تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه های تلویزیونی را بر روی گجت خود تماشا کنید
#1
Advancedsettings 
تبلت ها و تلفن های هوشمند این روزها نقش بسیار پر رنگی را در زندگی روزمره ما ایفا می کنند. اپلیکیشن های متعددی که بر روی این وسایل نصب می شوند هر یک قابلیت های زیادی را به این وسایل اضافه می کنند. اما گاهی اوقات تنها یک اپلیکیشن کافی نیست…
تا به حال به این فکر کرده اید که کاش می توانستید برنامه های تلویزیونی را بر روی گجت خود تماشا کنید ؟ اپلیکیشن هایی وجود دارد که این امکان را از طریق اینترنت برای شما مهیا می کند، اما بر کسی پوشیده نیست که با سرعت اینترنت ایران، تماشای یک ویدیو ساده مانند شکنجه می ماند، چه برسد به برنامه های تلویزیون ! اما راه حل چیست ؟
IDTV یک تبدیل کوچک است که به انتهای دستگاه شما وصل می شود و با آنتنی که دارد، برنامه های تلویزیون را برایتان پخش خواهد کرد. این دستگاه کوچک مخصوص محصولات اپل تهیه شده است. علاوه بر سخت افزاری که به آن اشاره کردیم، اپلیکینش مخصوص IDTV را نیز باید از اپ استور دانلود کنید تا از طریق آن فرکانس شبکه های داخلی را جستجو نمایید. از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن می توان به ضبط برنامه های پخش شده نیز اشاره کرد.
همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید، این دستگاه دو آنتن همراه خود دارد که با توجه به محله ای که در آن قرار دارید، باید یکی را انتخاب نمایید، شما حتی می توانید کابل آنتن خانه را نیز از طریق این وسیله به دستگاه خود متصل نمایید.
IDTV قیمتی حدود ۲۶۰ هزار تومان دارد. در هنگام خرید توجه نمایید که حتما دستگاه شما تحت پوشش مدلی که انتخاب کرده اید، قرار داشته باشد. برای مثال برخی از مدل های IDTV تنها از آیپد ۲ و آیفون ۴اس پشتیبانی می کنند.[عکس: GT-P3100TSEXSP-24-0.jpg]
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcQxeVlzp-UlKT3SoFQ7xkS...aH22FZ-FGT]
پاسخ }