تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟

خیانت یعنی چی؟ و چیکار باید کرد وقتی بهمون خیانت میشه؟

آیا دروغ هم جزء خیانته؟

(نظر برای عموم آزاد است)Flowerysmile
پاسخ }
خیانت به نظر من یعنی اینکه نفر سومی وارد زندگی شه حتی برای مدت کم Sighحتی اگر اون رابطه در حد کاملا معمولی(میتونه صحبت یا smsویا... باشه) وبه نظر من ادم نباید هیچ عذر و بهونه ای رو قبول کنه
به نظرم دروغ قابل بخشش است ولی خیانت نهSwearVahidrk
البته بستگی به دروغش دارهhih
خدا نصیب هیچکدوممون نکنهConsoling
زبونم لال اگه به من خیانت شه طلاقcryingbio jolo1 (284)Hiker
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ)shiiima نوشته:  به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟

خیانت یعنی چی؟ و چیکار باید کرد وقتی بهمون خیانت میشه؟

آیا دروغ هم جزء خیانته؟

(نظر برای عموم آزاد است)Flowerysmile

بحث خوبیه
ممنون از ایجادش شیما جون

فقط امیدوارم کاربرا توجه کنن به جنجال و حاشیه کشیده نشه
نظر هر فرد قابل احترامه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
بعضی از دخترا یه جوری میان تو خیابون که من خودمم دوستدارم نگاه کنم چه برسه به مردا hih که این عیبی نداره
اما اگه نگاه کردن با چرخیدن سر باشه میشه چشم چرونی یا اگه توی کافی شاپی جایی نشستی چنتا دختر هم باشن بعد شوهرت همش اونارو نگاه کنه اونم چشم چرونیه که اگه شوشو همچین کاری بکنه حسودیم میشه و غصه میخورم وخیلی بدم میادcrying
خدا روشکر تا حالا همچین مشکلی نداشتم ولی فکر کنم اگه خانوم به اندازه کافی واسه شوهرش جذاب باشه مسئله حلهHanghead
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ)مهام نوشته:  بعضی از دخترا یه جوری میان تو خیابون که من خودمم دوستدارم نگاه کنم چه برسه به مردا hih که این عیبی نداره
اما اگه نگاه کردن با چرخیدن سر باشه میشه چشم چرونی یا اگه توی کافی شاپی جایی نشستی چنتا دختر هم باشن بعد شوهرت همش اونارو نگاه کنه اونم چشم چرونیه که اگه شوشو همچین کاری بکنه حسودیم میشه و غصه میخورم وخیلی بدم میادcrying
خدا روشکر تا حالا همچین مشکلی نداشتم ولی فکر کنم اگه خانوم به اندازه کافی واسه شوهرش جذاب باشه مسئله حلهHanghead

ممنمو مهام جون اما عکس العمل رفتاریتو نگفتی عزیزم

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
به نظر من حتی فکر کردن به یکی دیگه هم یعنی خیانت چه برسه به چیزای دیگهfak
:Worship:worshipبچه ها یه حاجتی دارم با یه صلوات
: دعا کنید براورده شه
پاسخ }
ببین دوستم اینایی که میگم فقط نظر منه وشاید درست نباشه Hanghead
من 3 سال با همسرم دوست بودم و 1سالو نیم ازدواج کردیم و خدارو شکر تا الان ازش چیزی ندیدم با اینکه شغلش یه طوریه که تو یه دفتر با 20 تا دختر همسن و سال من کار میکنهDash2(همه به من میگن چه دلی داری )کلا به کارمنداش رو نمیدهhih
اگه مشکلت با محل کار همسرت هست عزیزم که بهت پیشنهاد میکنم اصلا به روش نیار چون از حساسیتت سو استفاده میکنه هر چی بی تفاوت تر باشی اونم بیشتر بهت توجه میکنهConsoling
نگاه کردن تو خیابون هم که خودش معضلیه من تو این مدت یه بار حس کردم همسرم داره ماشینه بغلو نگاه میکنه زدم به شونش گفتم خوردیش بدبختو تموم شد بذار یکمش برسه خونه lafخندید گفت به خدا به اون نگاه نمیکردم گفتم تو اونو نگاه میکنی یکیم منو نگاه میکنهDunnof
از اون روز به بعد دیگه ندیدم این کارو بکنهFlowerysmile
یه راهه دیگه هم هست اینکه کار خودشو تکرار کنی و به یه پسر دیگه نگاه کنی که بفهمه چه حس بدی به ادم دست میده1 (49)
این واسه من جواب نداد بعد اون قضیه اومدم تلافی کنم یه پسره از جلومون رد شد گفتم چه قیافش بامزست هیچ عیبی ندارهhihشوشو گفت اره خوشتیپم هست ببین هیچی شکم نداره منم اینطوریارو خوشم میادfakضایع شدمVahidrk
پاسخ }
اگه هچین کاری کنه به روش نمیارم وسعی میکنم تو خونه شیک مرتب و خوشگل و جذاب باشم که چشم ودل شوشو رو سیر کنم که وقتی میریم بیرون چشم چرونی نکنه1 (49)
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ)saharjoooooon نوشته:  ببین دوستم اینایی که میگم فقط نظر منه وشاید درست نباشه Hanghead
من 3 سال با همسرم دوست بودم و 1سالو نیم ازدواج کردیم و خدارو شکر تا الان ازش چیزی ندیدم با اینکه شغلش یه طوریه که تو یه دفتر با 20 تا دختر همسن و سال من کار میکنهDash2(همه به من میگن چه دلی داری )کلا به کارمنداش رو نمیدهhih
اگه مشکلت با محل کار همسرت هست عزیزم که بهت پیشنهاد میکنم اصلا به روش نیار چون از حساسیتت سو استفاده میکنه هر چی بی تفاوت تر باشی اونم بیشتر بهت توجه میکنهConsoling
نگاه کردن تو خیابون هم که خودش معضلیه من تو این مدت یه بار حس کردم همسرم داره ماشینه بغلو نگاه میکنه زدم به شونش گفتم خوردیش بدبختو تموم شد بذار یکمش برسه خونه lafخندید گفت به خدا به اون نگاه نمیکردم گفتم تو اونو نگاه میکنی یکیم منو نگاه میکنهDunnof
از اون روز به بعد دیگه ندیدم این کارو بکنهFlowerysmile
یه راهه دیگه هم هست اینکه کار خودشو تکرار کنی و به یه پسر دیگه نگاه کنی که بفهمه چه حس بدی به ادم دست میده1 (49)
این واسه من جواب نداد بعد اون قضیه اومدم تلافی کنم یه پسره از جلومون رد شد گفتم چه قیافش بامزست هیچ عیبی ندارهhihشوشو گفت اره خوشتیپم هست ببین هیچی شکم نداره منم اینطوریارو خوشم میادfakضایع شدمVahidrk

laflaflaf واااای خدا دقیقا منم همینجوری یه بار ضایع شدم یه پسره از جلوم رد شد گفتم عجب تیپی داره اونم حرفمو تایید کرد تازه ازش تعریفم کرد منم اینجوری شدم Boredsmiley
این مردا اصلا حرصشو در نمیاد بابا

اما یه بار روسریم رفت عقب گفت بکش جلو اون روسریتو همه دارن نگات میکنن منم گفتم اشکال نداره تو ای دوره زمونه همه به هم نگا میکنن بذار اونام به من نگاه کنن
بعد انگار بمب ساعتی ترکید laflaflaf یکککککککک حالی داااااااااااادlaf دلم خنک شداااا

پاسخ }
به نظر من هیچ جوره نمی شه درمقابل خیانت طرفت کوتاه بیای ولی خوب خیلی هارو می شناسم که خودشونم می دونن شوهرشون داره بهشون خیانت می کنه حتی مدارکی هم دارن ولی نمی دونم چرابه روی خودشون نمیارنDunnof
البته یکیشون میگه زندگیمودوست دارم ونمی خوام ازهم بپاشه آخه بچه داره یعنی به نوعی داره فداکاری میکنه ولی من اصلابااین حرفش موافق نیستم آخه پس خودت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه شوهرت به فکرتوبودکه تودوستش داشته باشی؟بچتم که بزرگ بشه میگه میخواستی نکنی یعنی به عینه دیدم که دارم این حرفومیزنم .
ولی خوب هستندکسانی که طاقت دارن وتحمل میکنن!!!!!!!!!!!!
احساسم مثل شکوفه های گیلاس برزمین می ریزد ومن دفن شدن آرزوهایم را جرعه جرعه سرمی کشم تااستکان آخر
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...