تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرشماجای چی توی خانوم گل خالیه؟
Xeyes 
به نظرتون جای چی توی خانوم گل خالیه؟ Dunnof
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
}
همه چی هست تا حالا هرچی خواستم سرچ کردم تو خانوم گل پیدا کردم
دست همه خانوم گلا درد نکنه مرسیییییییی
حذف عکس به علت سایز بالا
مدیر ارشد
}
(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ)النا نوشته:  سلام من طرح پلیور سرچ کردم چیزی یافت نشدFlowerysmile

اینجا

البته تاپیک پر باری نیست اما در دست اقدامه
}
همه چی خوبه من که خیلی خیلی رازیم دست گل همه خانوم گلا درد نکنه مرسی از همتون خسته نباشین
}
گوناگون از وب
loading...
من خیلی دوست دارم یه تایپیک درمورد رانندگی باشه تا بتونیم باهم درد دل کنیم اخه فکرمیکنم این ترس از رانندگی دامنگیر خیلیهاس.نمیدونم شایدم داره اما من نیافتمDunnof.بقیه اش عالیه(1782)
اللهم عجل لولیک الفرج
http://ansherli.niniweblog.com/
}
اگر بخوام از سایت تعریم کنم که تمومی نداره خیلی مرسی.hih
اما انتقاد:منم نظر nice day رو تایید میکنم.جای یه سرج کمه.واقعا یه وقتایی دنباله یه چیزی که میگردم کلافه میشم.سرج سایت هم کمک نمیکنه.Dash2

برای بعضی از آموزش ها اگر فیلم هم باشه به قول دوستمون( havijori) خیلی خیلی عالیه.دوستانی که آموزش میدن به جای عکس 2 دقیقه فیلمبرداری کنن با کیفیت پایین تو سایت قرار بدن.البته فقط بعضی از آموزشها.مثل ژله رولی که خیلی ها رو دیدم که مشکل دارن یا ژله تزریقی.با عکس نمیشه همه چیز رو توضیح داد.در کل اینهایی که میگم در حد حرفه.شاید تو اجرا سخت باشه.Dunnof
بازم ممنون از سایت خوبتون
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married in]
Created by Wedding Favors
}
(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ)mhsa نوشته:  من تو بعضی از سایتا با یه عنوانی روبرو شدم که خیلی دوست داشتم. مثلا تو خونه فلانی چی میگذره؟و فقطم این واسه بعضی هاست که کاراشون عالیه.تمام کارایی که میکنن رو اونجا اموزش میدن. امیدوارم منظورمو خوب گفته باشم.در کل من از سرعتی که تو این انجمن دارم خیلی راضی ام.انجمن خیلی کاملیه.مرسی از همه ی دست اندرکارانFlowerysmile

فکر کنم من این چیزی که میگید رو تو سایت آشپزآنلاین دیدم. مثلا یکی از بچه های اونجا(هرکدوم. مدیر و کاربر عادی نداره) با اچازه از مدیریت یه تاپیک برای خودش داره و تو اون تاپیک شروع می کنه هرچی که بلده یاد میده. یکی هم آشپزی بلده هم خیاطی هم درست کردن جعبه کادو هم بافتنی.... نمی دونم مهسا جون همون بود منظورتون یا نه.
خوبه تاپیکش. با هنرهایی که یه نفر داره آشنا میشی. اما خب تو این سایت برای هر چیزی یه انجمن یا تاپیک هست.
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
}
(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ)nice_day نوشته:  به نظر من آموزش فتوشاپ و میکس خیلی خوبه بذارید.ترفند فتوشاپ چندتا تو سایت هست ولی کمه.کامل نیست.
....................این سایت از لحاظ آشپزی و خیاطی نقاشی و........خیلی خوبه ولی از لحاظ نرم افزاری یه مقدار ضعیفه.ولی در کل سایت عالیه هست.من که خیلی راضیم.

کاربر گرامی سلام

لطفا به محتوای انجمن توجه بفرمایید . هدف در خانوم گل آموزش نرم افزار نیست و انجمن کامپیوتر هست صرفا جهت رفع نیازهای عادی تاسیس شده . شما تو انجمن های کامپیوتر می تونین دنبال تاپیک آموزش آشپزی باشین ؟ Flowerysmile

(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ)nice_day نوشته:  یه کم موتور جستجوی سایت ضیعفه بعضی از اوقات با اینکه مطمئن هستم اون مطلبی که سرج کردم در سایت هست ولی جستجو پیدا نیمکنه.Dunnof
حتما باید عین همون عبارت رو زد تا پیدا کنه.اینجوری که خوب نیست.

(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ)tanha-lz2 نوشته:  سرچ سایت ضعیفه

در پاسخ کاربرایی که معتقد هستن جستجو ضعیف هست باید بگم چون خودم طراحی وب کار می کنم نظرتون رو قبول ندارم . چون نحوه جستجوی تمام سایتایی که با دیتابیس کار می کنن مشابه هم هست . البته اولا از کادر جستجو استفاده نکنین و بجاش لینک جستجو در بالای سایت رو کلیک کنین و در صفحه جستجو بخشی از عنوان تاپیک رو تایپ کنین و حالت جستجو رو برای جستجو فقط در عناوین تاپیک تنظیم کنین تا نتیجه بگیرین . اگر قانع نشدین یه موضع بدین با یه کلمه از عنوان تا من راحت براتون جستجو کنمFlowerysmile

(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ)havijori نوشته:  به نظر من اگه بشه برای چیزای آموزشی فیلمش رو هم بشه گذاشت خوبه

برای فیلم آموزشی فضای زیاد می خواد با پهنای بالا و کلی زمان

(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ)anita3283 نوشته:  یه مشکلی هم که من دارم اینه که وقتی که یک سوالی در یک تاپیک از دوستی میپرسم اگر در همون تاپیک به صورت عمومی جوابم رو بده حتما باید مدام برم و اون تاپیک رو ببینم تا متوجه بشم جواب داده شده یا نه.راهی باشه مثل پیام خصوصی پیغامی بیاد که بگه سوال شما جواب داده شد.تا مدام هر دفعه نخواهیم تاپیک رو چک کنیم.
آخه اگر قرار باشه همه سوالات به صورت خصوصی پرسیده بشه که نمیشه.اگر عمومی باشه بقیه دوستان هم بهره میبرند و شاید سوال اونها هم باشه.
......

آیا تا کنون سابقه داشته که در سایتی برای شما همچنین امکاناتی باشه ؟ تنها حالت اشتراک بود که اونم با توجه به استفاده ناصحیح کاربرا و اسپم شدن ایمیل های کل خانوم گل مجبور شدیم برداریم . نهایتا می تونین تاپیک رو به موضوع های مورد علاقه اضافه کنین و پیگیر باشین از اون طریق

(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ)KHATEREH KHANOOM نوشته:  فقط کاش یک تاپیک به چت و گفتگوی آزاد اختصاص بدیندر کل همگی خسته نباشید(1782)

(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ)FIRIHA نوشته:  چت روم خانوم گل واقعا جاش خالیه....
crying

چت روم فقط برای کاربرای طلایی قابل رویت و استفاده هست . چت روم براشون فعال هست اما سایر کاربرا قادر به مشاهده نیستن . این هم از مزایایی هست که برای کاربرای طلایی در نظر گرفتیم . ضمنا چت روم بهمراه انجمن فشار زیادی روی سرور میاورد
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ)solmazfarhang نوشته:  من دوست دارم که یک سری مطالب هم در مورد طراحی داخلی و دیزاین بگذاریم

دوست عزیز نمی دونم دقیقا منظورتون از طراحی داخلی و دیزاین چی می تونه باشه که تو انجمن دکوراسیون نداشته باشیم
اگه انجمن دکوراسیون رو 1نگاه کلی هم بندازین باز مشخصه که طراحی داخلی خیلی کامله اگه هم منظورتون مطالب در این زمینه است بهتره تاپیکهای اینجا رو ببینید
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
}
(۳۰-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ)یوهنا نوشته:  من خیلی دوست دارم که یه صحفه مخصوص عکس موبایل های خودمون باشه که دوستان بیان راجع به کارایی های گوشی هاشون توضیح بدن
خیلی به درد کسایی میخوره که قصد خریدن گوشی دارن
اینچور میتونن راحت گوشی مورد نظرشون رو خریداری کنن (البته با عکس)

دوست گلم این تاپیک از قبل وجود داره Flowerysmile

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A8%...8%A7%D9%87
}