امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 2.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برترین‌های دنیای اینترنت در کتاب رکوردهای گینس
#1
Restart-1 
برنا،اینترنت وقتی پا به دنیای ما گذاشت، ترینهای بسیاری را با خود به همراه آورد. ترین هایی که با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت جای خود را بیشتر در ذهن ما باز می کنند.

قدیمی‌ترین نیمکت اینترنتی جهان
روز 6 ماه آگوست سال 2001 اولین نیمکت پارک که امکان دسترسی رایگان به اینترنت را داشت، در انگلستان رونمایی شد. این نیمکت اینگونه کار می کرد که به 4 نفر این امکان را می دهد که همسال به اینترنت متصل شوند. این نیمکت به منظور تغییر نگرش مردم برای استفاده از اینترنت ایجاد شد. این نیمکت اکنون قدیمی‌ترین نیمکت اینترنتی جهان به شمار می آید.

اولین ایستگاه رادیویی اینترنتی!اولین ایستگاه رادیو اینترنتی جهان رادیو HK از سوی امریکا بود این رادیو در فوریه سال 1995 آغار به کار کرد.

بزرگترین کافی نت دنیا!
بزرگترین کافی نت دنیا در نیجریه قرار دارد این کافی نت در رکوردی که در سال 2008 یه ثبت رسانده است، 1027 کامپیوتر برای ارائه سرویس اینترنت را داشت.

گرانترین آدرس اینترنتی جهان!
گرانترین آدرس اینترنتی در جهان به قیمت 13 میلیون دلار فروخته شد. این آدرس در اختیار یک شرکت مادر تخصصی قرار گرفت.

اولین زندانی اینترنت!
در نوامبر سال 2005 مردی از کشور چین به نام چان نای مینگ به مدت سه ماه به خاطر آپلود کردن فیلم های هالیوود زندانی شد. اولین زندانی تکنولوژی اینترنت بود.

اولین ایمیل!
در سال 1971 یک مهندس در شرکت کامپیوتری بلت، به نام "ری تامیلسون"در دانشگاه کمبریج آمریکا اولین ایمیل دنیا را ارسال کرد. این اولین تجربه برای امتحان کردن این بود که آیا می توان دو کامپیوتر را به هم متصل کرد یا نه. او همچنین کسی بود که برای جدا کردن نام ایمیل از دومین آن تصمیم گرفت از علامت @ استفاده کند.

اولین وبلاگ!
اولین وب سایت در اینترنت که اگر با نگاه امروزی به آن نگاه کنیم می توان نام وبلاگ را بر آن گذاشت این وبلاگ با اخباری درباره اینکه چه چیزهای جدیدی به به اینترنت اضافه شده به روز می شد. این وبلاگ توسط برنرز لی راه اندازی شده بود.

بیشترین بازدید از یک وبلاگ در 24 ساعت!
بیشترین تعداد بازدید از یک وبلاگ در 24 ساعت 230 هزار و 755 بار بود که این وبلاگ توسط فردی به نام "یوسوکه کامیجی" از کشور ژاپن در 12 آوریل سال 2008 به روز شد.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }