تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براي مراسم خواستگاري چي پوشيديد؟؟؟
Package_favorite 
دوستان عزيز سلام
ميخواستم خواهش كنم عكس لباسي رو كه تو خواستگاري پوشيديد يا ميخواهيد بپوشيد رو برام بزارين
خيللللللللللللللللييييييييييييييييييي فوريهDash2

مارو يكي از اشنايان معرفي كرده بهم خونه خودشون دعوت كرد فقط ما دو تارو منم يه لباس بلند جلو بسته تا ساق پا كه رويه اشم همون قد بود ولي جلو باز و كمي كار شده (نميدونم اسمشون چيه همينطوري قبلا خريده بودم بعنوان مانتو پارسال پوشيده بودم) با شال و جوراب شلواري ضخيم پوشيدم
واسه روزي كه خانوادگي ميان چي بپوشم بهتره؟ تو همون سبك مدل ديگه بپوشم رنگ ديگه خوبه ؟ اخه من تپلم نميتونم لباس تنگ بپوشم crying
چادرمم نميادDunnof
امضا ندارم انگشت میزنم !!laf

}
سلام دوست عزیزمFlowerysmile
من برای روز خواستگاریم که همسری و پدرشون با خانم ها اومده بودن یعنی روز خواستگاری اصلی(آخه 2روز فبلش مادر و خاله همسری تنها اومده بودن خونه ما)کت آستین بلند مجلسی با دامن بلند و روسری و چادری که مامانم از مکه برام آورده بود هم پوشیده بودم
}
سلااااااام Wavesmile
منم لباسم یه کت و دامن پوشیده ساده و قشنگ بود، با شال Dreamyeyesf
4 سال پیش Dreamyeyesf
[عکس: Ljz9p3.png]

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
}
سلام عزیزم
من که کت دامن می پوشم با شال یا رو سری
و شما هم ببین نوع فرهنگ خانوادگیتون چی رو میپسنده
بعضی مانتو شلوار می پوشن، بعضی بلوز شلوار
}
گوناگون از وب
loading...
من کت و شلوار و روسری که بهش میومد. و چادر قشنگ روشن پوشیدم. همون طور که بیرون رو میگیرم رومو گرفتم. آخه من چادری هستم. Veiledsmile2تا بدونن پیش نا محرما چه جوریم. ولی وقتی رفتیم صحبت کنیم دیگه رومو نگرفتم. یعنی زن داداشم گفت بگذار ببینتت.Consoling
عاقبت در یک شب از شب های دور
کودک من پا به دنیا می نهد
آن زمان بر من خدای مهربان
نام شورانگیز "مادر" می نهد
}
سلام عزیز

کدوم خواستگاری رو منظورته !! اونیکه فقط خانمها میان ؟ یا آقا پسرم میارن ؟

معمولا اولی رو من لباس زیاد پوشیده انتخاب نمیکنم چون خانم هستن و منو باید با همون اندام و چهره ببینن . معمولا یه لباس شیک که زیباتر نشونم بده میپوشم و آرایشم در حد معمول میکنم . لباسام کت یا بلوز کم آستین و شلوار

واسه شب خواستگاری که آقا پسرم میان بلوز آستین دار یا تونیک و شلوار , شال میپوشم چون با شال راحترم با چادر رنگ روشن و ملیح ...

فقط ظاهر مهم نیست اما چون برخورد اول مهم هست بهتره ظاهرت مقبول و آراسته باشه .
موفق باشی Flowerysmile
دلَم حضور ِ مَــ ـردانـــ ه مـ ی خواهد ...
نـ ه اینکــه مَـــ ـــرد باشد , نـَـ ه !
مَــ ـردانـــ ه باشد
حَــ ــرفَش
قـُـ ـــولَش
فِکــ ــرَش
نـگـ ـآهَش
قَـلبَـــ ـش ...
آنـقـ ـدر مَــ ـردانـــ ه که بـتوان تآ بیـــنهایتِ دُنیآ به او اعتـماد کرد ...
}
مارو يكي از اشنايان معرفي كرده بهم خونه خودشون دعوت كرد فقط ما دو تارو منم يه لباس بلند جلو بسته تا ساق پا كه رويه اشم همون قد بود ولي جلو باز و كمي كار شده (نميدونم اسمشون چيه همينطوري قبلا خريده بودم بعنوان مانتو پارسال پوشيده بودم) با شال و جوراب شلواري ضخيم پوشيدم
واسه روزي كه خانوادگي ميان چي بپوشم بهتره؟ تو همون سبك مدل ديگه بپوشم رنگ ديگه خوبه ؟ اخه من تپلم نميتونم لباس تنگ بپوشم crying
چادرمم نميادDunnof
امضا ندارم انگشت میزنم !!laf

}
منم بلوز آستین بلند ودامن میپوشم.البته چادر رنگ روشن هم سر میکنمFlowerysmileچه اونهایی که فامیل بودن وچه اونهایی که غریبه بودن.
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

}
گوناگون از وب
loading...
منم واسه خواستگاری اگه فقط خانوم میومد که لباس خیلی شیک میپوشیدم حتی اگه باز بود
ولی برای روزی که پسره میومد بلوز آستین بلند و شلوار و روسری می پوشیدم
}
من کت شلوار شیک مجلسی یا کت دامن بلند که بازم مجلسی باشه با روسری و چادر رنگ روشن+ یه ارایش ملایم اینا برا وقتی که مردونه هم باشن
}