امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 2.94 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای آب کردن شکم این سبزیجات را بخورید
#1

در هوایی که نفس می کشیم و در غذایی که می خوریم و در آبی که می نوشیم موادی شیمیایی وجود دارد به نام ترکیبات استروژنیک که این مواد عموماً در پلاستیک هایی که همه روزه و در مقادیر زیاد در زندگی شهری وجود دارد و وارد آب شهری و چرخه غذایی ما می شوند. بر اساس تحقیقات دانشگاه کرونل، این مواد یکی از دلایل داشتن شک بزرگ و قلنبه هستند.

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، بسیاری از مردم فکر می کنند برای از بین بردن شکم بزرگ خود و آب کردن آن و یا پیشگیری از داشتن شکم های گرد و بزرگ باید میزان کالری ورودی به بدن را کنترل کنند؛ این باور هر چند غلط نیست و داشتن شکم بزرگ ارتباط مستقیمی با میزان ورودی کالری های زیاد دارد اما این موضوع همه داستان نیست.

در هوایی که نفس می کشیم و در غذایی که می خوریم و در آبی که می نوشیم موادی شیمیایی وجود دارد به نام ترکیبات استروژنیک ( Estrogenic Compounds ) که این مواد عموماً در پلاستیک هایی که همه روزه و در مقادیر زیاد در زندگی شهری وجود دارد و وارد آب شهری و چرخه غذایی ما می شوند. بر اساس تحقیقات دانشگاه کرونل، این مواد یکی از دلایل داشتن شکم بزرگ و قلنبه هستند و ارتباطی به مصرف بالای کالری و حتی رژیم غذایی گرفتن ندارند. اما بهترین راه برای مبارزه با این ترکیبات، استفاده از برخی از سبزیجات مانند کلم سفید، کلم بروکلی، کاهو و کلم بروکسل است که قادرند این مواد شیمیایی مضر را از بدن دفع کنند و گنجاندن آن ها در برنامه غذایی روزانه و در کنار رژیم غذایی مناسب و نرمش کردن بهترین روش ها برای مبارزه با شکم بزرگ و آب کردن آن ها هستند.

http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/r...39_187.jpg


همچنین گفتنی است این سبزیجات علاوه با مبارزه با ترکیبات استروژنیک که وارد بدن ما می شوند خاصیت ضد سرطانی دارند و کسانی که به صورت منظم از این سبزیجات استفاده می کنند تا 35 درصد از میران ابتلای آن ها به سرطان کاسته شده است و همچنین این سبزیجات بویژه کلم بروکلی مقادیر فراوانی فیبر خوراکی دارند که باعث دفع آسان و بدون زحمت مواد دفعی بدن و جلوگیری از یبوست می شوند.
[عکس: 20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
پاسخ }