امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
ولی بعضی ها ذاتشون خرابه،به قول معروف تو شیشه شون هم بکنی نم پس میدنJust_Cuz_15
(1782)
پاسخ }
به نظر من حتی فکر کردن به کسی هم خیانت میشه چون کسی اگه کسی و دوست داشته باشه حتی تو فکرشم دوست نداره با کسه دیگه ای هم باشه. این برا زن و مرد فرقی نمیکنه .ولی آره نباید به این موضوعا زیاد فکر کردFlowerysmile
پاسخ }
دروغ ..............دروغ................دروغ خودش بزرگ ترین خیانته که طرف احمق فرضت می کنهSwearSwearSwearSwearSwear
اولش قاطی می کنم Just_Cuz_15ولی بعد که اروم شدم همیشه منطقی حرف زدیم.Vahidrk...تا الان که مشکلات رو حل کردیم حتی اگه از هم چیزی دیدیم باز هم با منطق پیش رفتیم نه با جنجال....خیلی مشکل داشتیم و خیلی هم سر راهمونه ولی توکل برخدا.....وقتی کسی بهت خیانت می کنه به جای اینکه حمله ور شی سمتش اول از خودت بپرس چی کم گذاشتی اون وقت اگه جواب منطقی برای کارش نداشتی برو سراغ خودش....من این تجربه رو داشتم منطق این جور جاها بدرد می خوره نه احساس...............Just_Cuz_15
ما که 2-3 ساله دوستیم خیلی از مشکلات و حتی گاهی دروغ ها رو این طوری تموم کردیم...........................حتی اگه خیانت دیدی و نامردی محض بود بازم بدون لیاقتتو نداشته پس دلت بی خود نسوزه برو دنبال اونچه لایقشی(1782)
خدایا خودت این عشقو بی هوا تو دلم کاشتی ...تا اینجای کار پا به پام اومدی ازینجا به بعدشم دستمو رها نکن زندگی قشنگمو به تو می سپرمangelic0

هرانچه بود....هرانچه هست::
http://www.ghazal70gh.blogfa.com

پاسخ }