تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای شما بانوی عزیز که اضافه وزن دارید و اراده رژیم ندارید
میخوام رک باشم
عزیزان من شما خانوم هستید وخانم=ظرافت
تا عید چیزی نمونده بیایید از همین حالا یک رژیم درست بگیرید تا زمان بازدیدای عید همه رو متعجب کنید کافیه فقط یکم تصور کنید که زمانی که لاغر شدید چقدر نگاها رو شماست وچقدر خانوما به شما قبطه میخورن و چقدر حرفای قشنگ میشنوید و چه احساس غروری میکنید همش میخواید لباسایی که حسرتشون داشتید بپوشید و از دیدن خودتون احساس زیبایی کنید باور کنید شما اگر بخواید از شر این چربیهایی که مثل اینه دقن خلاص میشین سختیش چند ماه بیشتر نیست ولی لذتش و شنیدن حرفای قشنگ همیشه با شماست(یه لحظه تصور کنید) سریع یه کلاس پیلاتس ثبت نام کنید و حتی اگر هم لاغر شدید ادامه بدید پیلاتس بهترینه .من هم مربی ایروبیکم وهم پیلاتس ولی وقتی شاگردی به باشگام برای ایروبیک مراجعه میکنه منصرفش میکنم چون دوست ندارم وقتی دیگه کلاس نیومد بدنش دوبرابر بشه. من زنم ودوست دارم همه زنان خوش اندام وبدنی سالم داشته باشن برای همین چنین تاپیکی گذاشتم که تا چند ماهی که به عید مونده به خودتون بیاین.خانوما تاکی پر خوری شما لایق بهترینید نزارید غذاهای مضر ورنگارنگ فریبتون بده باور کنید تمام سختی رژیم 2هفته است وبعد عادت میکنید.به امید روزی که از تندرستی خودتون لذت ببرین.Flowerysmile

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
(۰۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ق.ظ)2723976 نوشته:  سلام پیلاتس چه جور ورزشیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر به انجمن باشگاه-ورزش ها برید اطلاعات کامل اونجا هست.
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }
Flowerysmileسلام پیلاتس یه ورزش مدرن بین ژیمناستیک ویوگا هست و به شما کمک میکنه بدو ن باز گشت وزن سایز کم کنید به اصطلاح بدن رو از ناحیه شکم بازو ران کمر بتراشید وعلاوه بر سایز کم کردن یه ارامش عمیقی تو شما به وجود میاره وکاملا اروم انجام میشه و اصلا خشن نیست ویه ارتباطی بین روح وجسم بوجود میاره
پاسخ }
(۰۹-۰۹-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ)neda joon نوشته:  
(۰۹-۰۹-۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ)marss نوشته:  Flowerysmileسلام پیلاتس یه ورزش مدرن بین ژیمناستیک ویوگا هست و به شما کمک میکنه بدو ن باز گشت وزن سایز کم کنید به اصطلاح بدن رو از ناحیه شکم بازو ران کمر بتراشید وعلاوه بر سایز کم کردن یه ارامش عمیقی تو شما به وجود میاره وکاملا اروم انجام میشه و اصلا خشن نیست ویه ارتباطی بین روح وجسم بوجود میاره

من حدود 7 ماه پیلاتس کار کردم
ولی از بعد عروسی که دیگه نرفتم وزنم بیشتر از قبل شد
البته پیلاتس بیشتر سایز کم می کنه تا وزن

سلام گلم بله درسته پیلاتس سایز کم میکنه تا وزن در ضمن تو پیلا یکم وزن بلا میره ولی اون وزن عضله است البته نه عضلاتی مثل بادی بیلدینگ کارا .اضافه وزن شما 2علت میتونه داشته باشه یکی رعایت نکردن صحیح غذا خوردن ویا اینکه مربیتون ماهر نبوده من الان با این ورزش خیلی رو فرمم و همچنین شاگردام که شده به خاطر دلایلی یکی دوماه نیومدن وباز شروع کردن ووقتی ازشون پرسیدم اصلا اضافه وزن نداشتن.Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
2ماه کافیه واسه دیدن تاثیرش الان به شذت گرفتارم و اصلا نمیتونم برم ورزش
خدایا شکرت بالاخره بعد از چهارسال مهرماه میریم زیره یه سقفFlowerysmile

پاسخ }
منم رفتم پيلاتس خيلي خوبه.مربيم هم خيلي خوب بود ولي دوباره چاق شدم.Dunnof

اگر ميخواهيد ببينيد كه مربيتون خوبه يا نه و واقعا علمي پيلاتس رو آموزش ميده بايد حتما اسمش تو سايت http://www.pilates.ir باشه.
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }
(۱۲-۰۹-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ق.ظ)nahid24 نوشته:  سلام ایا باید هرروز این ورزش را انجام داد؟
و ایا موقع پریوید مضر نیست؟ومیشود این دوران را انجام نداد ودوباره شروع کرد؟

سلام گل نازم ورزش پیلاتس اگه یه مربی کاربلد و حرفه ای باشما کار کنه نه تنها ضرر نداره بلکه ارامش روحیم به دست میارین ای ورزش اصلا خشن نیست و فشارهای سنگین وارد نمیکنه وبالا پایین پریدن نداره ولی من توصیم اینه که 3روز اول پریود اصلا ورزش نکنی وتشویق میکنم به اینکه استراحت مطلق کنی.
پاسخ }
(۱۲-۰۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ)anita3283 نوشته:  منم رفتم پيلاتس خيلي خوبه.مربيم هم خيلي خوب بود ولي دوباره چاق شدم.Dunnof

اگر ميخواهيد ببينيد كه مربيتون خوبه يا نه و واقعا علمي پيلاتس رو آموزش ميده بايد حتما اسمش تو سايت http://www.pilates.ir باشه.

سلام این راجع به همه صدق نمیکنه ومیتونید مربیهایی رو پیدا کنید که تو باشگاهای عمومین یکی مثل من که باشگاه خصوصی دارم وهرکسی رو ثبت نام نمیکنم تعریف از خود نباشه خیلی از شاگردام به هر دلیلی نمیتونن دیگه باشگاه بیان اما باهم در ارتباطیم چون اونقدر با شاگردام صمیمیم که دیگه دوستای خونوادگی میشیم باور کنین اصلا اضافه وزن نیاوردن وخداشکر همیشه دعاشون بامنه
الان خیلا هستن مدرکم دارن ولی اصول رو بلند نیستن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من باردارم وزنم خیلی زیاده می خوام لاغر بشم شوشوم خیلی غرمیزنه میگه خیلی چاقی قدم167و وزنم 68ولی چربهای دور شکمم خیلی زیاد شکمم اندازه یه زن 6ماهه ست ولی من هنوز 2ماهه نیم باردارم میتونم برم این ورزش یابعد بارداری باید برمFlowerysmile
[عکس: 190d68a1a7.png]
پاسخ }
منم میخوام وزن کم کنم تا 4 ماه پیش وزنم خوب بود با رژیمی که گرفته بودم Dash2Dash2Dash2 اما الان خیلی چاق شدم از ناحیه شکم و سینه cryingcryingcrying وزنم شده 90 تا crying امروز خودمو وزن کردم قدم 173 هست واسم دعا کنید که بتونم تا عید به وزن ایده آل برسم
راستی میشه بهم بگید ورزش پیتلاس هم شیراز هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوسیتون دارم دوستای با اراده من(1782)(1782)(1782)(1782)

مادر حلالم کن.....................
پاسخ }