امتیاز موضوع:
  • 22 رای - 2.95 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرشما آقایان چکار میکردن ؟
#1

بر بالای تپه ای در شهر وینسبرگ آلمان، قلعه ای قدیمی و بلند وجود دارد که مشرف بر شهر است. اهالی وینسبرگ افسانه ای جالب در مورد این قلعه دارند که بازگویی آن مایه مباهات و افتخارشان است:

افسانه حاکی از آن است که در قرن 15، لشکر دشمن این شهر را تصرف و قلعه را محاصره می کند.اهالی شهر از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان، برای رهایی از چنگال مرگ به داخل قلعه پناه می برند.

فرمانده دشمن به قلعه پیام می فرستد که قبل از حمله ویران کننده خود حاضر است به زنان و کودکان اجازه دهد تا صحیح و سالم از قلعه خارج شده و پی کار خود روند.

پس از کمی مذاکره، فرمانده دشمن به خاطر رعایت آیین جوانمردی و بر اساس قول شرف، موافقت می کند که هر یک از زنان در بند، گرانبها ترین دارایی خود را نیز از قلعه خارج کند به شرطی که به تنهایی قادر به حمل آن باشد.

نا گفته پیداست که قیافه حیرت زده و سرشار از شگفتی فرمانده دشمن به هنگامی که هر یک از زنان شوهر خود را کول گرفته و از قلعه خارج می شدند بسیار تماشایی بود.

به نظرشما اگه قضیه بر عکس بود آقایان چکار میکردن ؟!!!!!
gol
}
#2
سلام -خیلی جالب بود دوستم-مردها اگه بودن بستگی داشت به اینکه چند سال از زندگی مشترکشون گذشته باشه Heartshape2اما جدا از شوخی همسر من اگه بود حتما همینکار رو میکرد-پدر شوهر و پدرم هم به نظرم همینطور
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی
با من به دردای این دنیا می خندی
آروم میشم میگی،از غمات دل کندی
بیا به هم بگیم دوست دارم
}
#3
سلام سمانه جون خیلی جالب بود به نظرمن مردها بیشتر از زنها نسبت به زناشون حساسیت دارن مسلما مردهاهم زناشونو کول میکردن میبردن فقط مردهایی نمیبردن که با زناشون تا حدد جدایی اختلاف دارنlaf
}
#4
منم فک میکنم که مردها هم همینکارو میکردن Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
من که ایمان دارم همسرم منو کول می کرد و باخودش می برد(1782)

همین الانم حاضرهlaf
منت خدای راعزوجل که طاعتش موجب قربت است وبه شکراندرش مزید نعمت.
[عکس: 20140129123944_lllll.JPG]
}
#6
اگه شوهر من بود ماشینشو برمیداشت Vahidrk عاشق ماشینشه Just_Cuz_15 هی قربون صدقه ی اون میره crying
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
}