تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 54 رای - 3.41 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش خیاطی چیست؟
Error 
سلام به خانومهای هنرمند و عزیز .
دوستان گلم من دیپلم خیاطی با متد گرلاوین دارم البته کار نکردم و زیاد ماهر نیستم . میخوام تازه شروع کنم تا بتونم بهتر بدوزم. حالا به نظر شما متد گرلاوین خوبه یا متریک یا مولر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ هر کسی تجربه ای داره لطفا بگه تا بقیه دوستانی هم که میخوان برن دنبال آموزش خیاطی بهتر بتونن تصمیم بگیرن.
آرامش نبودن جدال نیست تجربه حضور خداست.
پاسخ }
با سلام . منم متد گرلاوین بلدم ولی نمیدونم یا من خوب یاد نگرفتم یا خانمی که یاد میداد خوب نمیتونست تفهیم کنه یا ...
خلاصه اینکه من که خیلی تو الگو کشیدن مشکل دارم . مخصوصا شومیز و لباسای یقه دار . طوریکه وسطش اینقدر به مشکل میخوردم دیگه ولش میکردم . الانم چند ساله که دیگه نرفتم سراغ خیاطی .
نمیدونم روشهای دیگه هم اینجوری هست یا نه ؟؟
منم دوست دارم بدونم تو کدوم روش الگو و لباس از همه بی ایرادتر در میادClap
مامان پویان
پاسخ }
سلام منم روشم گرلاوینه دارم باهاش مار میکنم و ازش راضیم درسته اولش توی الگو یه خورده به مشکل برمیخوری ولی وقتی یاد گرفتی خیلی راحته و در مقایسه با بقیه متدها نتیجه کار خیلی عالیه و قلب بدن میشهClap

مامان پویان جون مربی خیلی توی اموزش تاثیر داره شاید به همین دلیله که از گرلاوین ناراضی هستی

gol
پاسخ }
پرستوی گلم منم گرلاوین کار میکنم راضیم. یکم اولش سخته ولی بعدش خیلی خوبه. البته برای بچه ها از متریک استفاده میکنم.
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم؛ زیرا درگیر دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من متد وحيد كار ميكنم هم الگو كشيدن اسونه هم دوختها شيك هستند.متد گرلاوين نسبت به وحيد سخت تر هست.
پاسخ }
سلام من اولش یعنی نازدوز گرلاوین خوندم ه زیاد راضی نیستم الگوهاش گشاد در میاد ولی شب و عروسم متریک کار کردم که خیلی راضیم عالیه
متد مولر خودم کار نکردم ولی اونم خوش فرمه تو تن دیدم
پاسخ }
(۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ)sepideh_t نوشته:  سلام دوستای گل من میخوام تازه برم یاد بگیرم اصلان خیاطی بلد نیستم تعریف مولر را خیلی شنیدم اما نمیدونم چه جورییه دوره اش چه قدره لطف کنید راهنماییم کنید و اگه آموزشگاه خوب در کرج میشناسید بهم معرفی کنید ممنون

عزیزم بستگی به خودت داره که چه جور لباسی میپسندی گشاد ، اندامی؟؟؟به نظر من گرلاوین واسه خیاطی برای خود ادم بهتره، متریک واسه تولیدی ها و خیاطی ها خوبه مولر هم واسه لباس های رسمی خوبه
gol
پاسخ }
(۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ)cool نوشته:  سلام من اولش یعنی نازدوز گرلاوین خوندم ه زیاد راضی نیستم الگوهاش گشاد در میاد ولی شب و عروسم متریک کار کردم که خیلی راضیم عالیه
متد مولر خودم کار نکردم ولی اونم خوش فرمه تو تن دیدم

مطمئنی با گرلاوین دوختی گشاد شده با متریک اندامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ha
gol
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
متد وحید هم خوبه مربی ما خودش با وحید کار میکرد راضی بود ولی به ما گرلاوین یاد داد
gol
پاسخ }
متدوحید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تاحالانشنیدم؟hahahaha
من خودم گرلاوین کارمیکنم الانم توژورنال شناسی هستم:
راضیم
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[عکس: 20131227015152_2222.jpg]

پاسخ }