امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
شیما جان یادمه تو بخش مشاوره ازم راهنمایی خواسته بودی در مورد اینکه قصد ازدواج با دوست پسرت رو داری و یکی از خصوصیات اخلاقی بد دوستت این بود که دوست پسر معمولی داری و این براش قابل هضم نیست!؟ شما اول معنی دوست پسر معمولی رو باز کن شاید دوستان بهتر بتونن تو زمینه ی معنی خیانت کمکت کنن!!؟؟

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
مسی جون واقعا ناراحت شدمcrying
هیچ زنی حقش نیست بهش خیانت شه
عزیزم یه پیشنهاد برات دارم البته نمیدونم راه درستی هست یا نه ولی اگه دوستان هم تایید کردند این کارو انجام بده
فکر خیانت رو از سرت بیرون کن چون پسر شما بزرگ شده و احتمالا متوجه رفتار شما و پدرش میشه حتی اگر به روش نیاره
به نظر من بیشتر از قبل به خودت برس خیلی زیاد همیشه اراسته باش
یه کدبانوی نمونه باش سعی کن تو خونه همونطوری باشی که همسرت دوست داره ولی طوری رفتار کن که انگار مردی به عنوان همسر شما در خونه حضور نداره و احساس کنه شما رو به عنوان همسرش از دست داده هر چند در کنارش زندگی میکنی
امیدوارم منظورمو رسونده باشم
راستش نمیدونم این کار برای شما جواب میده یا نه اینا تجربه یکی از دوستان هست که ایشون از این راه زندگیشو به حالت اول برگردونده بازم دوستان باید نظر بدن
شیما جان شما هم از این فکرها نکن اینطوری از هم دور میشید
پاسخ }
سلام خیلی تاپیک خوبیه ای کاش داستانها و تجربیاتتون رو بیشتر بزارین تا به کم تجربه ها کمک شه، همین چیزا باعث میشن مجردی رو به تاهل ترجیح بدی به قولی تا مجردی یه درد داری وقتی متاهل شدی وا مصیبتا
برای عشق مبارزه کن ولی هرگز گدایی نکن.
پاسخ }
امیدوارم هیچ کس با خیانت روبه رو نشه(1782)
پاسخ }
چه جالب خوب شد یادم انداختید خانم عصیانگر که بگم جریانشو
من حدود 5 سالی میشه که او پسرو میشناسم (دوست معمولی) (محمد) و اتفاقا قرار بود اول باهم دوست بشیم همون 5 سال پیش و خیلی هم پسر خوبیه و آقاس و تا حالا من ازش بدی ندیدم و تو این 5 سال 1 بار فقط باهم دعوا کردیم و نمیتونم بگم مثل برادر اما مثل یه دوست واسم خوب بود اما من هیچ وقت نتونستم باهاش دوست شم و فقط دوستیمونو در حد یه دوستی معمولی نگه داشتیم به دو دلیل
1. با اینکه پسر خوبی بود اما منو جذب کرد
2.من قبلا کسی رو دوس داشتمو نمیتونستم فراموشش کنم و اون همینطور هی دوس دختر قبلیش به هم میزد و دو ماه بعد آشتی میکرد این شد که ما تصمیم گرفتیم وقت همو تلف نکنیمو در عوض مثل 2 تا دوست معمولی باهم باشیم و تا وقتی که من با امیر دوس شدم اون خیلی کمکم کرد که چه رفتارایی کم و چه رفتارایی نکنم و پسرا از چی بدشون میا دو خلاصه خیییلی کمکم کرد و منم در مورد دوست اون خیلی بهش کمک کردم و .... و همون اول هم به امیر گفتم که محمد نامی تو زدگیم هست و مثل داداشمه اونم تا 1 سال اول مخالفتی نداشت ولی کم کم مخالفتاش شروع شد و میگفت نمیخوام حتی یه بار قرار شد 4 تایی بریم بیرون و بفهمه اون خودش با کس دیگه ای قصد ازدواج داره و به م حسی نداره اما اصلا موافقت نکرد و من همیشه میگفتم آدم به دوری و ...اون مثل داداشمه و اینا
حتی منو مع کامل کرد که حتی جواب تلفشم نده و نمیخوام اون تورو دوس داره و من اراحت میشدم و میگفتم نه اشتباهه خلاصه من به حرفش گوش ندادمو باز یواشکی این کارو میکردم و با هم در تماس بودیم و اونم چون بعد از 5 سال فهمید دوست دخترش بهش خیات کرده حسابی داغون بود و من داشتم دلداریش میدادم تا بتونه با موضوع کنار بیاد
تا اینکه......................
یه روز اعتراف کرد که خیلی وقته که دوسم داره و حتی در حدی از من خوشش میاد که دوس داره باهام ازدواج که و به خاطر اینکه من کس دیگه ای رو دوس داشتم هیچوقت بهم نگفته و من به این حالت fakfak
شوکه شدم و اصلا فکر نمیکردم این اتفاق بیفته فکر میکردم همون حسی که من داشتم اونم داشته حسابی کف کردم و ناراحت شدم که چرا اینو بهم گفت بهش گفتم تو پسر خوبی هستی و من اگه کس دیگرو دوس نداشتم حتما کیس مناسبی بودی اما باید همینجاموضوعو تموم کنیم و فهمیدم چقدر امیر راس میگفت و من دیوونه چرا نفهمیدم و چرا هیچوقت به حرف امیر گوش نکردم و بهش میگفتم تو خیلی قدیمی فکر میکنی و آدم به دوری و....crying
مثل هاپو پشیمون شدم که اینفدر ناراحتش کردم به خاطر محمد
اما اون با صبوری کامل چد بار ای اشتباهمو نادیده گرفت cryingDash2
من هیچوقت بهش اعتراف نکردم که محمد بهم چی گفته چون اون موقع دیگه کلمو میکندhih

اما باور کنید اصلا فکر نمیکردم جریان این باشه و هر پسری میگه م به اون دختر مثل خواهرم نگاه میکم دروغی بیش نیست چون قول میدم هیچ پسری در حد محمد ملاحظه نمیکنه تازه اون که اینقدر ملاحظه میکرد و من اینقدر میشناسمشو زرگم فهمیدم دوسم داشته
البته نده خدا چیز بدی بهم نگفت و فقط اعتراف کرد اما بازم م میگم اصصصصلا نباید همونم میگفت و اگر قرار بود یه روزی اعتراف کنه باید روزی میبود که کسی تو زدگی من نباشه خودشم پشیمون شد که الان گفته اما دیگه.......
پاسخ }
شیما جون قصد ندارم عقاید تورو زیر سوال ببرم هر کسی طرز فکر خودشو داره ولی من اینجا به اقای امیر حق میدم شیماJust_Cuz_15
به نظر من رابطه رابطست چه معمولی چه بیشتر تو خودت ناراحت نمیشدی اگه طرف مقابلت با تو بود و یک دوست دختر (به قول خودت معمولی)داشته باشه؟؟؟؟Dunnofمن که نمیتونم تحمل کنم حتی گاهی کارمندهای شوهرم بهش smsکاری میدن میخوام خفشون کنم با اون طرز smsدادنشونDash2oof
دیگه نبینم دوست معمولی داشته باشی ها Vahidrkhihبه دلشون رحم کن دخترمVeiledsmile2m
چه فضولم من1 (49)
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ق.ظ)azadehali نوشته:  
نقل قول:اتفاقا اين فكري هست كه هر روز به ذهنم مياد و همش فكر ميكنم در اين صورت هست كه آتش خشم و كينه ام فروكش مي كنه ! هر روز برنامه ريزي ميكنم كه يه نفري رو پيدا كنم و يه مدت حسااااااابي باهاش خوش بگذرونم و بعد هم بيام بگم : بي حساب شديم ولي زود پشيمون ميشم ، از دستم ساخته نيست !

عزیزم اینکارو نکن بدتر می شه اوضاع ، چون مردها با ما زنا خیلی فرق می کنن ،مردا بخاطر غیرت و تعصبشون حتی اگه زیاد تعصب نداشته باشن نمی تونن تحمل کنن که همسرشون بخواد از این حرفا بزنه چه برسه به اینکه عمل هم بکنه به نظر من از یه راه دیگه وارد بشو
من هم با نظر دوستمون موافقم بین ما ومردها خیلی اختلاف وجود داره اینکاری که همسرت مرتکب شده خیلی سنگین ونابخشودنیه اما راه حلش هم این نیست که عین خودش عمل کنی
از مشاوره اینجا وخیلی سایتهای دیگه هم میتونی کمک بگیری که چکار کنی
بخاطر بچه هات یک فرصت دیگه بهش بده شاید واقعا متنبه شده باشه اگر میتونی سرکار هم نرو خیلی از مردایی که این مشکل را دارند بهانه اشان حضور کمرنگ همسرشون در زندگی وکنار اونهاست (1782)امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه

پاسخ }
سلام گل ها،ببخشین ایقدر سوال میپرسم دعوام نکنیینSwear،میشه بگین چی میشه که مرد یا زن هم چشم چرون میشه هم خائن میشه هم دروغ گو؟؟؟تماممطالب روخوندم اماجواب قانع کننده ای پیدا نکردم.(نگین چقد خنگم که خودم میدونم)crying
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
وای لونا جون همه جا هستی که به نظرم زنم می تونه خیانت کنه نمیدونم ولی ابروی ما خانمارو بردن دیگه کاشکی به مردای زن دار کاری نداشتن واقعا کهVahidrkVahidrkVahidrkVahidrk
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
زن باید چکار کنه مردش نره طرف یه زن گه؟همچنین بالعکس.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }