خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برق لب قرمــــــــــــز

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 284

ارسال: #1
برق لب قرمــــــــــــز
با سلام من این برق لبو خودم درست کردم و تاثیر خیلی خوبشو تجربه کردم27
وسایل لازم
بشر یا یه ظرف پیرکس نشکن
همزن پلاستیکی که میتونید با قیمت خیلی مناسب از کالا پزشکی ها تهیه ش کنین که به شکل یه میله 20سانتی متریه که پلاستیک فشردس اگه نخواستین بخرین هم میتونید به وسیله که به ذهن خودتون میرسه استفاده کنین فقط توجه داشته باشین که اون وسیله امکان داره موقع هم زدن با ظرفتون برخورد داشته باشه پس مواظب باشین و تو انتخابتون دقت کنید که ظرفتونو نشکنید وحتما تمیز باشه
دما سنج که بازم کالا پزشکیا دارن
یه ظرف برا برق لب که میتونید هم بخرید هم از ظرفای پلاستیکی کوچولو استفاده کنین

مواد لازم
روغن بادام 1 قاشق غذا خوری
روغن نارگیل 1 قاشق غذا خوری
اوسرین یا کره کاکائو که داروخونه ها دارن 1 قاشق غذا خوری
رنگ خوراکی که فقط در حد 2قطره لازمه(شاید رنگ خوراکی رو بگن بده ولی بنظر من این برق لب از خریدنیا خیـــــلی سالم تره)
اسانس با هر عطری که دوستدارین دلخواه اما سعی کنین خیلی نریزین

اول یه ظرف رو آب کنید و بذارین رو گاز با شعله متوسط و ظرف پیرکستون رو بذارید داخلش(روش بن ماری[color=#2F4F4F])
روغن بادامو بریزید داخل ظرف و هم بزنید تا به دمای 70 درجه برسه بعد روغن نارگیلو بریزن بازم هم بزنید تا 70درجه بشه بعد اوسرین رو بریزید داخل و هم بزنید تا یکنواخت بشه بعد اسانستون رو بریزید و شعله رو خاموش کنین

ظرف پیرکستون رو از روی شعله بردارین حالا رنگ خوراکی اضافه کنید و هم بزنید تا رنگ حل بشه(اگه خواستین بیشتر حالت درمانی باشه 1قطره کافیه اما اگه خواستین برا بیرون استفاده کنین تا3 قطره بد نیست)
حواستون باشه که اوسرینتون میبنده پس سعی کنید تو مرحله انتقال مواد سریع عمل کنین مواد رو داخل ظرفی از قبل تو یه مکان مناسب قرار دادین بریزید و تکونش ندین تا ببنده وگرنه سطح کارتون ترک برمیداره272727

یه فکری به ذهنم رسیده که تا حالا تجربه نکردم اگه تجربه کردم و موفق بودم بهتون میگم الان میگم فقط انجامش ندیدن666 چون من خودم تا حالا این کارو نکردم و اونم استفاده از آب شاه توته به جای رنگ
امضای فاطمه5400
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
۱۵-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
11 کاربر از فاطمه5400 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
cimcim499, yasamin zahra, باجی, azam1360, jssm, sahar666, یکتا20, shani, mis gold, fereshteh2012, ~*~havva~*~

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد