خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدست آوردن اکسیژن از گیاه

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

بدست آوردن اکسیژن از گیاه
با سلام.
من مدتی هست که سوالی ذهنمو مشغول کرده ، اما به دلیل نداشتن منبع مفید ، به جواب نرسیدم.
سوالم اینه که میخواستم ببینم میشه که مثلا در یک اتاق کاملا بسته و بدون نفوذ هوا ، گل یا درختی کاشت و با دادن نور و آب به اون درخت یا گل ، اکسیژن مورد نیاز برای زنده بودن یک انسان یا حیوان و یا هر موجود زنده ای رو تامین کرد؟؟؟؟
حالا یا با دادن آب و نور و یا هر روش دیگه ای به گیاه؟
طوری که دیگه اون آدم یا موجود زنده ، از اکسیژن و هوای بیرون که اکثرا آلوده هست ، استفاده نکنه و اکسیژن خودش رو از اون گیاه که تو اتاقش کاشته شده تامین کنه؟؟؟؟
ممنون میشم هر کی که میتونه جواب بده ، جوابشو بگه!
چون واقعا خودم بعد از کلی وقت گذاشتن به منبع درستی برای پیدا کردن جوابم نرسیدم.
با تشکر از شما دوستان
۸-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: -1

RE: بدست آوردن اکسیژن از گیاه
سلام به نظر من این کار نشدنیه چون درختان و گیاهان روز ها اکسیژن درست میکنند و شبها اکسیژن رو از هوا میگیرند و دی اکسید کربن پس میدهند به نظر من نمیشه منم منبع موثقی ندارمDunnof
۲۵-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از معصومه بانو63 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
NAHID.V
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 5218

ارسال: #3
RE: بدست آوردن اکسیژن از گیاه
هانی عزیز ما اکثرا تو خونه هامون گلدون گل یا درخچه داریم خب به طبع اکسیژن تولید میکنه ولی به قول معصومه جون گیاهان شبها بر عکس عمل میکنن و با یه گلدون دو گلدون شدنی نیست اگرچه بودنش از نبودنش بهتره حالا اگه یه فضایی مثل گلخونه یا همون پاسیو (البته نه به شکل امروزی که تو آپارتمانها باب شده اونا در اصل حیاط خلوتن )تو یه گوشه خونه باشه که بشه تعداد بیشتری گل و گیاه ویا حتی درخچه نگهداری بشه و بتونه نور رو مستقیما دریافت کنه نه از پشت شیشه یا حفاظ تا حدودی میشه اون مقدار اکسیژنی که نظر داری رو بدست بیاری.
امضای parza
5
اینستاگرام_parya_61_
۲۵-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد