تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 54 رای - 3.41 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش خیاطی چیست؟
من متریک کار کردم برای کسایی که اندام خوبی دارن مثه من و خاهرام gag خوبه اما وای به حال وقتی بخای برای کسی با اندام قلمبه لباس بدوزی Dunnof مثه مادر شوهرم angelicکلا اشکالات اندامی رو خوب در نمیارهDash2
:من بنده ان دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
پاسخ }
(۱۰-۰۳-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ)honar نوشته:  یکی از مهمترین روش ها متد مولر است که موسسه آلمانی مولرو پسرا مبدع آن است. دراین متد الگو توأم با سایزبندی ورسم هر الگو با توجه به آناتومی بدن شخص پوشنده و مدل مشخص می شود که نتیجه آن الگویی کاملاً قالب بدن و بدون پرو با حداقل زمان می باشد

من با این متد کار می کنم نتیجه اش الگوهایی کاملا بدون نقص و قالب بدنه . خصوصا برای لباسهای شب و اندامی فوق العاده اس . متد های دیگه رو هم بلدم اما هیچکدوم به کاملی این متد نیستن .ضمن اینکه درحال حاضر در دنیا این متد به عنوان متد برتر در خیاطی شناخته شده
منم با نظر ایشون موافقم خودم با اینکه با روش گرلاوین خیاطی یاد گرفتم مولر برای لباسهای مجلسی بهتره اما برای تو خونه ولباسهای راحتی روشهای دیگه راحتتره

حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }
آیا کتابی هست که روش مولر رو کامل توضیح داده باشه میشه معرفیش کنین
بهترین روش برای لباسهای مجلسی مولر هست؟: خواهشا اگه کسی دوخته و راضی بوده بگه ممنون میشم.Wavesmile
پاسخ }
من هم تنها روشی که بلدم و کار کردم مولر .البته من خیلی مبتدی هستم . ولی ازش راضی ام هر چی کشیدی و بهت تحویل میده .
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۰-۰۳-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ق.ظ)mahsan نوشته:  آیا کتابی هست که روش مولر رو کامل توضیح داده باشه میشه معرفیش کنین
بهترین روش برای لباسهای مجلسی مولر هست؟: خواهشا اگه کسی دوخته و راضی بوده بگه ممنون میشم.Wavesmile

عزیزم کتابهای آموزش مولر تالیف خانوم نیره یونسی خیلی کتابهای جامع و کاملی هستن .اما اگه 1دوره مولر قبلا نگذرونده باشی از روی کتابهای ایشون به مشکل بر می خورید چون خیلی تخصصی توضیح دادن
کتاب آموزش مولر صدیقه شکوفی هم خیلی خوبه هم خیلی ساده توضیح دادن البته کتابهای دیگه ای هم هست اما این دو از همه بهتره به نظر من
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
سلام به نظر من روش تولینو خیلی راحته وخیلی سریع ادم همه چیز رو یاد میگیره .من خودم اصلا کلاس نرفتم ولی از طریق مجازی این روش خیاطی رو یاد گرفتم والان هم میتونم خیلی راحت الگو در بیارم
[img]http://[/img]
تو هم بیداری و امشب میدونم خواب ازت دوره چه سخته بی کسی حتی واسه قلبی که مغروره میدونم سرد و بی خورشید کنار گریه کس کردی شاید دنبال فردامون تو شهر قصه میگردی
پاسخ }
سلام خانم گلا Wavesmileکسی درموردمتدآمریکایی اطلاعی داره؟خیلی تعریفش روشنیدم
سرفرازوبرفرازباشید(1782)
پاسخ }
سلام دوستاي گلم
يه سوال :
اين آموزشها و الگوهاي اين بخش خياطي با چه متدي هست؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۷-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ق.ظ)taniya82 نوشته:  سلام دوستاي گلم
يه سوال :
اين آموزشها و الگوهاي اين بخش خياطي با چه متدي هست؟

دربخش خیاطی آموزش به روش متریک رو داریم و به زودی گرلاوین هم اضافه میشه
درقسمت طلایی آموزش به روش مولر

[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
خانومای گل کسی درموردمتدGIMآلمان چیزی میدونهHanghead
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)