• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه
من قبلا شاغل بودم و خیلی راحت حقوقم رو پس انداز میکردم که در اخر مبلغ قابل توجهی شد.اما از وقتی سرکار نمیرم
یه قلک دارم که توش سکه میندازیم پارسال از همین یه فسقلی قلک 200 هزار تومان بیرون اومد.
یه کیف کوچیکم دارم که هر وقت پولی دستم بیاد توش جمع میکنم و اخر ماه میرم دلار میخرم چون نمیتونمم برم دم مغازه خرجش کنم برام میمونه.چون قصدمم خرید و فروشش نیست بالا پایین شدن قیمتش برام مهم نیست. از دلار خریدنا تابستون یه مسافرت خوب با همسرم رفتیم الانم دارم واسه سال دیگه جمع میکنم1 (49)
Flowerysmile
  پاسخ
سلام ما نه خونه داریم نه ماشین اخه من تا کی یخورده یخورده پول جمع کنم و هی تو همه چی صرفه جویی کنم تو این گرونی با این پس اندازهای کوچیک میشه به جایی رسیدcrying
  پاسخ
سلام ما هم خونه نداریم به تازگی دخترم به دنیا اومده و یه پراید خریدیم که کاملا با وام خریداری شده،حقوق همسرم هم خیلی نیست که بیشترش برای قسط ماشین خرج میشه،خودم هم خونه دارم،4 ماه پیش تصمیم گرفتم پول جمع کنم از خرده پول هایی که تو خونه بود شروع کردم 1000 یا 2000،گاهی هم از لباس های خودم زدم پولش رو پس انداز کردم توی این مدت شد 250 تومن که با این پول برای دخترم النگو گرفتم،خیلی لذت بردم تا به حال اینجوری پول جمع نکرده بودم(آخه منو شوشو خیلی ولخرجیم،یعنی تا آخرین پول موجود رو هم خرج میکنیمDunnof)اما از این به بعد تصمیم گرفتم حساب شده عمل کنم،دعا کنید موفق بشمhihhih
  پاسخ
من و شوهرمم وقتی ازدواج کردیم دانشجو بودیم وبیکار هیچ کس هم بهمون کمکی نکرد. وام ازدواجمون رو باهاش عروسی گرفتیم و یه مقدارشو پس انداز کردیم و باهاش قسط میدادیم. با پروژه دانشجویی شروع کردیم ولی من از همون اول کم کم پس انداز میکنم میذارم بانک آینده که سود خوبی میده. بعدش که 2 میلیون جمع کردم گذاشتیم بانک مهر 2 میلیونم قرض الحسنه وام گرفتیم.همینطور کم کم داریم جمع میکنیم فعلا برای پول پیش خونه تو 2 سال شد 20 میلیونDunnof
Flowerysmile
  پاسخ
سلام هدی جان میشه بگش چجوری تو 2سال 20ملیون جمع کردی؟؟به منم بگو.منو شوهرم 14ماهه عروسی کردیم و حقوقش تقریبا ماهی800یا900بوده ولی الان هیچ پس اندازی نداریم.ضمنا مه300کرایه خونه میدیم و150قسط داریم.به جز قسط ها و خرج خونه .ولی الان چون شوهرم دانشجوهسا نیمه وقت سرکار میره و حقوقش500 هست.بنظرتون من چیکار کنم؟؟؟فکرم یکسره درگیره.
اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعای مخصوص
  پاسخ
عزیز من از همون اول 2 میلیون از وامم مونده بود بعدش گفتم از بانک مهر وام گرفتیم شد 4 تومن دوباره گذاشتیم 5 تومن دیگه وام گرفتیم همشونم قرض الحسنه. بانک آینده روزشمار 23 درصد سود میده گذاشتم اونجا. البته ما فعلا تو خوابگاههای دانشگاه هستیم واسه همین اجاره خونه و آب و برق و اینا خرجی نداشت. اما همین الان داریم ماهی 600 قسط میدیم حقوق شوهرمم 1200 تومنه.
Flowerysmile
  پاسخ
خدارو شکرکن عزیزم.بچه ها خیلی واسم دعا کنید .چون تو مشهد غریبم بیشتر بهم سخت میگذره.بچه ها اگه تجربه ای دارین بهم بگین
اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعای مخصوص
  پاسخ
راستی من کار چرم هم انجام میدم و پولی که از کارام میگیرم همش خرج خونه میشه .بنظرم خرج اضافه ای ندارم ولی بازم خداروشکر
خدایا بی نهایت شکرت
اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعای مخصوص
  پاسخ
به نظر من برو تو همون خوابگاه کلاس چرم بذار برای دخترا.دوست منم همین کار و میکنه خیلی تو دانشگاه استقبال کردن. قشنگ یه میلیون درآورد توی یک ماه
Flowerysmile
  پاسخ
ممنون عزیزم .واقعا پیشنهاد جالبیه.دعا کن ایشالا بتونم انجام بدم.بازم چیزی به ذهنت رسید بهم بگو
اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعای مخصوص
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  تجربه های خونه داری خودمون Galaxy 337 153,116 ۷-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: golnaz1393
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
  روشهای نابود کردن سوسک ریز مامان نانی 23 27,360 ۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: banu_darya