تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 2.92 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای برق زدن طلاهای قدیمی وتمیزترشدنشون
یه فوت دیگهبرای برق زدن طلاهای قدیمی وتمیزترشدنشون آبلیموروبانمک وسرکه قاطی میکنم میریزم توقابلمه کوچیک وطلاهارم میندازم توش میذارم باهم بجوشن بعدکه برشون میداری خیلی تمیز ودرخشنده ترمیشنننننننننVeiledsmile2

راضی ام به رضای تو خدای من
پاسخ }
برا تمیز کردن طلا از خاک اره هم میشه استفاده کرد ...
پاسخ }
من روی اون رو مسواک برقی می کشم خیلی تمیز میشه ...Wavesmile
پاسخ }
Restart-1 
(۰۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ)ارمغانی نوشته:  یه فوت دیگهبرای برق زدن طلاهای قدیمی وتمیزترشدنشون آبلیموروبانمک وسرکه قاطی میکنم میریزم توقابلمه کوچیک وطلاهارم میندازم توش میذارم باهم بجوشن بعدکه برشون میداری خیلی تمیز ودرخشنده ترمیشنننننننننVeiledsmile2

اگر طلا حرارت ببینه از وزنش کم نمیشه؟؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ)atii نوشته:  
(۰۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ)ارمغانی نوشته:  یه فوت دیگهبرای برق زدن طلاهای قدیمی وتمیزترشدنشون آبلیموروبانمک وسرکه قاطی میکنم میریزم توقابلمه کوچیک وطلاهارم میندازم توش میذارم باهم بجوشن بعدکه برشون میداری خیلی تمیز ودرخشنده ترمیشنننننننننVeiledsmile2

عزیزم اینکار نیاز به دقت زیاد داره بلافاصله پس از خارج کردن باید بایه مسواک تمییز کنی وبذاری روی حوله وسریع سشوار کنی که خشک بشه-وزنشو نمیدونم اگه میخوای از یه روش دیگه استفاده کن

پاسخ }
(۰۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ)atii نوشته:  

میتونی از این روش هم استفاده کنی اما من از روش قبلی استفاده کردم تمام جرم طلا گرفته شد باید مواظب باشی که تیکه ای از طلات نشکنه
با مخلوط كردن‌ جوش‌ شیرین‌ و مایع‌ ظرفشویی،‌ خمیری‌ تهیه‌ كنید. طلا یا جواهر را به‌ خمیر آغشته‌ كنید و بعد از چند دقیقه‌ با آب‌ بشویید.
اینم یه روش دیگه

پاسخ }
من از محلول اب و جوش شیرین +پودر رختشویی استفاده می کنم هم برای طلا هم نقره خیلی درخشان میشه البته یکم باید بجوشه.Flowerysmile
پاسخ }
منم از مسواک و خمیر دندون استفاده میکنم -براق و تمیز میشهFlowerysmile
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی
با من به دردای این دنیا می خندی
آروم میشم میگی،از غمات دل کندی
بیا به هم بگیم دوست دارم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بهترین راه اب پیازهVahidrkپیاز رو رنده کنید و طلاتون رو دو سه دقیقه بزارین توش و دست هم بمالید
لطفا با لبخند به مانیتور نگاه کنیدredy
پاسخ }
من یه دستمال مخصوص تمیز کردن طلا دارم که بدون اینکه چیزی بهشون بزنم با اون طلاهامو تمیز میکنم که واقعا تمیز و درخشان میشن
پاسخ }