امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
تنوع طلبی توذات زن ومرد هست ایجادتعادل دررابطه ی بین زن ومرد بایدباکمک هردوشون باشه صحبت کردن بایک همکاریانگاهی گذرا نمیتونه خیانت باشه چه بسیار مردان وزنان که باافکارشون به هم خیانت میکنن....
[hargez taslim nasho...
پاسخ }
بچه ها حرفاتون درست ولی این درباره همه صدق نمیکنه
من به تازگی جریان خیانت یکی از اشناهارو شنیدم باور کنین اینطوری شدمfak
اخه خانومه اینقدر تو خونه به خودش میرسه من که خانومم با این کارش حال میکنم از نظر برخورد هم واقعا خوب با همسرش برخورد میکنه وقتی بهش گفتن شوهرت خیانت کرده باور نکرده حتی شک هم نکرده میگفت اخلاق شوهرم اصلا عوض نشده
اون خانومه فوت شده فلوریا باورت میشه الان این داره هم بچه خودش هم بچه اونو بزرگ میکنهDunnof
10 سالی میشه ازدواج کردن
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ)زهره میر نوشته:  من اینجوری فکر می کنم اخه مردی که از همه نظرتامیین باشه فکر نکنم هیچ وقت اینکارو بکنهDunnof

من باهات موافق نيستم عزيزم چون خودم اينو تجربه كردم 6 سال از بهترين روزهاي زندگيمو به پاي مردي تلف كردم كه فكر ميكردم يه روزي درست ميشه كمبودي تو زندگي بهش نميدادم و آخرش ديگه نتونستم تحملش كنم و ازش جدا شدمcrying ولي امروز از خدا ممنونم كه كسي رو تو زندگيم قرار داده كه نه تنها دوستم داره بلكه بهم خيانت هم نميكنه البته اينو به همسرم گفتم كه ديگه تحمل سختي و خيانت رو ندارم و اگه يك روزي بهم خيانت كنه جوابش رو با خيانت ميدم من اين حرفو جدي بهش نگفتم ولي خيلي به حرفم فكر كرد حتي ناراحتم شد ولي بعد حقو به من داد
زندگي كوتاهتر از آن است كه عشق ورزيدن را براي لحظه آخر بگذاريم
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ)saharjoooooon نوشته:  عزیزم کاری نمیشه فقط به نظر من با عشق ازدواج کن راستش همیشه هم بزرکترا درست نمیگنhih
شاید قدرت عشق بتونه جلوی خیانت و چشم چرونی مردا وحتی خانومارو بگیرهDunnof

ما هم همديگه رو دوست داشتيم ولي عاقبتمون شد اين موافقم با اينكه هميشه بزرگترها درست نميگن ولي كاش به حرفشون گوش ميكردم الان به انتخاب خانواده ام ازدواج كردم و راضيم
زندگي كوتاهتر از آن است كه عشق ورزيدن را براي لحظه آخر بگذاريم
پاسخ }
دوست جونا یعنی فقط آقایونن که خیانت میکنن؟؟هیچ زنی تا حالا نشده که به شوهرش خیانت کنه؟؟(دعوام نکنین که این سوال پرسیدمVahidrk)Dunnof
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ)زهره میر نوشته:  من اینجوری فکر می کنم اخه مردی که از همه نظرتامیین باشه فکر نکنم هیچ وقت اینکارو بکنهDunnof
من مخالفم چون خیلیا رو دیدم که از همه نظر سرن خیلی خوشکل و شیک پوش اما بازم نگاه شوهرشون میچرخه مردا هر کاری کنی باز همینن

پاسخ }
من به ابن اعتقاد دارم که بعضی از مردا تو خون شونه و کاریش نمی شه کرد ولی فکر می کنم که به ما خانم هام مربوط می شه بعضی مواقع Hanghead
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
شیما جان خواهرم شما هم حساسیت نشون میدی روز خودتو اون بنده خدا رو خراب می کنی حالا نگاه کردن به تیپ و پوشش که اشکال نداره وقتی از روی قصد نباشه اشکال نداره
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
بچه ها من یه مشکلی دارم
نمیدونم چشم چرونی یعی چی؟
با دوستم قراره ازدواج کنم تا 6 ماهه دیگه وقتی میریم بیرون من راحت به همه نگاه میکنم همونطور که به دخترا نگاه میکنم به پسرا هم نگاه میکنم خیلی ته و توی این قضیه رو در آودم و به خودم دقت کردم نمیدونم این چشم چرویه یا نه
ببینید وقتی یه پسر مثلا از جلوم رد میشه که مثلا خوشتیپه بهش نگاه میکم ولی نه بهش حسی دارم نه میخوام داشته باشم نه اونو با دوستم مقایسه میکنم نه دوستمو با هزار تا بهتر از او عوض میکنم
اما میخوام ببینم پسره چه شکلیه شلوارش چیه لباساش چه مدلیه کتونیش چه شکلیه اما نه جوری که خود پسره بفهمه هاااا نمیدوم از روی فضولیه؟ کنجکاویه؟همه مثل منن؟ یا فقط من اینجوریم؟ آیا من دارم چشم چرونی میکنم؟ و دوستم وقتی میبینه هیچی بهم نمیگه. نمیدونم آیا چون میدونه من منظوری ندارم بهم چیزی نمیگه یا ناراحت میشه و به روش نمیاره( البته بازم میگم اصلا تابلو نگاه میکنم و به خدا اصلا ازشون خوشم نمیادا)
اما وقتی یه جایی بریم که چد تا دختر خوشگل باشن سریع سنسورام فعال میشه؟ تمام حواسم میره به اینکه آیا اون بهشون اونا گاه میکنه یا نه و اگر ببینم نگاه میکنه ایننجوری میشم و کلی دعوام میشه باهاش آخه من میدونم بی قصد و قرض نگاه میکنم اما از کجا معلوم که اون قصدی داره یا نه؟ تا حا لا چند بار سر این موضوع دعوا کردیم
نمیدونم اون چشم چرونه یا نه؟
پاسخ }
به نظر من:به نگاه کردن معمولی و بی قصد و غرض نمیشه گفت چشم چرونی،وجود مرد طوریه(البته جسارت نباشه)که خواه ناخواه چشماش مثل اهن رباست سریع یه چیزی رو جذب میکنه شاید بنده خدا قصد بدی هم نداشته باشه ولی نگاه میکنه.فقط نگاهی که از روی یه حس باشه به طرف مقابل میشه اسمشو گذاشت چشم چرونی.(بازم این نظر شخصی من بود،سلایق و نظرات مختلفه جسارت نباشه)
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }