امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بفرمایید شام 170 هزارتومانی در برج میلاد
#1
Restart-1 
eat

رزرو میز و مهمانی دادن در برج میلاد از امشب آزاد شده، مشروط به اینکه پولتان از پارو بالا برود

گذشت آن روزگاری که نیم کیلو نخود و سه چارک گوشت و چند تا گوجه فرنگی و سیب زمینی برای مهمان کردن یک خانواده کافی بود. حالا اگر کسی بخواهد برای مهمانهایش مایه بگذارد، می تواند آنها را به صرف شام خاطره انگیزی در برج میلاد تهران دعوت کند، البته قیمت بالایی ندارد: هر پرس فقط ۱۶۸ هزار تومان!

مدیرعامل برج میلاد اعلام کرده از امروز ـ ۲۲ خرداد ـ شهروندان می توانند رستوران‌های گردان و VIP کراون برج میلاد را ‌رزرو کنند. به گفته رحیم مطهرنژاد، این رستوران‌ها با مشارکت بخش خصوصی آماده استقبال از ضیافت‌های رسمی، غیررسمی و جشن‌های هم‌میهنان است.

آقای مدیرعامل که انگار نفسش از جای گرم بلند می شود، توضیح داده که رستوران گردان این برج بزرگ‌ترین رستوران گردان جهان است که بخش متحرک آن در هر ساعت ۳۶۰ درجه می‌چرخد تا بازدیدکنندگان امکان تماشای تهران در تمام جهت‌ها را داشته باشند.

گفته می شود هزینه پذیرایی از شهروندان در ارتفاع ۲۵۰تا۳۰۰ متری بسیار متفاوت از رستوران‌های عادی است، گزارشگر خبرگزاری "شهر" وابسته به شهرداری تهران، هزینه شام خوردن در برج میلاد را برای هر نفر حداقل از "۱۶۸ هزار تومان" پیش بینی کرده و البته از قول مدیرعامل برج میلاد نوشته که :"با تمهیدات پیش‌بینی شده، رستوان برج میلاد بهترین رستوران کشور خواهد بود."

به نظر می رسد هزینه پذیرایی در "بهترین رستوران کشور در ارتفاع ۲۵۰ متری" اندکی با جیب ۷۰ درصد از مردم که آمارها می گویند حداقل درآمد یعنی ماهانه ۳۳۰ هزار تومان را دریافت می کنند، کمی نامناسب باشد، البته برای آن ۳۰ درصد باقیمانده، لابد، می صرفد!
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }