تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین قرص برای درمان کم خونی چه قرصیه؟
سلام خانوم گلا شما میدونید بهترین قرص واسه درمان کم خونی چیه؟ شما از چی استفاده کردین که نتیجه گرفتین؟
خانوم گلا لطفا واسه حل مشکلات همه مون یه صلوات بفرستین
پاسخ }
(۱۷-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ)کتی 20 نوشته:  سلام خانوم گلا شما میدونید بهترین قرص واسه درمان کم خونی چیه؟ شما از چی استفاده کردین که نتیجه گرفتین؟

سلام عزیزم به نظر من زینک پلاس عالیه.البته فولایرون زینک هم خوبه که بیشتر واسه فقر آهنه
پاسخ }
زینگ پلاس رو باید آزاد خرید یا طبق تجویز پزشک؟؟؟Dunnof
پاسخ }
(۱۷-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ)کتی 20 نوشته:  زینگ پلاس رو باید آزاد خرید یا طبق تجویز پزشک؟؟؟Dunnof

آزاد باید بگیری علاوه بر کم خونی واسه پوست و مو هم خیلی خوبه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ)کتی 20 نوشته:  زینگ پلاس رو باید آزاد خرید یا طبق تجویز پزشک؟؟؟Dunnof

کتی جون اگه کم خونیت شدیده حتما باید بری دکتر ازمایش بدی.من خودم خیلی کم خونیم شدیده دکتر رفتم و ازمایش دادم علاوه بر این قرص و قرصای اهن بهم گفتش باید گوشت قرمز و حبوبات زیاد مصرف کنی
پاسخ }
عزیزم من از بچگی کم خونی داشتم همیشه هر دکتری میرفتم بایه آزمایش ساده خون میگفت کم خونی داری و همیشه قرص آهن میداد ولی با آز بعدی مشخص میشد که هیچ تغییری ایجاد نشده من کپسول ففول و فروگلوبینم مصرف کردم ولی فایده نداشت تاالان که 23سالمه رفتم یه دکتر متخصص خون وآنکولوژی با آزمایشاتی که انجام دادن متوجه شدن من کم خونی فقر آهن ندارم واتفاقا آهن خونم نسبت به بدن یک زن هم بیشتره مشکل من نوعی تالاسمی (تالاسمی آلفا)هست که درمان نداره برای بچه آیندمم هیچ مشکلی نداره فقط خودمو اذییت میکنهcryingcrying من پیشنهاد میکنم بجای مصرف داروهای سرخود اول یه متخصص برو تا مثل من انواع داروهای گرون قیمتی که هیچ اثری هم برام نداشت مصرف نکنیConsoling
اعتراف میکنم همه چیز زیر سر من است
وقتی سرم روی شانه های توست.......
gh&s 1/5/88 (1782)
پاسخ }
منم با نظر شریفه جون موافقم اول باید ازمایش خون بدی
پاسخ }
شریفه جون منم مدت زیادیه که دارو میخورم ولی تغییر نکردم حتی آزمایش تالاسمی هم دادم ولی نداشتم حالا موندم چیکارکنم؟crying این تالاسمی آلفا که گفتی واسه آزمایش عقد مشکل ایجاد نمیکنه؟Dunnof
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نه عزیزم چون برای بچه آینده هیچ ضرری نداره ولی تالاسمی های نوع دیگه رو بچه تاثیر داره که اجازه نمیدن برا ازدواج بازهم میگم یه متخصص خون وآنکولوژی برو انشاا... هیچ مشکلی نیست شاید یکسری ویتامین های خونت پایین باشه دکترت باتوجه به مشکلت دارو میدهhih
اعتراف میکنم همه چیز زیر سر من است
وقتی سرم روی شانه های توست.......
gh&s 1/5/88 (1782)
پاسخ }
Eisen pelas درمان کم خونی ناشی از فقر آهنه...برو دکتر یه آزمایش بده ببین کم خونیت از چ نوعی هست.اگه فقر آهن داشتی ایزن پلاس حرف اول رو میزنهFlowerysmile
پاسخ }