خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظرتون همه باید مادر شدن رو تجربه کنن؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

به نظرتون همه باید مادر شدن رو تجربه کنن؟
سلام خانومای عزیز
من 5 ساله که ازدواج کردم و دارم به بچه دار شدن فکر می کنم. اما هر چی سبک و سنگین میکنم می بینم بچه که بیاد باید از خیلی از چیزا بزنم و کلا همه زندگیم کن فیکون میشه. نمیدونم آیا واقعا لذت مادر شدن بیشتر از همه گرفتاریهاش و درد سراش هست یا نه؟
لطفا از تجربیاتتون بگید و راهنماییم کنید. خانومایی که نی نی دارید، اگر به قبل از مادر شدنتون برگردید دوباره برای نی نی دار شدن اقدام میکنید؟ ممنونم دوستای گلمFlowerysmile
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 960

ارسال: #2
RE: به نظرتون همه باید مادر شدن رو تجربه کنن؟
سلام دوست خوبم.من هم هفت ساله ادواج كردم و 5 سالش بچه نمي خواستم به همين دلايلي كه گفتي فكر مي كرديم بچه بياد خوشي هاي دونفره تمومه فكر مي كرديم آزادي تمومه فكر مي كرديم همه خوشبختي بايد مال خودمون دوتا باشه ...........وقتي پدرم فوت كرد در حالي كه ديدن بچه ما آرزوش بود وقتي توي كما بود وقتي مرگ مغزي كرد توي بيمارستان يقه شوهرمو گرفتم و گفتم يالا من بچه مي خوام بابام چشاشو وا كنه مي خوام بهش بگم بزودي بچمو مي بينه نمي دوني چه روزاي بدي بر ما گذشت و همسرم كه تا اون روز اسم بچه رو مي آوردي انگار اسم هوو مياري براش يه تلنگر بهش خورد و يه روز بهم گفت هما فكر كردم اگه پدر و مادر خودم هم مثل پدر خودت دور از جون آرزو بدل از دنيا برن؟اگه مادرتم بچمونو نبينه! چرا ما اينقدر خودخواه بوديم؟Dash2
و الان خيلي ناراحتم مي گم اگه به عقب برگردم همون ماه اول اقدامو شروع مي كنم..........Hanghead
خوشبختي و شادي و همه چيزاي خوب حتي چيزاي تلخ بچه باشه يا نباشه توي زندگي هستDunnof.
پارسال رفتيم خونه عموي مادر شوهرم تا وارد خونه شديم يه پير زن و پير مرد خيلي خيلي پير ديديم و حس يه غربتي توي خونشون موج مي زد گفتم بچه ندارن؟خواهر شوهرم گفت از كجا فهميدي؟گفتم از حس غربت خونشون.........وقتي رسيديم خونه خيلي هردو تحت تاثير اون غربت زن و شوهر پيري افتاديم كه با ديدن ما اشك ريختن و تشكر كردن كه به ديدنشون رفتيم چون بچه اي نداشتند و هميشه تنها بودند.........خيلي سخته بچه نداشتن و توي غربت مردن خيلي سخته يكي بميره يكي نباشه بره سر خاكش يه فاتحه بخونه خيلي سخته كسي نباشه خوب تربيتش كني بعد رفتنت بهش بگن خدا پدر و مادرتو بيامرزه.........crying
اشتباه نشه فقط براي بعد مرگ نيست بچه .........هر كي بچه دار مي شه مي گه با وجود سختي هاش شيريني هاي خودشو داره.
من يه ماه بارداري رو تجربه كردم با اين كه جنين رشد نكرد ولي حس مادر شدن خيلي زيباست.
با تربيت يه بچه خوب مي توني خدا رو از خودت راضي كني چون يه انسان خوب توي دنيا آوردي و تربيت كردي و خلق خدا ازش خير مي بينن و خدا برات ثواب در نظر مي گيره كه سختياشو به جون خريدي و به ثمر رسوندش.
فقط در يك مورده من مي گم نبايد بچه دار بشن اونم مواقعي كه زن و شوهر مطمئن نيستند قراره زندگيشون ادامه داشته باشه اگه كوچكترين خطري در از هم پاشيدن زندگي هست و تفاهم كامل بر قرار نيست به دنيا آوردن بچه اي كه شايد شايد يه روز قربان جدايي بشه گناه بزرگيه .
من يه دختر عمو دارم 35 سالشه 9 ساله ازدواج كردند و رفتند خارج و خلاصه به همه چيزايي كه دلشون مي خواست رسيدن تنها چيزي كه توي ذهنشون نبود بچه بود و فكر مي كردند مانعشونه.الان كه خيلي اتفاقي بچه دار شدند مي گه پشيمونم چرا زودتر بچه دار نشدم....
افرادي كه از بچه دار شدنشون پشيمونن به دو دليل مي تونه باشه يا از نظر مالي سخته براشون و مي گن ايكاش يكي ديگه رو شريك بي پوليمون نمي كردم يا بدبختن و پشيمونن چرا يكي ديگه رو بد بخت كردند............خلاصه حرف اينكه خدا در وجود آدم احساساتي قرار داده غرايزي قرار داده محبت مرد و زن رو نسبت به هم قرار داده. نمي تونيم بگيم اين حس مادر شدن رو خدا در من گذاشته ولي خرجش نمي كنم چون دوست ندارم چون خدا از همه چيزايي كه خلق كرده هدف داشته.
امضای homa4290
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
12 کاربر از homa4290 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mohammad reza, a_t_e_n_a, mozhgan57, .....gandom, hekmati009, mahsa91, loyee_15, الیسا جون, مهرناز مامانی, پرستار مهربون, yasamin zahra, monamona
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 168

ارسال: #3
من حدود 2/5ساله ک ازدواج کردم و الان 6ماهه باردارم. مادر شدن حس خیلی قشنگی داره با اینکه هنوز بدنیا نیومده تکونایی ک میخوره خیلی برام لذت بخشه منکه واسه بدنیا اومدنش دارم لحظه شماری میکنم روزی چند بار لباساشو نگاه میکنم و بیشتر مواقع خوابشو میبینمFlowerysmile
امضای a_t_e_n_a
[تصویر:  tt1be329.aspx]
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از a_t_e_n_a به دلیل این ارسال سپاس کرده.
homa4290, مهرناز مامانی, پرستار مهربون, monamona
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 969

سلام دوستان منم 8 ساله ازدواج کردم و از همون اولش هم بچه میخواستم. اما خدا صلاحشو ندید که من حس خوب مادر شدنو تجربه کنم.بنظر من هیچ حسی تو دنیا لذت بخش تر از حس مامدر شدن نیست.cryingcryingcrying
امضای چشم عسلی65
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
8 کاربر از چشم عسلی65 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
homa4290, a_t_e_n_a, mozhgan57, mahsa91, مهرناز مامانی, پرستار مهربون, معصومه خانومی, monamona
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

ارسال: #5
سلامWavesmileمادر شدن حس خیلی قشنگیهFlowerysmile یعنی ناب ترین حس دنیاستDreamyeyesf من الان یک دختر 10 ساله دارمgol و با دنیا عوضش نمیکنم وقتی میره مدرسه واقعا کلافه میشم . ولی نمیشه گفت یک زن فقط با مادر شدن کامل میشه حکمت خداوند را نباید زیر سوال برد زندگی باید همیشه درجریان باشه چه با بچه چه بی بچه . Consolingاز خدا ی مهربون میخواهم تا از روی لطف وکرمش دست معجزه گرش روبرروی شکم خانم های که ارزوی بچه دارند بکشه و یه اجی مجی بکنه تا اوناهم صاحب یه فندق کوچولو بشنBabygirl امین
امضای مآدرغزل
بخندتادنیا به روت بخندهhih
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
7 کاربر از مآدرغزل به دلیل این ارسال سپاس کرده.
homa4290, hekmati009, .....gandom, mozhgan57, مهرناز مامانی, yasamin zahra, monamona

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 960

ارسال: #6
رقص فرشته
امضای homa4290
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از homa4290 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
monamona

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد