امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براي حفظ سلامت خود بانوان حتما بخوانند
#1
Error 
بسياري از زنان جامعه ما نمي دانند که بستن سوتين به مدت طولاني ارمغاني به جز سرطان براي آنها ندارد.
به گزارش گروه ترجمه سامانه خبري سلامت نيوز، براي سالهاي طولاني، اغلب مقالات به دلايلي از عوامل ايجاد کننده سرطان سينه مثل نا مناسب بودن تغذيه ، ورزش نکردن و....... به عنوان عوامل اصلي زمينه ساز اين بيماري که بيشترين ميزان مرگ ومير زنان را در 2 دهه اخيرداشته ،اشاره مي کردند.

اين مطالعات قاعدتا بايد قابل قبول باشند ولي خانمهايي که در طرح Linda Mccarthey شرکت کردند، زناني مذهبي ،گياهخوارو ورزشکار بودند که شانسي دردوري از سرطان سينه نداشتند. شايد اغلب مقالات متقاعد کننده اي که تا کنون در ارتباط با سرطان سينه ديده شده مربوط به پوشيدن سوتين باشد.

درمطالعاتي که در مورد سرطان سينه وارتباطش با سوتين در آمريکا انجام شده ، متوجه شده اند که زنان مبتلا به سرطان سينه سابقه اي در پوشيدن سوتين هاي تنگ ورزشي وطولاني مدت آنها داشته اند.

درحقيقت تقريبا تمام افرادي که سرطان سينه داشته اند بيش از 12 ساعت در روز سوتين پوشيده اند.

وقتي يک خانم سوتين تنگ ومحکم مي پوشد ،سينه هايش را تحت فشار قرار مي دهد،در نتيجه راههاي لنفاوي سينه بسته مي شود ونهايتا در آن ايجاد برجستگي مي کند.اين عامل باعث مي شود مايعي که به تدريج انباشته شده است، متورم وحساس شده وبه شکل کيست در بيايد . ضمن اين که سموم نيز بايد از طريق عروق لنفاوي به بيرون رانده شوند.

به هر حال در يک سينه با سوتين محکم وتنگ اين مراحل به خوبي انجام نمي شود ودرنتيجه سموم درسينه ها تجمع مي يابند. در واقع سوتين ها عامل ايجاد سينه هاي بيمار هستند.سوتين ها حمايت ساختگي وغيرواقعي از سينه ها به عمل مي آورند ودر واقع بدن انسان قدرت نگهداري ازسينه ها توسط خودشان راازدست مي دهند و به همين دليل اغلب خانمها بدون سوتين احساس نا خوشايندي دارند.

پس براي پيشگيري از سرطان سينه نبايد سوتين هاي تنگ پوشيد و حتي در صورت امکان بدون آن خوابيد.

يک نکته قابل توجه آن است که ميزان موفقيت براي بازگشت از سينه فيبروتيک حتي براي افرادي که 15-10 روز بدون سوتين بوده اند بسيار بالا بوده است. ثابت شده است بسياري از خانمهايي که بدون سوتين بوده اند به طور معجزه آسايي بيماري آنها بهبودي يافته است.
گاهی فقط پرواز یه قاصدک یعنی اینکه خدا حواسش به تو هست
http://refresh20.blogfa.com/
پاسخ }