تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 2.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای جلوگیری از ریزش موهرمونی چیکارکنم؟
Veiledsmile2cryingcryingcrying
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
پاسخ }
سلام خانمی منظورت ریزش مو هست؟
خوب داروهای زیادی هست که میتونی استفاده کنی اولیش ماینوکسیدل 2/5درصد هستش برای خانم ها البته پیش یک متخصص بری بهتره(1782)
پشت دریا شهریست که یک دوست درآن جا دارد
هر کجا هست به هر فکر به هر کار
به هر حال عزیز است
خدایا تو نگهدارش باش!!!
پاسخ }
عزیزم خب اول باید آزمایش بدی تا مطمین شی هرمونیه یعنی هرمون مردانه ات بالاست....بعد دکتر برات داروهایی مینویسه که هرمون مردانه ات بیاد پایین و.....به تدریج خوب میشی...غصه نداره فقط سریع به متخصص غدد و پوست و مو مراجعه کن که دیر نشه داروهایی میدن که مساله رو حل میکنه...FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
سلام ناهید جان از ماینوکسیدل استفاده مکن مه اعصاب آدمد بهم میریزه من خودمم این مشکلو دارم تا جالا چند روش جواب داده که به شما هم میکم
1. از شامپو نلا استفاده کن تا جدی در کنترل دیزش مو موثره
2. یه داروی گیاهی که برا موهای من معجزه میکنه.
سبوس برنج رو دم کن بعد آبش رو جدا کن توش صدر بریز فکر کنم به ازای هر استکان اب سبوس یک قاشق صدر اضافخ کن و و انقدر باهم مخلوظ کن تا مثل سفیده تخم لزج بشه بعد بزار سرت بعد 45 دقیقه بشود موقع شستن هم از شامپو استفاده نکن چون صدر شوینده هس و موقع شستن عین شامپو کف میکنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام عزیزم یه نوع روغن مو هست که از هند میاد اسمش marhaba است اگه بتونی اصلش رو گیر بیاری معجزه میکنه برای رشد مو هم عالیه . البته هیچ چیز جای متخصص رو نمیگیره . Flowerysmile
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد ... .
پاسخ }