشنهادمیدم برای سرمایه گذاری چه بلندمدت چه کوتاه مدت دربورس سهام خریداری کنین.اگه بخاین من چون کارم اینه به شما راهنمایی میکنم چه سهامی خریداری کنین.اگه خواستین بهم پیام خصوصی بدین.WavesmileWavesmile
  پاسخ
به نظر من بورس خیلی ریسکه من سال ۸۴ماشین پرایدمو فروختم صف بود هفت تومن تو سرمایه گزاری پتروشیمی سهام خریدم هرسهم ۶۴۰ البته پول هم روش گزاشتم شش ماه نشدکه رسید به ۱۵۰وهمینطور اومد پایین تا الان که به زور تازگیا شده +۲۰۰ بعد از این همه سال که پول خوابیده ژبه به قیمت واقعیش هم نرسیده اگه همونموقع یه تکه زمین تو دماوندی جایی خریده بودم الان فکر کنید بیست ملیون چقد میشد حالا هم حساب کنید ایشالله دست به هر کاری میزنید براتون اومد داشته باشه
  پاسخ
سلام من با پولی که همسرم سر ماه بهم میده پس انداز میکنم و حساب بانکی دارم که پولهای اضافی همسری هم روش میدارم بعد خواست بهش پس میدم البته از این وامهای خانوادگی دارم که این ماهم من برنده شدم حالا میخوام با پس اندازم یه ماشین بگیرم چون بچه کوچیک دارم خیلی سخته رفت و آمد برام:-)
مامی رادمهر(1782)
  پاسخ
شوهرم با کار کردن من مخالفه پس من پس اندازی ندارم. خرج خاصی هم ندارم هرچی لازم داشته باشم چه برای خودم چه برای خونه با همسرم باهم میریم انجام میدیم. ولی میخوام به همسری بگم هر ماه یه مقدار پول بهم بده تا جمع کنم..هرچند نیاز ندارم ولی فکر میکنم لازمه
  پاسخ
منم برا پس انداز طلا میخرم
  پاسخ
خانوما نظرتون در مورد پسنداز مخفی چیه؟
پسندازی که شوهر بیخبر باشه
برای زمان پیری خودمون
به چــــه تشبیه کنم نــام تو را
به بــــهار یا به آبی زلال دریــــا….!

ســـــاده تر می گویم
تـــو
تــــمامیت
احساس منی …
  پاسخ
من فکر میکنم هر ماه باید از همسراتون پول بگیرید
من همسرم خودش هر ماه اتوماتیک این کار رو میکنه
و چون من هیچ وقت نگفتم نه نمیخوام نده و از این حرفا الان کاملا عادی شده
به نظرمن لازمه
به خصوص واسه خانومهایی که کار نمیکنن
دیگه طلا یا بقیه خرج و مخارج که کلا از واجباته حالا کم یا زیاد
اما اگه حالا از درآمد هم کم میمونه هر چقد هم که شده کم یا زیاد سر ماه از همسری هاتون بگیرید
لازم هم نیست توضیح بدید که چقد دارید به نظر من البته...laflaflaflaf
[تصویر:  20140811015809_Beautiful-Rose-Flowers-Pi...ers271.jpg]
  پاسخ
منم همین نظرو دارم
هر خانومی باید یه پسنداز مخفی واسه خودش داشته باشه
حالا راهای پسنداز رو بگین
به چــــه تشبیه کنم نــام تو را
به بــــهار یا به آبی زلال دریــــا….!

ســـــاده تر می گویم
تـــو
تــــمامیت
احساس منی …
  پاسخ
منم مدتی هست که این کارو می کنم اصلا باید این پولاروندید بگیریم من یک قلک خریدم کوچیکشو بعد فقط چک پول توش می ندازم پولشو در میارم می زارم بانک و حساب سپرده یه مقداری سود میدن اونم می زارم کنار یک حساب خانوادگیم داریم یک سهم رو بدون اینکه همسری بدونه خریدم یک بار با وامش طلا خریدم یکمشم سهام خریدم سهام یک بانک
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  تجربه های خونه داری خودمون Galaxy 337 153,088 ۷-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: golnaz1393
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
  روشهای نابود کردن سوسک ریز مامان نانی 23 27,358 ۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: banu_darya