خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر در مورد آنتی ویروس ها

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2212

ارسال: #1
بحث و تبادل نظر در مورد آنتی ویروس ها
سوال و تبادل نظر در مورد آنتی ویروس هایی که استفاده کردید و مزایا و معایبشون Wavesmile
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ عصر، توسط Alisa.)
۶-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

RE: آنتی ویروس ها
کاربرای گرامی خسته نباشید

در مورد آنتی ویروس ها چند تا نکته میگم و توضیحات تکمیلی رو میذارم برا فردا

* هر آنتی ویروسی فقط نسخه اوریجینالش کامل هست و صحیح کار می کنه . زمانی که شما آنتی ویروس کرک شده نصب می کنین بنا به گفته متخصصان امنیتی ، آپدیت نسخه اوریجینال رو دریافت نمی کنین در حقیقت و این یعنی درصد امنیت پایین

* برای تشخیص آنتی ویروس خوب به حرفای خاله زنکی خدمات کامپیوتری ها گوش نکنین . اونا یا بخاطر نصب راحت نود 32 رو پیشنها می کنن بهتون و یا برای فروش محصول کاسپرسکی رو در صورتی که می تونین آمار برترین آنتی ویروس ها رو از سایتای خارجی که فردا براتون لینک میذارم ببینین . در ایران مد هست که از کسی می پرسی کدوم بهتره میگه فلان اما سند و مدرک نمیاره و فقط میگه من نصب کردم خیلی خوبه و ویروس ندارم اما نمی تونه بگه مثلا تو دنیا چندم هست ؟ درصد شناسایی ویروسش چنده ؟ درصد خطاش چی ؟ سرعت اسکنش چطوره ؟ و ..... فردا کامل آمار میدم

* بهترین آنتی ویروس دنیا هم اگه 1 هفته از آخرین آپدیتش بگذره دیگه بدرد نمی خوره . میدونین چرا ؟ چون اساس کار آنتی ویروس رفتارسنجی فایل ها و تشخیص ویروسی بودن نیست !!! بلکه وقتی آپدیت می کنین لیست ویروس های جدید و مشخصات و روش کنترل شون در دیتابیس آنتی ویروس ذخیره میشه و آنتی ویروس در صورت مواجهه با ویروس از اطلاعات دیتابیسش کمک می گیره . فقط برخی آنتی ویروس ها اونم نسخه اوریجینال شون قابلیت رفتارسنجی صحیح و بالا رو دارن و می تونن بر اساس عملکرد هم ویروس رو تشخیص بدن . همه اینا یعنی کاربر گرامی همیشه آنتی ویروست رو آپدیت کن

مابقی برا فردا (برگرفته از تجربیات 10 سال کار حرفه ای با انواع آنتی ویروس)
۶-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ عصر
2 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sana20000, شاه مصطفی
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 175

سلام اقا ادمین خدا قوت لطفا باقی توضیحات انتی ویروسها رو بگین ویه انتی ویروس خوب معرفی کنین ممنون
امضای مهام
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 172

من آنتی ویروس Bitdefender antivirus pro 2011 گرفتم اورجینالشه 30000 تومان ، به نظرتون آنتی ویروس خوبیه ؟
امضای azadehali
[تصویر:  eNortjKzUjIyMDAzt1SyBlwwFXgC1Q,,67.png]
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 123

ارسال: #5
یه سری از آنتی ویروس ها باعث کند شدن کامپیوتر میشن.چاره چی هست؟
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

کلا یادم نبود این تاپیک و درگیر هم هستم

امروز برترین سایت و در حقیقت کمپانی دنیا رو در مورد تست و اعتبارسنجی آنتی ویروس ها بهتون معرفی می کنم و کمی در مورد چند تا آنتی ویروس توضیح میدم .

شرکت av compratives مطرح ترین شرکتی هست که بطور دقیق و دوره ای آنتی ویروس ها رو تست می کنه و نتایج رو در قالب فایل های pdf منتشر می کنه .

من از سال 2009 این آمار رو دنبال می کنم و نتایج جالبی گرفتم . در حال حاضر 3 سال پیاپی هست که آنتی ویروس G DATA که آلمانی هست و از 2 موتور جستجو استفاده می کنه برترین هست و آنتی ویروس AVIRA که سال 2008 اول شد پشت سرش 3 سال هست که رتبه دوم رو به خودش اختصاص داده و گاها در بعضی دوره ها سوم شده . اما بعد از این دو آنتی ویروسی نبوده که چند سال پیاپی ثبات در رده بندی داشته باشه . بعضی وقتا پاندا اومد بالا بعضی وقتا سیمانتک و تراست پورت .
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ عصر
2 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
NAHID.V, مرضیه مهدی

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد