تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه
با سلام خدمت خانوم گلا
برای راهنمایی دوستمون تجربه ی خودم رو میگم
ودر مورد طلا الان یک سال خودم چند میلیون طلا دارم و هیچ فرقی نکرده قیمتش اما با 3 میلیونی که تو بانک گذاشتم 700 رفته روش تو تقربا یک سال.
منم چند سال پیش شوهرم زیاد بهم پول نمیداد .میداد ها اما اونقدی نمیداد که پس انداز کنم میگفتم فلان چیز رو میخوام بهم به اندازه ی همون میداد و اگه هم چیزی ته ش میموند واسه خودم بر نمیداشتم و چیزی هم نمیگفتم تا اون پول خرج میشد و دوباره از انو.تا اینکه 3 سال پیش بهش گفتم اینطوری نمیشه ما دخل و خرجمون یکیه و نمیتونم برا خونه چیزی بخرم شما لطف کن و یارانه رو بریز برا من که حدود 150 تومن میشه من خودم از اون پول پس انداز میکنم برا خودم اینم بگم که خرید خونه کلا با خودشه.اما تا چشم به هم میزنم ماه تموم میشه و پول واسه من واریز .اما با همون پول کم کلی چیز خریدم و شوهرم هم تشویق شده که الان بعضی مواقع بیشتر هم میریزه.

و یه راهکار از طرف من از امروز شروع کنید هر پولی که از هر طریق دستتون اومد 10 درصدش رو کنار بزارید پس اندازی
مثلا 10 تومن شوهرتون داده 1000 تومنش رو جایی قائم کنید با 9 تومن دیگه ش برید بیرون
دیگه ببخشید خیلی حرف زدم و بلدم نیستم اما همین هر پولی دستتون اومد 10درصدش رو بزارید کنار البته نه تو کیفتون ها
(۰۷-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)golnaz1393 نوشته:  سلام به نظرتون با پولمون طلا بخریم بهتره یا بذاریم بانک بهش سود تعلق بگیره ؟
پاسخ }
(۰۵-۰۹-۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)فاطی 20 نوشته:  
(۰۵-۰۹-۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ)ترنم68 نوشته:  سلام من هرچی پول دستم میاد میرم طلای مستعمل میگیرم که هزینه اجرت نداره هرماه یه تیکه کوچولو هم که بگیرم آخرسال کلی پس انداز میشه که اگه خدابخواد زمین یا خونه بگیریم با شوهرجونم

سلام عزیزم طلای مستعمل چیه؟

عزیزم وقتی طلا خریدنش خوب بود که روز به روز میرفت بالا نه الان که از دوسال پیش کمتره الان خود من طلاهایی که دوسال پیش خریدم خواسته باشم بفروشم ضرر میکنم گذشته از اون که دئسال هم پولم گرو بوده اما همون بانک باشه روز شمار میره روش
البته این نظر منه خاونمی
پاسخ }
منم میگم قلک بهترین راه
پاسخ }
سلام اره قبلن طلا میخریدن کلی سود میکردن اما حالا چی ؟
فکر کنم بهتر باشه هر چی طلا دارم بروشم بذارم بانک شاید یه سودی بهش تعلق بگیره
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام بنظر من بهترین راه اینه که پولتو بذاری بانک تا هر ماه روی پولتون سود بیاد فکر کنم واسه هر یه میلیون هر ماه ۲۲ تومن سود میاد که از هیچی بهتره
پاسخ }
سلام خدمت دوستان من گذری بعضی توصیه ها را خوندم...ببینید از قدیم می گفتند خرج خونه دست مرد...توخونه با زن...ولی نباید مطلق باشه بهترین راه اینه شما با همسرتون برید وموادی که نیاز دارید را از فروشگاهی جایی بخرید...قبل از خرید حتما نیم ساعتی وقت بذارید وخوب لیست خرید را چک کنید شاید نیاز نباشد این ماه زعفران بخرید ...یا نیاز نباشد فلان خوراکی را بخاطر مارک معتبرش بخرید...کمی قناعت کنید میشه با چیزای ارزون تر هم ساخت....
چندتا توصیه دارم....خرید خونه با هم برید این جوری شوهرتون دستش میاد اون پولی میخاد به شما بده کم هست یا نه
دوما مدیریت هزینه ها میاد دست تون....خودتون عادت بدید به خرید منظم....چیزایی مث نون یا تخم مرغ وضروری ها را میشه هفتگی خرید اما برنج وروغن وقند و ....را باید ماهانه خرید این جوری بهتره

در ثانی بگردید و فروشگاههای ارزان پوشاک یا مواد غذایی عمده فروش را پیدا کنید و باخرید ارزان تر کمی به پس انداز تان اضافه کنید
مادرمن با حقوق خیلی ناچیز در ماه پس انداز هم داره این در حالی که وام 150هزار تومانی داره و در کنار اون خونه ما پر رفت وآمد هست اما برکت میاد...نگران نباشید...
شماخودتان را عادت بدهید هر روز صبح زود بیدار بشید ...برای اعضای خانواده ودوستان دعا کنید واز ذکرهایی که برای رزق وروزی هست مثل حرز امام جواد یا دعاهایی که تو مفاتیج و...زیاد گفته میشه بخونید ...بعدا تاثیرش را می بینید....83838383
[عکس: 20160823172356_.jpg]
پاسخ }
دوستان بنظر من تا زمانی که هم زن هم شوهر نخواسته باشن پس انداز و حرص و جوشه پول جمع کردن بیفایدس، اگه یکی از طرفین نخوان اصلا نمیشه، مثلا اگه همسرتون نخواد و اهمیت نده بعد شما حرص و جوش بخورین یا به پیشنهادای عالیه مرضیه جونم قناعت پیشه کنین و دنبال ارزونی باشین اونوقت آقای خونه ممکنه مسخرتون کنه یا بهتون انگ گدا بودن بزنه
بخدا دیدم که میگم! اگه میخواین پول جمع کنین همونطور که مرضیه و دوستای دیگه گفتن خودتون برا خودتون جمع کنین، گاهی نمیشه توی زندگی قناعت کرد و پس انداز کرد، باید اقای خونه هم خودش خواسته باشه وگرنه فقط اعصابتون بهدر میره
پاسخ }
سلام بچه ها ما اصلا نمیتونیم پس انداز کنیم حسا ب کردم بیشترین خرجمون خرج شکمه3384
کارد بخوره اون شکم بیشتر از حتی لباسمون بخدا اینو نمیدونم چیکار کنم وقتی فکرش میکنم نخرم انگار یجوری میشم 20
بچه ها شما چطوری پس انداز میکنین یعنی مثلا خرج ماهیانه اول مینویسین یا...نمیدونم 77
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۴-۰۳-۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)*najmeh* نوشته:  سلام بچه ها ما اصلا نمیتونیم پس انداز کنیم حسا ب کردم بیشترین خرجمون خرج شکمه3384
کارد بخوره اون شکم بیشتر از حتی لباسمون بخدا اینو نمیدونم چیکار کنم وقتی فکرش میکنم نخرم انگار یجوری میشم 20
بچه ها شما چطوری پس انداز میکنین یعنی مثلا خرج ماهیانه اول مینویسین یا...نمیدونم 77

خانومی مشکل از شما نیست6 خرج و مخارج زندگی زیاد شده خصوصا مواد خوراکی خیلی گرون تر شده
ما هم اصلا نمی تونیم پس انداز کنیم 10
پروردگارا!
از اینکه در قلبم حضور داری، سپاس گزارم
بخاطر اینکه دوستت می دارم، سپاس گزارم
از اینکه تو را می نگارم، سپاس گزارم
از اینکه می دانم به سویت باز خواهم گشت، سپاس گزارم
پاسخ }
من اصلا نمیتونم پول جمع کنم همش دوست دارم پول جمع کنم
پاسخ }