امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
من کاااااملا باحرف تو موافقم فلوریا جون
به نظر من بچه ای که زیر سایه پدر خائن بزرگ شه بد تر میشه تا بچه ای که والدینش طلاق بگیرن چون اوجوری خیانت واسش عادی میشه و ممکنه پس فردا که بزرگ شد عین پدرش بشه
البته این نظر شخصیه منه
پاسخ }
اره عزیزم خیلیا میدونن و هیچی نمیگنHanghead
ولی اخه ما خانومای ایرانی که اکثرا خونه داریم و پشتوانه مالی نداریم و اگر هم کار میکنیم هر چی در میاریم تو زندگیمون خرج میکنیم وقتی هم که حامله میشیم خیلی از اقایون همونطوری که همه میگن و من دیدم و شنیدم حق کار کردنو ازمون میگیرنSwearو ما هم مجبوریم کنار بیایم 1 (49)دیگه درامدی نداریم و چشممون به دست اوناست حالا این خانوم به چه امیدی از زندگی مرد بدون بنیه مالی بیاد بیرون به کی تکیه کنه
مهرو که نمیتونه بگیره کلی هم باید دنباله بچه باشه که بهش بدن
پاسخ }
فلوریا جان به نظر من هم نمی شه راحت قضاوت کرد...وقتی آدم مادر می شه حتی اگه به خاطر خیانت همسر احساس تعهد نکنه به همسرش، دلیلی نیست که تعهد مادریش به بچه اش را هم بشکنه. یعنی به خاطر گناه پدر بچه هم تنبیه بشه...مادر وظیفه اش مادری هست و اینکه اسمش رو بذاری فداکاری و انتظار قدردانی از طرف بچه داشته باشی اشتباه هست....

و اما من هم اگر بچه دار نباشم و بهم خیانت بشه و همسرم هم به اشتباه اش اعتراف و از من عذر خواهی نکنه و برنگرده سر تعهداش حتما جدا می شدم....در صورت بچه دار بودم مردد ام که چه تصمیمی می گرفتم....

درکل به نظر من این زن ها هستند که با رو دادن به مرد متاهل به همدیگه خیانت می کنن...
پاسخ }
سحرجون حرفت درسته ولی همه چی پول نیست شایدبخاطراینم باشه که شوهرش بچه روازش نگیره cryingولی خوب خودش چی ؟مگه اون آدم نیست؟احساس نداره که شوهرش به همین راحتی وفقط ازروی خودخواهی بازندگی چندنفربازی بکنه وفقط به خودش و......فکرکنه
من که نمی تونم تحمل کنم حتی اگه دربدترین شرایط مالی باشم .
احساسم مثل شکوفه های گیلاس برزمین می ریزد ومن دفن شدن آرزوهایم را جرعه جرعه سرمی کشم تااستکان آخر
پاسخ }
دقیقا پال عزیز امروزه باید از همجنسای خودمون بترسیم
من صفحه ی قبل گفتم کار همسرم چطورهDash2
گاهی اوقات مجبورم برم اونجا که البته تا بتونم نمیرم ولی وقتی میرم کلی اعصابم به هم میریزه وقتی من اونجام لهجه این 20 نفر کاملا عوض میشه طوری که من از زن بودنم بدم میاد با یه عشوه ای حرف میزنن یه جوری راه میرن انگار سالن مدهfak
تو دفتر همسرم یه اتاق داره که 6 نفر اون قسمت میشینن یه اتاق کوچک هم داره که واسه استراحت است همه جا دوربین داره جز اون اتاق کوچیکه چون همسرم گاهی دوربینارو چک میکنه اونجا نذاشته که معذب نباشن اخه 2تا 5 تعطیله ولی اونا میمونن
یه روز ولیمه دعوت بودیم نزدیک دفتر شوشو ساعت 4 بود شوشو گفت دیره بیا دفتر 8 با هم میریم خونتون گفتم باشه رفتیم دیدیم همشون مانتوهارو دراوردن وسط اتاق بزرگه چه بزنوبزقصیه شوشو رفت گفت این چه وضعیه گفتن اومدیم تو اتاق که فیلممونو نبینین شوشو گفت یعنی شما نمیدونین اینجا دوربین داره دختره گفت ا وا راست میگین ها فیلممونو نبینیناااااااااااااااا
شوشوfak
منBoredsmiley
دخترهhih
پاسخ }
درس میگه واقعا جدی میگم این حرفو
من بارها شنیدم که پسرها چه برادرام چه دامادمون چه شوهر دوستام این حرفو زدن که :
[size=large]وقتی با همسرمون بیرون میریم دخترا بیشتر چشممونو در میارن اما وقتی خودمون تنها میریم خیلی کم بهمون نگاه میکنن
(البته این شامل دسته ای از خانوماس) ماها هممون خانومیم Flowerysmile
یه روز تو یه جمع دوستاناین حرفو عنوان کردیم که بعضی از مردا وقتی با همسرشون یا با دوست دخترشون بیرو میرن سرشون خیلی میچرخه ( ما به اینجور آدما میگیم مثل جغد سرشو 180 درجه میچرخه ) و یه قراری بین خودمون گذاشتیم که هر وقت دیدیم کسی با خانمش اومده بیرون و داره به ما نگاه میکنه از وحشتناکترین اخمی که داریم استفاده کنیم تا بترسه خاومش متوجه این اخم ما نشه که بهش گبر بده و مجبور شه خودشو جمع کنه ایطوری شد که یه اتحادی رو تشکیل دادیم و این کارو کردیم و کلی خاطره بامزه هم درس شد که چجوری مردا هول میشدن
اماهدفمون این بود که به همنوع خودمون کمک کنیم چون واقعا میدیدیم چه خانومای گل و خوبی با همسرشون میومدن بیرونو طرف چون عادت کرده به این و اون نگاه که و کسی بهش اخم نکرده پرروو شده بگذریم که بعضی وقتا مردایی بودن که پرروو تر از این حرفا بودنو باز نگاه میکردن اما در ا90% مواقع این جواب میداد و خودشونو از ترس آبروشون جمع میکردن و ما بعد از اون به هرکس که این جریانو گفتیم عضو این اتحاد شدن چون اینجوری اگه خانوما اینکارو بکن مردا خودشونو جمع میکنن خیلیم حس خوبتری به خودمون دست میده سبت به موقعی که در مقابل چشم چرونیه مردا فقط رومونو بر میگردونیم یا سرمونو میندازیم پایین
وای چقد نوشتم دستم درد گرفت Weirdsmiley1
پاسخ }
سلام.خیانت به نظر من یعنی"دستش در دست منو اما نگاهش جای دیگه است"،با دروغ میشه کنار اومد ولی با خیانت نه،چشم چرونی نگاه نا متعارف و معمول آقایون،از هر 3تاش متنفرمburp
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
این موضوع چند تا حسن داره اما بزرگتریناش اینه که مردا بترسن و خه ما تو جامعمون خودمون به مردا رو میدیم (اگر) هی اونا کارای بد میکن هی ما سرمونو میندازیم پایین
نمیخوایم بریم دعوا کنیم که یه اخمه دیگه عوضش چقد حس خوبی آدم داره بعدش
من خودم جزء دخترایی بودم که سرمو مینداختم پایین
واااای که نمیدوید چقدر دلم واسه اون خانوم یا دختری که با او ن مرد بود کباب میشد cryingcrying
و همش تو دلم به اون مرد بد و بیراه میگفتمو حرص میخوردم
اما الان اونقدر حس بهتری دارم که خدا میدونه احساس میکنم خدا هم بیشتر منو میدوسهhih
و فکر میکموقتی من اینکارو میکنم اگر یه روزی خداااییی نکرده زبوم لال همسرم اینکارو بکنه خدا هم کاری میکنه که اون دختر بهش از همون اخما تحویلش بده Laie_70 تا دیگه از این کارای بیتربیتی 1 (284)
نکنه چون خدا کار آدمارو بی جواب نمذاره Flowerysmile
پاسخ }
فلوریا جون من با نظر شما کاملا موافقم من خودم اگه شوهرم خیانت کنه
1 ثانیه باهاش زندگی نمیکنم1 (284)
اون حرفی که زدم یه جورایی توجیه کار اونایی بود که تحمل میکنن
یه داستان دیگه از این خانومای بدbio jolo
برادر شوهرم فروشگاه لوازم خانگی داره جاریم میگه :یه شب اونجا بودم پشت دیوار انبار داشتم شالمو درست میکردم شوشو هم داشته تو لپ تاپ چیزی میدیده یه دختره میاد تو چندتا وسیله انتخاب میکنه خم میشه به شوشو میگه میشه اینارو بیارین برام اخه سنگینه خونمون همین بقله (میگفت من دختررو میدیدم اون منو ندیده لباسشم اینقدر بد بوده خم شده شالش افتاده تمام بدنش دیده میشده)شوشو برگشته بهم نگاه کرده بهش اشاره کردم بگو باشه دختره رفته ادرسم داده بعده نیم ساعت جاریم جنسارو زده زیر بغلش رفته دم خونه دختره زنگ زده دختره ایفونو برداشته گفته بیا طبقه 2 اینم رفته میگه زنگ زدم دختره با لباس ناجور اومده دم درfakجاریمو دیده هول شده گفته شما؟Questionedf گفته من خانومشمbio jolo حسابتون اینقدره هزینه پیکم اینقدرJust_Cuz_15
من اینقدر حرف میزنم از بحث عقبم1 (49)
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ)زهره میر نوشته:  سلام
چشم چرونی به نظرم که یه اقا تا اونجا که میتونه چشماشو باز می کنه تا اونجا که از حدقه نزنه بایه لبخند شیطانی وپلید هی از بالای سر تانوک پاراو برنداز می کنه
برخوردم یه اخم با یه چشم غره که دستو پاشو جمع کنه

عزیزم شما که خانومی معلومه اخم میکنی
اما منظورم از عکس عکسالعملتون یعی اگر خدایی نکرده طرفتون اینکارو کرد و متوجه شدید چیکارش میکنی؟ hih

پاسخ }