امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 2.58 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برخورد با داوران پراشتباه و احتمال برگزاري مسابقات بدون حضور تماشاگران
#1
Restart-1 
به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، جلسه هماهنگي کميته داوران و انضباطي با حضور علي کفاشيان، مهدي تاج، حسين عسگري، حسين عبداللهي، عباس روغني و عنايت الله دهمياني در دفتر نائب رئيس اول برگزار شد.

در اين جلسه که به دليل حساسيت بازي هاي هفته هاي پاياني ليگ هاي کشور اعم از ليگ برتر، دسته اول و دسته دوم برگزار شد کليه مسائل مربوط به اين مسابقات مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

در اين جلسه که به مدت 2 ساعت به طول انجاميد در خصوص تخلفات انجام شده و احتمالي مسابقات هفته هاي پاياني و مباحث مربوط به داوري به طور مفصل مورد بررسي قرار گرفت و علي کفاشيان اعلام کرد متاسفانه برخي از مربيان شکست هاي خود را به گردن کميته داوران مي اندازند اما با وجود همه اين موارد بايد کميته داوران اشتباهات داوري را به صورت جدي مورد بررسي و توجه قرار دهد.

در ادامه جلسه مهدي تاج از اعضاي کميته هاي داوران و انضباطي خواست تا ناظران خود را براي مسابقات هفته هاي پاياني اعزام کنند و به ويژه کميته داوران توجه ويژه اي در خصوص انتخاب داوران مد نظر قرار دهد تا شاهد هفته هاي آرام و بدور از تنش باشيم.

در پايان جلسه اعضاي شرکت کننده مصوبات زير را به تاييد رساندند:

1- اعضاي کميته انضباطي و داوران ضمن اعزام ناظران خود به محل مسابقات، شخصا از بازي هاي حساس از نزديک ديدن کنند.

2- مقرر شد حسين عسگري رئيس کميته داوران ضمن ارائه گزارش کاملي از هفته هاي اخير و همچنين برنامه ريزي اين کميته در هفته هاي پاياني را ارائه کرده و با داوران پر اشتباه به صورت جدي برخورد شود.

3- مقرر شد کميته انضباطي حداکثر تا 72 ساعت پس از بروز تخلف در مسابقه، احکام لازم را صادر کند.

4- مقرر شد کميته انضباطي از کليه احکام لازم اعم از محروميت از مسابقه، برگزاري مسابقه بدون تماشاگر و يا انتقال ديدارها به شهرهاي بي طرف در خصوص تيم هاي متخلف استفاده کند.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Package_favorite حضور زن مسلمان بریتانیایی در مسابقه ملکه زیبایی + تصاویر tanha28 0 654 ۲۲-۰۱-۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: tanha28