تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما تفاهم یعنی چی؟
میان ماه من تا ماه گردون
تفاوت از زمین تا آسمان است

شما فکر می کنید تفاهم داشتن با کسی یعنی چی؟

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
}
به نظر من یعنی احترام به علایق وخواسته ها (البته اگه به جا باشه) ونظر طرفین یعنی تفاهمBathtime
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
}
تفاهم يعني اينكه بتوني نقاط منفي رو تحمل و تفاوت سليقه ي نفر مقابلتون رو درك كنيد ha
گاهی فقط پرواز یه قاصدک یعنی اینکه خدا حواسش به تو هست
http://refresh20.blogfa.com/
}
تفاهم یعنی همدیگر رو خوب بفهمیم و به خواسته ها و علایق همدیگه احترام بگذاریم
}
گوناگون از وب
loading...
توانایی تحمل تفاوت ها....این رو دکتر انوشه میگن...اما من با بعضی ها که مطرح کردم میگن این یعنی رنج کشیدن...

اما به نظر من این که من تویی رو که هستی همینجوری قبولت داشته باشم و سعی نکنم نظرات خودم رو به شما تحمیل کنم ، نخوام تغییرات بنیادین در طرف مقابلم بوجود بیارم....با این معنا من توانایی تحمل تفاوت ها رو درست میدونمClap
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

}
به نظر من تفاهم یعنی عاشق بودن
کسی که عاشقه خودشو خوشبخت میدونه چون معشوقشو بدست آورده طرف عاشق حاضر هر کاری برای معشوقش بکنه تا حس خوشبختی رو اون هم ببینه وقتی زن و شوهر همدیگرو دوست داشته باشن واسه نیازها و خواسته های هم تلاش میکنن در اینصورت آسون و راحت باهم کنار میان و روی خواسته خودشون از رو لج یا..پافشاری نمیکنن
ببخشید خیلی حرف زدم:bye:
این هم میگذرد.....Hanghead
}
سلام .....به نظرمن تفاهم یعنی اینکه وقتی تو به حرف طرف مقابلت گوش میکنی اونم به حرفای تو گوش کنه تا مشکلی پیش نیاد به این میگن تفاهم
:Worship:worshipبچه ها یه حاجتی دارم با یه صلوات
: دعا کنید براورده شه
}
تفاهم یعنی:
- همدیگر را درک کردن
- درک وضعیت و قبول شرایط در لحظه مناسب
-با هم ساختن
ClapClap
خدایا شکرت ......
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ)@hasti نوشته:  توانایی تحمل تفاوت ها....این رو دکتر انوشه میگن...اما من با بعضی ها که مطرح کردم میگن این یعنی رنج کشیدن...

اما به نظر من این که من تویی رو که هستی همینجوری قبولت داشته باشم و سعی نکنم نظرات خودم رو به شما تحمیل کنم ، نخوام تغییرات بنیادین در طرف مقابلم بوجود بیارم....با این معنا من توانایی تحمل تفاوت ها رو درست میدونمClap

خوب اشاره کردی عزیزم توانایی درک و تحمل تفاوتها. اما با رنج کشیدن فاصله داره چون قرار نیست ما با کسی که تفاوتهای اساسی و خیلی زیادی با ما داره رابطه ی صمیمی داشته باشیم و خودمون رو متحمل رنج کنیم در این صورت باید به میزان تفکر و هوشمون شک کنیم!
با نظرت کاملا موافقم آدمها خمیر و وسیله ی بازی نیستن که ما به اونها شکل بدیم و خودمون مطابق خواسته هامون بسازیمشون.
تو کتاب : "خدای عزیز! نامه های بچه ها به خدا "نوشته ی دیوید هیلر یه پسر بچه ی هشت ساله تو نامش به خدا نوشته :
ولی نعمت عزیز
تو ومن با هم یک وجه مشترک داریم
ما هر دو اسمهای مختلفی داریم

چقدر زیبا به موضوع نگاه کرده چیزی که ما اختلاف میدونیم رو وجه مشترک گرفته.
حقیقتا جای تبریک داره با این زاویه دید نگاه کردن.

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
}
تفاهم یعنی اینکه بتونی با تمام سختی هایی که در انتظارته از زندگی به نحو احسن استفاده کنی با کسی که دوسش داری به مشکل نخوری Swear
هـر چـه دلـم را خـالـي مـي کنـم

دوبـاره پـُـر مـي شـود از تــــــو

چـه بـرکتـي دارد ايـن عشقـت ...! Loveshower

}