امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
سلام دوست عزیزم ممنونم از لطفت ولی من در اون حد نیستم که بتونم کمکی بکنم دوستانیرو اینجا دایم که بهتر می تونن کمکنن ونظر بدن این نظراتم به شیما جانم نظر شخصیمو گفتم شاید اشتباه باشه عزیزم نمی خوام نظری بدون فکر بگم تا باعث بهم خوردن زندگی بشه ببخشید بال عزیزم شما می تونی تو قسمت مشاور از عصیانگر عزیز مشاوره بگیری که تخصصشونه (1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmile
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
ممنونم ام زهره جان. قصدم مشاوره گرفتن نبود. دیدم گفته بودین که خانم ها مقصرن در خیانت همسران، خواستم بدونم که آیا اگه همچین اتفاقی بیفته باز هم خودت رو مقصر می دونی یا نه؟
باز هم ممنون از راهنماییت.
پاسخ }
اوه اگه این اتفاق بیفته من واقعا نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزمcrying

پال عزیز خودت باشی چیکار میکنی؟( خدایی نکرده)
پاسخ }
من راستش به روی همسرم میارم و بازخواستش می کنم و اگه فهمید که کارش اشتباه بوده و واقعا عذر خواهی کرد و التماس کرد که یه فرصت دیگه بهش بدم، اینکار رو می کنم، یعنی بهش یه فرصت دیگه میدم و خوووووووب حواسم رو جمع می کنم ببینم سر حرفش هست یا نه. ولی اگه برعکس بود و گفت که اونو دوست داره و از این حرف ها بچه ام را با خودم می برم و ازش جدا می شم. اگر هم راضی به طلاق نباشه، ترکش می کنم و جدا زندگی می کنم با بچه ام....
ولی خدا نکنه چنین اتفاقی بیفته....وقتی داشتم می نوشتم اعصابم هم داشت خورد می شد از تصورشDash2
پاسخ }
ولی من نمیتونم ببخشمش وقتی فکر میکنم زندگیه قشنگمونو تعهدموو بچمونو این همه خاطره رو به خاطر یه غریبه گذاشت زیر پاش و به خودش این جسارتو داد که دست به کاری بزنه که اگه من میزدم معلوم بود چه بلایی سرم میاورد اونوقت میگفتم
باشه میبخشمت اما با یه شرط من میرم با یکی دوس میشم و بعد از چند ماه میام اعتراف میکنم اگر تونستی منو ببخشی به روی چشمم منم تورو میبخشم
پاسخ }
شیما جان مطمئن ام می بخشیدیش هر چند سخته.........همین که می گی تلافی می کردی بعد می بخشیدی چنین حدس می زنم.....
پاسخ }
خب منم اومدم تو بحث شرکت کنم
به نظر من خیانت چندین دسته داره
خیانت جنسی
خیانت لفظی مثل دروغ گفتن
خیانت چشمی یا چشم چرانی
البته هیچ کدوم از اینایی که میگم هیچ سندیتی نداره و فقط زاده ی ذهن پریشان نویسنده س
خیانت جنسی که خب غیر قابل تحمله و غیر قابل گذشت که احتمال بیماری رو برای شریک جنسی به وجود میاره اصلا هم دلم نمیخاد راجع بهش حرف بزنم چون تعادل روانی ندارم یهو شک ورم میداره میرم با بنده ی خدا یه دعوای اساسی میکنم
خیانت لفظی یا دروغ گفتن رو خیلی راحت میشه ندیده گرفت فقط با طرح این سوال که چرا اینو گفتی؟؟ یا میگه یا نمیگه دیگه .. داد و بیداد نداره
چشم چرونی!!! خیلی هم مفرحه! ولی من چندین بار که با این صحنه مواجه شدم درست مثل اون دوست عزیزم که تو صفحات قبل گفته بود گفتم "عزیزم به نظرت کار قشنگیه که کسی زل بزنه به من ؟ بعید میدونم که از قشنگی این خانوم چیزی کم داشته باشم " با شرمندگی یه عذرخواهی کرد و تقریبا هیج وقت این کار رو نکرد
مردی که انسان باشه و آدمِ زندگی کردن باشه با حرف زدن و خواهش کردن اشتباهش رو تکرار نمیکنه ....
ولی خانوم گلا این ما زنهای فرشته هستیم که هر کاری ازمون برمیاد اعم از
علاقه مند کردن مرد به زندگیش
متنفر ساختن همون مرد از زندگیش
بردن دل و دین یه مرد (شامل مجرد و متاهل )
انزجار همون مرد از خودمون
تشویق یک مرد برای رسیدن به هدفی
و در آخر بازداشتن همون مرد برای رسیدن به هدفش
پس بیایم قابلیت هامون رو توی راه خوبش خرج کنیم و نذاریم زندگی های قشنگ هم وطنمون و هم جنسمون دچار خدشه بشه
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
پاسخ }
من حدود يك ماه پيش مشكل خيانت شوهرم رو توي بخش مشاوره نوشتم اما غير از چند نفري از دوستان كه در پيام خصوصي باهام اظهار همدردي كرده بودند ، كسي راهنماييم نكرد.
خيانت بد و وحشتناكيه و اميدوارم هيچكدوم تجربه اش نكنين! چون انسان عاجز و درمانده ميشه و وجودش پر از خشم و نفرتي ميشه كه حتي آرزو ميكنه سر به تن شريك زندگيش نباشه.
شوهرم در توجيه كاري كه كرده بود ميگفت : من به تو خيانت نكردم چون با طرف رابطه ي جنسي برقرار نكردم !!! (البته اگر راست گفته باشه چون آدم خيانت كار دروغ گو هم هست) ولي من ميگم ‌: وقتي با شخص سوم وقت مي گذراني ، با او تلفني و با اس ام اس ارتباط برقرار ميكني ، با او به گردش و ماشين گردي و رستوران و كافي شاپ مي روي و برايش خرج ميكني و هديه مي خري و ..... و حتي او را به خانه ي خود دعوت ميكني و در غياب همسرت كه شاغل است و سركار رفته توي خانه وقت ميگذرانيد اينها همه خيانت است .
هنوز علتش را نمي دانم ؟؟؟؟ علت اينكه چرا اينكار را در حق من و دو فرزندم انجام داد !!!!!
شوهرم تا لحظه ي آخر انكار كرد اما وقتي دلايل و مدارك همه آشكار شد ، گريه كرد و اظهار ندامت كرد و قول داد كه ديگر تكرار نشود !!!
دو تا پسر 10 ساله و 5 ساله دارم . روزي كه كاملا مطمئن شدم اين كار را كرده و خودش هم اعتراف كرد ، آدرس شخص سوم (همان زن) را پيدا كردم و او را ديدم و او هم با كمال پررويي خيلي راحت اعتراف كرد كه حدود يك سال با شوهرم رابطه داشته و قول داد كه لطف كند و دست از سر شوهرم بردارد!!
به خانه برگشتم و وسايل و مدارك شخصي ام را برداشتم و دست بچه هايم را هم گرفتم كه بروم خانه ي پدرم تا رسما تقاضاي طلاق كنم . همسايه هاي آپارتمان از جلوي در آسانسور مرا برگرداندند و كلي نصيحت و تجربه هاي شخصي و مثال آوردند كه نبايد ميدان را براي زن هايي كه چيزي از اخلاق و انصاف و انسانيت نمي دانند خالي كنم و نبايد زندگيم را تسليم چنين زن هايي بكنم و به فكر بچه هايم باشم و به خاطرشان از خطاي شوهرم چشم بپوشم و زندگيم را ادامه دهم.
الان دارم زندگي ميكنم ، اگر اسمش را بگذاريم زندگي !!!!
چند بار شوك عصبي شديدي داشتم با آمپول و آرامبخش زندگي ميكنم ، اگر بشود اسمش را گذاشت زندگي !!!
من هم مثل خيلي از زن هاي ديگر فكر مي كردم اگر روزي اين بلا سرم بيايد ، اصلا تحمل نمي كنم ولي بعضي مصلحت ها و در راس آن ها بچه ها باعث مي شوند ، كوتاه بيايي و تحمل كني !!!! ولي نيازي به گفتن نيست كه تكه تكه شده ام و داغونم !
پاسخ }
(۰۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ)shiiima نوشته:  باشه میبخشمت اما با یه شرط من میرم با یکی دوس میشم و بعد از چند ماه میام اعتراف میکنم اگر تونستی منو ببخشی به روی چشمم منم تورو میبخشم

(1782)

اتفاقا اين فكري هست كه هر روز به ذهنم مياد و همش فكر ميكنم در اين صورت هست كه آتش خشم و كينه ام فروكش مي كنه ! هر روز برنامه ريزي ميكنم كه يه نفري رو پيدا كنم و يه مدت حسااااااابي باهاش خوش بگذرونم و بعد هم بيام بگم : بي حساب شديم Nananaf ولي زود پشيمون ميشم ، از دستم ساخته نيست !
پاسخ }
نقل قول:اتفاقا اين فكري هست كه هر روز به ذهنم مياد و همش فكر ميكنم در اين صورت هست كه آتش خشم و كينه ام فروكش مي كنه ! هر روز برنامه ريزي ميكنم كه يه نفري رو پيدا كنم و يه مدت حسااااااابي باهاش خوش بگذرونم و بعد هم بيام بگم : بي حساب شديم ولي زود پشيمون ميشم ، از دستم ساخته نيست !

عزیزم اینکارو نکن بدتر می شه اوضاع ، چون مردها با ما زنا خیلی فرق می کنن ،مردا بخاطر غیرت و تعصبشون حتی اگه زیاد تعصب نداشته باشن نمی تونن تحمل کنن که همسرشون بخواد از این حرفا بزنه چه برسه به اینکه عمل هم بکنه به نظر من از یه راه دیگه وارد بشو
[عکس: eNortjKzUjIyMDAzt1SyBlwwFXgC1Q,,67.png]
پاسخ }